Brodec - I. roční­k (2007)

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Díky, vyřídím to aj Dejvoj. Fotečky budou zejtra ráno -teď jsem teprve dodělal album. Uf :)
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Ta vzdálenost z Č.Brodu směr Lysá n.L přesně na louku je 36 Km. Zkusil jsem si to změřit. Ovšem ty koně nevím nevím. Já bych si příště přál krávu aby bylo ráno čerstvé mléko. Né teď vážně. Ti koňové jsou snad i zbyteční, bude se opět střílet a ty rány se krutě rozléhaly jak se tloukly o kopce a né každý kůň to dobře snáší. Pak je budeme honit po lukách. Pro naše střelecké účely stačí postavit dřevěnou zástěnu neboť jak psal bratr Picek ta deka opravdu není žádná překážka a také jsem svou kuši ani nevytáhl, když jsem to viděl. Přesně jen zastřílíš šipky do louky a zbytečně. Takovou kuli do píšťaly pořídíš snadno v každém puškařství. Totéž se, ale nedá říct byť jen o blbém soustruženém hrotu.
Do dřevěné zástěny pak můžeme házet i tou sekerou. To bude radosti.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Kozlí­k
Šikula :)
Šikula :)
Příspěvky: 140
Registrován: 14 Pro 2006, 16:45
SHŠ: Civitas Pragensis/Guardia BB
Místo/Bydliště: Český Brod

Příspěvek od Kozlí­k »

Radim van Ousek napsal:Snad by se dali občas popohnat, když nebude jezdec ve zbroji? :) Ukázka stínání "hlav" a právě cepových ratišť, by mohla být zajímavá. Vzdálenost z Brodu snad dokáže odhadnout Martin. Pravděpodobně to ale bude daleko. :?

EDIT: Možná bych mohl zlanařit naše místní koňáky, třeba se připojí k našemu sdružení? Nevím, ale za pokus to stojí. :idea:
Tak 40 kilometrů není tak velká vzdálenost, na Zbořeňák jsme táhli 60 tam a 60 zpět, ale celé to cestování nám zabralo čtyři dny. Na Malešově o tom můžeme hodit řeč, jak by sis to představoval. Broda Hrr!
Moje nenávist zestárla, stala se pohrdání­m...
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Taková zkouška přeseknutí ratiště cepu Pappihojc tesákem by také stála zato.
No zkusit se to může, ale o výsledku jsem přesvědčen. Nepřesekne! Samozřejmě, když bude ratiště z nějaké násady na koště ala Kolín tak ano ovšem nějaký jasan či dub, buk? ;) Osekával jsem tesákem bezinkový keř a utínal větve cca 3-3,5 cm, ale do silnějšího suchého dřeva se jen zasekne a pěkně v něm drží. Také s tím tesákem občas porcuji či sekám maso a jde to naprosto skvěle. Porcoval jsem s ním např. prase či sekám krůtí stehna na míru "papiňáku" a to vše jde opravdu až hrůzně lehce. Já ten tesák někdy vezmu a můžeme si hrát.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Fotky jsou na webu http://brodec.org/foto_main1.html -není jich moc, ale snad postačí. Už teď se plácám do čela a všímám si určitých nedostatků. No ale do příštího roku je času dost.


Pappi, Dudlajs: proberem to tedy na Malešově.
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Příspěvek od hawkwind »

Povšiml jsem si velkého množství fotografií, které si ze mě dělají srandu! Nevím co si o tom mám myslet! Proto se ptám : "Are you mocking me sir?" :badgrin:


J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

hawkwind napsal:Povšiml jsem si velkého množství fotografií, které si ze mě dělají srandu! Nevím co si o tom mám myslet! Proto se ptám : "Are you mocking me sir?" :badgrin:


J.
Já jsem si zas povšiml, že si Hlíst dělá prdel ze všech, nejen z tebe. A to by se mu jednou mohlo vymstít, že? :argue: :booty: :boxing:
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

no comment :p
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Příspěvek od hawkwind »

To jistě mohlo a již brzo!

"Man only mocks the man, mocker only mocks the mocker!" :p

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
Mordor
Válka
Válka
Příspěvky: 75
Registrován: 03 Pro 2006, 22:16
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvek od Mordor »

Já myslím, že fotka numba 1. je Pappi ala karkůlka. Ta je naprosto dokonalá,
a ještě když měl vlka, tak jsme skoro v pohádce :D :D :D hihi, haha, hehe
Zlo přichází z východu...buhehe
Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Příspěvek od Kuno »

Náhodou,mě se fotky moc líbí...bylo to tam určitě po všech stránkách super i děvčata tam byla...není co vytknout pokud mne příště pozvete,rád si zarybařím. :D :D :D
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Tak jsem to dočetl :D Fotky prohlídnul :shock: a musím konstatovat, že jste si pěkně užívali. Co to je proti 2500 lidem skandujícím v sobotu večer moje jméno :badgrin: ( asi jsem je nasral :evil: )
Mě uchvátil Hawk se svým úlovkem. Bál bych se osobně takovýho žraloka zabít, protože bych si u toho určitě přerazil prsty :badgrin:
Jináč blahopřeji k prvnímu ročníku, zlepšovat je pořád co.... Snad v příštím roce budu mít dostatek času a "zajdu" na návštěvu ;)
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Oba jste vítáni. Akce bude opět koncem srpna.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Mordor napsal:Já myslím, že fotka numba 1. je Pappi ala karkůlka. Ta je naprosto dokonalá,
a ještě když měl vlka, tak jsme skoro v pohádce :D :D :D hihi, haha, hehe
Když tak Karkulek, ale stejně to má svý vady neboť Karkulka nesla v košíčku víno já vodu, ona bábovku já cibuli, prase, chleba. Jí to všechno sežral vlk, mě to sežrali bratří poutníci. Karkulčin vlk žil v lese, můj pak v ... . Karkulčina vlka zabil myslivec mého jsem musil utopit ve vaně, ale uznávám, jistá podobnost tu je.

Mé foto č.1 je "Zjevení Hawkvindovo" na nějž v hrůze zírají Sigi a Dášenka. To je také jak z pohádky. Jmenovitě pasáž o zrození éterické bytosti Sirael či vypuštění Gina z láhve.

Vaňousku mizero příště foť srnky!
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Radim van Ousek napsal:Oba jste vítáni. Akce bude opět 25. srpna.
Jak oba???? :evil: Já vlka nemám!!! :evil: Teda, teď ho nemám, je možné, že za rok v tuto dobu budu mít :D Nebo jsi myslel moji prehistorickou? ( stará se už nepoužívá ) Jestli ano, tak nepřijedu, víkend si můžu kazit i jinak :evil: Jestli je to pozvání pro dva lidi, tak to já si někoho s sebou dovedu ;)
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti