Brodec - I. roční­k (2007)

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Brodec - I. roční­k (2007)

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Tak jaká u Vás? :p
Naposledy upravil(a) Radim Vaňousek dne 14 Zář 2007, 18:23, celkem upraveno 1 x.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Příspěvek od Siegfried »

My jsme spokojení :)) Sice jsme se společensky neangažovali ve veliké míře, ale potřebovali jsem trochu vysadit, nic nemuset, odpočinout a pobavit se... což jste nám vše poskytli. Díky mooooc.
Jinak ta krajina je fantastická, ty po ránu orosený louky jsou nádhera... tam by se mi líbilo žít .))

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec 2007 (I. ročník)

Příspěvek od Pappi »

Radim van Ousek napsal:Tak jaká u Vás? :p
Co jako? Opice? Kocovina? Nálada?

Jináč se chci zeptat. Co Tvoje fotky kdy to bude někde viset, co jsem viděl tak mnohé byly velice zdařilé. Nevypálíš mi céďo? :roll:

A děkujem za hezké táboření. Výlet byl též fajn. Jen bych příště, když bude takové vedro zvolil vyjít buď ráno, což je blbost, neboť každý ještě chrápe celý votlemený po večerní opici a budit ho je zločin, nebo tak někdy v pozdní odpoledně kdy to už tolik nepálí. :angryfire:

Každý z nás si odnest z této pouti spoustu různých zážitků. Já si odnesl krásného vlka jenž neutekl ani, když jsem vystrkoval prdel do lesa a ani jsem ho nevytopil v řece, tudíž jsem si brodeckého vlka odnesl domů a zkusím ho nabídnout nějaké zoo. Upozorňuji, že se jedná opravdu o výstavní kousek. Dále oceňuji, že pořadatel zajistil náhradu za absentující domácí mazlíčky u mne kočku a tak jsem mohl spát s krásnýma myšimama jež mne každé ráno hřály svými kožíšky. Škoda jen, že jsem nevzal kočenku ta by si potvora užila. Dále si jistě užíval Hawk jenž rybařil a všechny ryby mu uplavaly, ale nadruhou stranu mu Bratr Picek rozstřílel kyrys což není také k zahození. Nebo ano?. Ovšem večer se nám za vše odměnil svou parádní hudební produkcí. Opravdu pěkné! I Kubíček Mordorský si užíval a může se pochlubit krásným rekordem v sezení u melounu s rumem. Tímto mu gratuluji, nenašel jsi sobě rovného ba ani křivého. A dnes můžeš říci. Nebyl jsem nikdy tak zboulován jako v Brodcíh a ještě svým vnoučatům to budeš jednou vyprávět. Užíval si rozhodně i Siegfried s Dášenkou jenž se nám po cestě různě ztrácel z dohledu a mizel křovích stinných a nám starším bylo jasné, že se tam šli spolu vyčůrat, protože po cestě hodně pili. Jen ti mladší jež chtěli tajně v mošně neseným triédrem špehovat proč se to křoví tak zajímavě hýbá, museli být zpohlavkováni a zabaveni bojovou hrou. Dále blahopřeji bratru Pickovi za zcela mistrovský zásah ciklisty na rovných třista metrů! rezavou arkebusou. To se jen tak nevidí. Bravo. Jak jsme se všichni jednohlasně dohodli v Brodcích si ten inkriminovaný víkend vůbec nebyl a nidko tě ani v okruhu šedesáti kilometrů neviděl. Máš to k příštím narozeninám,které jsi měl slavit na Borech, ale tam se nám ostatním moc nechce tak přijeď raději zase do Brodců. I ostatním se moc líbilo a např. taková Hanička Mordorovna s panem Koldou a Vaňouskem ml. si udělali pro velký úspěch noční bojovou hru jenž nesla název, Objev Kubu. Nakonec ve hře zcela propadli, protože muži ženou vedeni ztratili hned za prvním stanem orientaci a tak stalo se, že Kuba objevil je, čímž jejich hru naprosto zhatil. Snad příště.

S pozdravem pouti zdar a Broďanům obvzlášť Pappi :D
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec 2007 (I. ročník)

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Pappi napsal: Co jako? Opice? Kocovina? Nálada?
Ta otázka je multifunkční... :idea:
Pappi napsal: Jináč se chci zeptat. Co Tvoje fotky kdy to bude někde viset, co jsem viděl tak mnohé byly velice zdařilé. Nevypálíš mi céďo? :roll:
Fotečky dneska nahraju na web a klidně ti je přivezu i na Malešov.

Pappi napsal:A děkujem za hezké táboření. Výlet byl též fajn. Jen bych příště, když bude takové vedro zvolil vyjít buď ráno, což je blbost, neboť každý ještě chrápe celý votlemený po večerní opici a budit ho je zločin, nebo tak někdy v pozdní odpoledně kdy to už tolik nepálí. :angryfire:
Program a pouť byly připravovány za 5 minut 12, takže se to nakonec všechno zvrhlo v žraní a opíjení. Příště budeme přípravě programu věnovat více času.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec 2007 (I. ročník)

Příspěvek od Broďan »

Radim van Ousek napsal:Program a pouť byly připravovány za 5 minut 12, takže se to nakonec všechno zvrhlo v žraní a opíjení. Příště budeme přípravě programu věnovat více času.
Ale Radime, proč píšeš "zvrhlo"? Ke všem dobrým akcím přece patří večírek s hojností chutné krmě a moku. Přes den bylo tak horko, že další putování či bojové hry by nám, co máme urostlé slovanské postavy (tzn. nejsme líný se nažrat), mohly způsobit zdravotní potíže, např. cirhózu plic či zápal hypofýzy a nebyla by s náma žádná legrace.
Rozepsal bych se více, ale mám teď moc práce, tak zatím jen poděkuju za příjemný historicko-relaxační víkend, který byl ze strany pořadatelů ze SHŠ Hlístis Erectus velmi komfortně zajištěn (viz např. vlhčené ubrousky na luxusní toaletě).
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Host

Re: Brodec 2007 (I. ročník)

Příspěvek od Host »

Tak jóóó beru a těším. Na Malešově.

Jak zvrhlo! Vždyť to bylo o tom. Dle staroslověnského pořekadla, že ...ježek sobě kadeřav, si každý posloužil dle libosti a ku jeho spokojenosti. Pohoda né. Kultura a zábava co bys chtěl jinýho. Honit nás jak pionýry do kopečka a zas dolů, nás jsoucí a budoucí otce s vypěstovaným blahobytem. Na nás musíš zlehka. Nalákat zviřátka do ohrádky k ostatním a nechat skotačit jinak se ti začnou vzpírat a kopat.
Dobrý to bylo.

:pirate: :pirate: :pirate: :pirate: :pirate: :pirate: :pirate: :pirate:

Taky se mi líbilo, že jsem nemusel nést jelena to by asi pak ostatní museli nést medvěda a to až do tábora. Fuj v tom vedru. Sláva tomu urostlému lukostřelci jakož i Mordorovi. Vezměte jen tu obět Kubíčka Mordorského. Nesl jelena a praskly mu hacié a to měl prosím pevný zánovní a mé kalhoty jsou vetché a proprděné. Ani si nechci představit ty následky. :shock:
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Muhehe, a co že jsi najednou anonymní bratře? Že by proto, že z hlavy toho střelenýho cyklisty vytáhli kuli ráže .58 a ne .69, jak jsi čekal?
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Jé já nejsem anonym. To jsem já Váš Pappi jen sem se trochu zamopěl přihlásit. :salute:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Hmmm a už ani psát neumím. ;)
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Hrůza Hujere, ty hrubky v mém věku. Kaju se hlavou tluču vo stůl. Hanba, hanba, vracím školné. To je tou hruškovicí ta mi leb vypláchla.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Dobře bobře, příštím rokem tomu necháme podobný průběh. Uděláme však více terčů pro vrh sekyrou apod. a rád bych uvítal i koně. Škoda jen, že Manfred letos nemohl.

Taková zkouška přeseknutí ratiště cepu Pappihojc tesákem by také stála zato.
Avatar uživatele
Kozlí­k
Šikula :)
Šikula :)
Příspěvky: 140
Registrován: 14 Pro 2006, 16:45
SHŠ: Civitas Pragensis/Guardia BB
Místo/Bydliště: Český Brod

Příspěvek od Kozlí­k »

Radim: Záleží na tom, k čemu bys ty koně chtěl použít... A jak daleko je k Vám z našeho svatého města. Jestli ne moc, tak bychom snad mohli poskytnout dva z našich ořů (mohl´s je vidět na Brodění, jeden nesl Bróžu a druhej Zikmunda). Ale těch starostí kolem toho :roll: :shock:
Moje nenávist zestárla, stala se pohrdání­m...
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Snad by se dali občas popohnat, když nebude jezdec ve zbroji? :) Ukázka stínání "hlav" a právě cepových ratišť, by mohla být zajímavá. Vzdálenost z Brodu snad dokáže odhadnout Martin. Pravděpodobně to ale bude daleko. :?

EDIT: Možná bych mohl zlanařit naše místní koňáky, třeba se připojí k našemu sdružení? Nevím, ale za pokus to stojí. :idea:
Avatar uživatele
Mordor
Válka
Válka
Příspěvky: 75
Registrován: 03 Pro 2006, 22:16
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvek od Mordor »

Chtěl jsem poděkovat Radimovi a Davidovi za super odpočinkovou akcičku. Bylo to fakt příjemný. Myslím, že by se to mohlo zopáknout.
Pappi si bude muset příště dát pozor na vlky, Pavel zase na zlého skřeta Klíčkožrouta a já na zlovolné dračí vejce :D
Zlo přichází z východu...buhehe
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Radim van Ousek napsal:Vzdálenost z Brodu snad dokáže odhadnout Martin. Pravděpodobně to ale bude daleko.
Dík za důvěru. Ze svatého města je to do městečka Brodec asi 40 km po silnici. Pro oře po polních cestách určitě o dost dál, prostě celej den cesty. To by chtělo tábořit tam týden a ne jenom víkend.

Kromě věcí již zmíněných bych rád pochválil výpravu ve stylu "toulky českou minulostí", včetně ulovení jelena, návštěvy krčmy i kostela. Na příští rok by mohl být výlet ještě více propracován a obohacen o další bohulibé disciplíny.
To mordorské vejce bylo opravdu podivný. :( Několikrát totiž změnilo podobu. Nejdřív to byl meloun, pak meloun s rumem, potom škarpolez a nakonec vynikající bowle z nektarinek a rumu.
Hehe a to střílení. Pěkný test odolnosti kyrysu. Sice to z historického hlediska dost skřípalo (slabší luk, výkonnější prach, spotřební kyrys), ale mne velmi uspokojil výkon mé arkebuzy.
Chtěl bych se taky omluvit zájemcům o střelbu z kuše, že jsem se upejpal, ale je téměř jisté, že bychom šipky na té louce už nenašli a já ještě potřebuju tyhle spotřební shitovky na Malešov. Oproti luku je střelba z kuše daleko jednodušší, přesto 90% nestřelců terč mine a ta zástěna z dek prostě nebyla žádnou překážkou. Bohužel se mi ještě nestalo, aby mi někdo vyrobil nějaké šipky nebo věnoval 100,- či 200,- Kč za kus, který zničil nebo ztratil. Takže příští víkend rád uspokojím střelecké touhy Mordora, Petry, příp. dalších na malešovském parkánu, tam budu mít zásobu munice určené k likvidaci.
Ještě bych podotknul, že personální složení "brodeckých poutníků" bylo takové funkční a harmonické. Prostě, kdyby nás tam bylo 2x víc, už by to nemuselo být ono. Broda Hrr!!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti