Brodec - I. roční­k (2007)

byl jsem tady a támhle...
Host

Příspěvek od Host »

Pája1111 napsal:
Radim van Ousek napsal:Oba jste vítáni. Akce bude opět 25. srpna.
Jak oba???? :evil: Já vlka nemám!!! :evil: Teda, teď ho nemám, je možné, že za rok v tuto dobu budu mít :D Nebo jsi myslel moji prehistorickou? ( stará se už nepoužívá ) Jestli ano, tak nepřijedu, víkend si můžu kazit i jinak :evil: Jestli je to pozvání pro dva lidi, tak to já si někoho s sebou dovedu ;)
Taky budeš mít, neboť kalhoty vlněný jsou kalhoty vlněný.
On ten kluk Vaňousků myslel i Kuna a nějak to splantal všechno na jednu kopu. Viď?
Prehistorickou můžeš klidně vzít s sebou a zapomenout ji někde v lese či jí v noci poslat směr otevřená latrína. Ta byla hochu. Z tý by se jen tak nevyhrabala a když, tak vedle byla odpadní-kafilérní jáma. :monkey:
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Pchá, kalhoty vlněný....to je pohoda, ale takový švédský renesanční kostým, ještě ke všemu zimní.... To máš vlka i zepředu :badgrin:
Taky hyenu, šakala, lišku a pořádnýho dinga!!! Rozebereme to na Malešově, v sobotu večer přijedeme a pokud bude přes den jenom trošku teplo, dovezeme zvěřinec s sebou :D
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

OK!
:lol:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Proč až v sobotu večer? Mysleli jsme, že se zúčastníte i bohulibého představení "lapků pobíjení", terorizování civilního obyvatelstva apod. A vy jen kvasit, výtržnosti páchati a ženy obtěžovati. Bububu!! Broda Hrr!!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

TAK TO NE!!!My přijedeme ze dvou vystoupení, abychom vás oblažili večerním vystoupením, aby jste se trošku vzdělali..... :badgrin: Mrkoslav ví víc....... ;)
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Mordor
Válka
Válka
Příspěvky: 75
Registrován: 03 Pro 2006, 22:16
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvek od Mordor »

Tak to jsem rád, že dorazíte aspoň v sobotu, konečně si trochu pokecáme face to face :D

Ty fotky mlhou zahelených luk se Radimovi fakt povedly, vzpomínáte na psisko Baskervilské?
Zlo přichází z východu...buhehe
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

:D :D Myslíš z ksichtu do obličeje??? Teď se jenom správně rozhodni, kdo z nás má ksicht a kdo....... Hmmm, když tak nad tím přemýšlím......hmmmm, bude to z ksichtu do ksichtu! :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Kurňa tak jsem docela zvědav na letošní Malešov. Tak mi to přijde, že bude bojová formace o osmi lidech, dvou dělostřelcích a proti deset loupežníků. Mám strach abychom před tím zámečkem nebyli moc namačkaní. :?
Jak poznávám tak nejlepší je nic nikomu za druhé neslibovat, protože lidi jsou hrozný čubky zvyjebený. To se bohužel týká i jedné nejmenované gardy. Slíbí-li ti někdo, že určitě pojede tak si buď jist, že to bude právě naopak. Ty nahlásíš organizátorům nějaké počty lidí, kteří ti něco slíbí a pak seš za jelito, fakt mě to sere.
No nic.Já dorazím určitě bratr Picek též a tak jako každý rok jsme na svých a pěkně si to užijeme. Broda hrrr. :bom:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Kozlí­k
Šikula :)
Šikula :)
Příspěvky: 140
Registrován: 14 Pro 2006, 16:45
SHŠ: Civitas Pragensis/Guardia BB
Místo/Bydliště: Český Brod

Příspěvek od Kozlí­k »

A i já dorazím na Malešov, přesně tak, jak jsem slíbil a možná vezmu i svou ženu, jestli dnes udělá zkoušku z matiky... Jestli ještě někdo z nejmenované gardy, tak to už nevím. Ale i tak bude veselo :badgrin:
Broda Hrr!!
Moje nenávist zestárla, stala se pohrdání­m...
Host

Příspěvek od Host »

Střelče! Vítej! Na tebe jsem ouplně pozapoměl. Tedy hurá aspoň někdo další.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

A ty burane, příště se budeš muset přihlásit! Bubububu! :badgrin:
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Kdo je u tebe buran ty balíku z bažin. :bootyshake:
Počkej na Malešově budeš trápen a tázán. Už máš dva černý puntíky teď máš třetí. :badgrin:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Hu a koukej mi zvětšit mé moudro pod článkem jenž si z nepochopitelných důvodů zprťavěl do nepřečtitelna mágu moderní počítačovej.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Pappi napsal:
Radim van Ousek napsal:A ty burane, příště se budeš muset přihlásit! Bubububu! :badgrin:
Kdo je u tebe buran ty balíku z bažin. :bootyshake:
Počkej na Malešově budeš trápen a tázán. Už máš dva černý puntíky teď máš třetí. :badgrin:
Ty ses nám nějak rozepsal :lol:
Ještě k tomu hodnocení. Určitě si každý na fotkách všimnul jednoho krutého nedostatku, a to: Plastové láhve, cigára a zapalovače. Tohle mi tam kluci ušatí fakt vadí. Van Goghňousek si hraje se světlem a s atmosférou a vy mu to takhle kurvíte :evil: A on je ještě takovaj vůl, že to vyfotí :badgrin:
Nebo sis to tam dal sám????
Nic ve zlým, ale tohle by každý z vás určitě napadnul na cizí akci......
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Fotil jsem to záměrně. Z takovýho bordelu je mi na blití. Možná prásknu jednu vejplatu do keramickejch a skleněnejch nádob.

Co jsem zjistil, tak někteří účastníci si doteď nesehnali ani misku na jídlo, natož pak korbel na chlastání. Nebudu tu osobu jmenovat, už takhle jsem byl na ni dost zlej. Ale když ona si to Verča v tomhle směru zaslouží :badgrin: :lol:
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti