Brodění 2010

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Brodění 2010

Příspěvek od Siegfried »


Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Madeleine
Příspěvky: 169
Registrován: 09 Dub 2010, 09:50
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praga.

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Madeleine »

Omnia Vincit Amor
Katz
Příspěvky: 1
Registrován: 09 Pro 2008, 16:27

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Katz »

Ahoj, tady Brodský starosta ze scének. Omlouvám se všem vystupujícím za pomrvení názvů skupin během děkovačky. Čert bohužel neměl port (nezbyl na něj). Případné poškozené rád zpanákuju. :occasion5:

P.S. - na fotkách je vidět "černý rytíř" - Hamarčák - s oslovskou maskou na hlavě. Než ho někdo zpranýřuje - ta maska je tam kvůli scénáři.

P.P.S. - Díky všem za ochotu zablbnout si s náma ve scénkách. Hlavně Čertu, dvojčatům O. a G. a všem trhovcům. Doufám, že jste si pak ze zbytků udělali salát nebo polívku. :clap:
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Siegfried »

Katz:
A já děkuju tobě, myslím, že se nám vyvedla podařená taškařice, a historie na frak nedostala :) Mě se to moc líbilo, fakt jste si to krásně vyhráli.
myslím, že bych na Zbiroh chtěl ideálně celý ansámbl, je tam ještě termín? Mrkni do kalendáře. A pošli mi nějakej kontakt na Štepána.
Díky
SiG

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Bratr Gregor
Příspěvky: 8
Registrován: 18 Kvě 2010, 21:24

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Bratr Gregor »

Poslušně hlásím (podle instrukcí), že tentokrát byli následky Brodění bez jakýchkoliv projevů střev i jiných orgánů. Jak u mne, tak u fotografky.
Jenom budu muset dělat něco s xichtem. Na každé druhé fotce by se mi hodilo jablko do huby a přidat rožeň. Sele jak vyšitý. :badgrin:
Avatar uživatele
Mojshe
Příspěvky: 789
Registrován: 19 Lis 2008, 21:07
SHŠ: Rattenschwanz, C.of st. George

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Mojshe »

na mně se projevily slabé příznaky brodské nemoci (vypil jsem 2 deci té malinovky) - běhám ještě dnes. :pottytrain2: :pottytrain5:
Jákob aka Mojshe
-----------------------
www.armabohemia.cz
www.mojshe.sweb.cz
Avatar uživatele
Bratr Gregor
Příspěvky: 8
Registrován: 18 Kvě 2010, 21:24

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Bratr Gregor »

Malinovkou to nebude, já jsem na ní byl úspěšně celý pátek až sobotu do noci a nic... ;)
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Random »

Instrukce mi unikla, tady ex post - ačkoliv jsem ujel už v sobotu večer, dostal jsem "plný zásah": neděle +- dobrá, leč v pondělí od samého rána problémy, postupně s horečkou, v úterý na neschopence. Dnes stále na rohlících, leč funkční.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Standa mž
Sponzor Brodce
Příspěvky: 511
Registrován: 31 Led 2009, 12:39
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Standa mž »

To máte z toho ,že si pořád myjete ruce :lol: .Smýváte tím ochranou vrstvu a pak na vás skočí bacily . Já tam byl celý víkend a nic , mám krásnou tuhou stolici :DA to jsem pil a jedl fšecko !
Naposledy upravil(a) Standa mž dne 19 Kvě 2010, 09:42, celkem upraveno 1 x.
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Lazar »

Já si dal malinovku (a hodně) a jsem jak rybička!

Hodnocení akcí >> Gastronomický festival Brodění 2010
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Broďan »

Donedávna převládal názor, že stolice středověkého člověka byla spíše řídká, než tuhá. Zřejmě na základě předpokládaných pokrmů. Ale nedávno mi jeden archeolog vyprávěl, že v Brně v jedné jímce nalezli pěkně dochované tvarované výkaly (typ šiška) z 13.-14. stol. Zřejmě je pěkně špachtlí a štětečkem očistili, zdokumentovali, snad i zakonzerovali pro další generace.
Takže je těžké říci, jaká stolice je LH, jaká KM a s jakou se na akce nesmí jezdit. Pořadatel by si toto měl ujasnit a napsat do podmínek pro účastníky, jaká stolice je na akci povolena, aby si pak diváci při pohledu do toiky nestěžovali na keckařinu :drunken: .
Ale co se týče našeho městečka, tak zde nedávno proběhla menší epidemie, která se vyznačovala několikadenními průjmy. Tady asi bude příčina vašich obtíží. Prostě, když někdo přehnaně dbá na hygienu, tak zpravidla něco chytne.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Pappi »

Každému se dostalo oč žádal. Kdo byl lačen pravé parkánové sračky, zesral se. Kdo to chtěl bez sračky měl to bez ní. Prostě podporuju Standův názor jste moc fifleny a bez kartáčku a mejdlíčka ani ránu. To je nějakej středověk? Fuj styďte se. Ten který bude příště přistižen na parkánu či v blízkém okolí s takovými hygienickými prostředky, bude v rámci otužování organismu zavřen do toiky a převržen. :sick:
Jinak k akci. Též se mi letošní ročník dost zamlouval. Velice kladné ohlasy byly na ozvučení. Konečně prý bylo slyšet a pánové na pódiu se fakt činily, móóóc zdařilé dialogy, hlavně slidila úspěch scénka s hlídáním hradeb.
Kladně byla komentována i mlata, slovem lidu ...fakt bylo bobrý jak si dávaly do řepy... .
Tržiště také gut, bylo hodně chlastu a různého jídla. Jeden stánek s medovinou byl obyvateli vypleněn již něco kolem půl třetí.
Z opačné strany se pak lid svéřepě dožadoval velké noční ohňovky a projížděk na koních a koní vůbec. Též se zvedaly hlasy, že chyběl panovník. Tak si myslím, že bychom asi měli vyhovět, přeci jen je to vůle měšťanů, že. Tak ať se pro mě za mě někdo na tom náměstí večer upaluje. Žák do příštího roku snad také nezemře a z koní máme na výběr. Pak ještě záleží zda se město trochu finančně zmátoří. Mohli bychom na Lipanech utlouct cepy Rátha případně by mi mohla selhat kuše.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Broďan »

Kladných ohlasů je opravdu hodně a to ke mne pronikne do mé umrlčí komory jen nepatrný zlomek informací. Nedávno jsem si myslel, že Brodění třikrát ve stejném duchu stačilo, ale reakce jsou opravdu pozitivní. On to totiž zas tak úplně "stejný duch" nebyl. A to je zrovna krize a město přispělo na akci částkou poměrně nízkou. Takže jen tak dál. Letos mne skosila nemoc, která nešla okecat, příště si to vynahradím :occasion5: . Broda Hrr!!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Siegfried »

p. Žák byl po operaci, takže by stejně moc nebyl. Příští rok doufám že nás navštíví.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Bratr Gregor
Příspěvky: 8
Registrován: 18 Kvě 2010, 21:24

Re: Brodění 2010

Příspěvek od Bratr Gregor »

:evil: Tak tím to bude. Zanedbávat hygienu mi vždycky šlo.
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů