Frýdlantský turnaj 2010

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Markéta
Příspěvky: 164
Registrován: 14 Led 2010, 16:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Markéta »

Vzácný pane Jiří, raut byla samozřejmě nadsázka :)
Oděv je dobrý argument, budu si ho pamatovat a nechám se příště obsluhovat nějakým pěkným panošem :D.
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Maršálek »

Markéta napsal: Oděv je dobrý argument, budu si ho pamatovat a nechám se příště obsluhovat nějakým pěkným panošem :D.
bude mi potěšením, krásná paní ;)
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Maršálek »

Ad boj v castelu
http://josse1.rajce.idnes.cz/frydlantsk ... C00299.jpg
Tak jsem koukal, že jsem z castelu nevystoupil (a měl jsem za to, že ano, proto jsem boj ukončil, když jsem zůstal v poli sám s panem Ivanem, který se stáhl na původní útočnou pozici). Jak je to s útočníky – ti mohou castel opustit, aniž by tím byli vyřazenI? To by bylo proti obráncům, kteří by je vytlačili protiútokem dost nefér. Přiznám se, že jsem zrovna v castelovém pojetí neorientoval a jenom jsem tupě krájel maso kolem sebe ;)

P.S. to není výtka, ani zhrzená ješitnost. Castely byly až po duelech a já byl po těch svých šesti docela grogy. Holt mizerná fyzička si vybrala svou daň a já raději odešel důstojně, než abych se tam potom vysíleně motal jako pitoma ;) Už to bylo na hraně, abych měl ještě pod kontrolou svou zbraň a nesekal jsem bezhlavě kolem sebe, to by za náhodně zranění soupeře kvůli mé nesoudnosti určitě nestálo ;)
Avatar uživatele
Markéta
Příspěvky: 164
Registrován: 14 Led 2010, 16:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Markéta »

Maršálek napsal:
Markéta napsal: Oděv je dobrý argument, budu si ho pamatovat a nechám se příště obsluhovat nějakým pěkným panošem :D.
bude mi potěšením, krásná paní ;)
Zahanbuješ mě, pane. To si snad raději ten předlouhý surcoat zkrátím než přijímat galantní službu nehodnou mému stavu. Obávám se, že by mi mnohé šlechtičny hodné takové pocty mohly potom ztěžovat život ;)
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Spakona »

jasně - nahnaly by sme tě do kouta, tam tě ostříhaly do hola, zbily, a nakonec vyhnaly na mráz :D
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Markéta
Příspěvky: 164
Registrován: 14 Led 2010, 16:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Markéta »

Spakona napsal:jasně - nahnaly by sme tě do kouta, tam tě ostříhaly do hola, zbily, a nakonec vyhnaly na mráz :D
Až se budu chtít dát ostříhat dohola, dám vědět, a mohly bychom to sehrát. Když mě tedy nebudete moc mlátit :D
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Maršálek »

Spakona napsal:...a nakonec vyhnaly na mráz :D
na Frýdlantu byla někde klimatizace? proč jsem o tom nevěděl? :D
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od trener »

Ad Maršálek: Říkala pěkným... :lol:
Avatar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 422
Registrován: 27 Ún 2010, 18:20

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Czernozub »

Mráz myslím stejně dobře suploval rybník ;)
Pěchota z přesvědčení.
Jiří z Holohlav
Příspěvky: 161
Registrován: 05 Pro 2006, 11:26
Místo/Bydliště: Rumburk

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

Klasický castel,jak ho hrajou Poláci je čtverec čí obdélník o vstupní straně 6 štítů ,přičemž ho chrání 5 bojovníků.Po vstupu už je vystoupení rovno vyřazení.Používají jen štíty a krátké zbraně.Ve verzi s korouhví korouhevník nebojuje ,jen s korouhví přechází,aby byla z dosahu protivníka ,nemá ji držet silou,aby se s ním o ni protivník nemusel přetahovat /ovšem na Ilse naši vyvlekli korouhevníka za žerď po zemi z kolbiště :-)/Boj končí buď vyřazením jedné strany - dotyk země jinou částí těla něž chodidly ,vytlačení z kolbiště nebo získáním korouhve tak ,aby již nikdo bezprostředně neusiloval o její navrácení.
My jsme si dali polský buhurt.Příště to mohou být discipliny dvě :-).
Taky by nebylo špatné se před disciplinou domluvit ,jak moc tvrdě se půjde - je hezky vidět,jak to každý bere jinak.
Avatar uživatele
Markéta
Příspěvky: 164
Registrován: 14 Led 2010, 16:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Markéta »

trener napsal:Ad Maršálek: Říkala pěkným... :lol:
Nevím, jak velkým jsi odborníkem na mužskou krásu, myslím, že mám v tomto oboru lepší kvalifikaci :D z této strany žádných námitek ;)
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Maršálek »

Markéta: jsem poctěn, krásná Markétko ;)


Czernozub: rybník ušel ;) po turnaji jsem se vykoupal, jenom jsem pravda ve vodě dlouho nekroužil (mimo jiné proto, že jsem oděn v Adamově rouše nechtěl děsit případně náhodně procházející dívky a protože jsem už měl hlad :lol: )
Avatar uživatele
Markéta
Příspěvky: 164
Registrován: 14 Led 2010, 16:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Markéta »

Kroužil? Bylo to tak studené, že jsem zvládla jen "spadla lžička do kafíčka" namydlit a druhá lžička :D ale tak krásnou koupelnu doma nemám :) i na prevertu byl mnohem lepší výhled než doma :D
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Příspěvek od Maršálek »

:D po každém namydlení jsem udělal jedno malé kolečko (on taky rybníček byl malý) a funěl jsem, to přiznávám ;)
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti