Festival historie aneb Velhartice na Malešově (2007)

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Verčo,
level 4 není jen o přístupových právech a jiných pravomocích. Uděluji ho pouze lidem, kterým mohu důvěřovat a ty mezi ně patříš. Stačí to napsat takhle, nebo k tomu chceš nakreslit schéma? :badgrin:

Tu poznámku mám připravenou už půl roku, že ji dám do medailonku první ženský, která se dostane alespoň do 3. úrovně a bude se zabývat krejčovstvím. Osobně si to určitě neber, dělám si legraci ze všech nově příchozích. (jsou to jen určitá ověřování...)

Hned provedu nápravu... TIK
Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Příspěvek od Kuno »

Krea: Ahoj,já jsem také Bůh. Aspon jsme už dvě boží bytosti :D :D :D

Doufám,že se Vám letošní festik vydařil ještě lépe než předchozí ročníky.
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krea »

Kuno,
bylo to bombastický. Obzváště večerní akce. Tančili jsme do dvou do noci. Přednášky se vyvedly - Roman opět zabodoval. Jeho přednáška o šermu zaujala i nešermíře. Věrka se z hodiny protáhla na dvě - a udržela pozornost velké části svých posluchačů. Prostě - tohle byl asi nejlepší ročník, zatím. :D
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Příspěvek od Kuno »

Krea:Díky za info,příští ročník nebudu chybět. A také Vám něco přispěji. :D
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krea »

Tak to budeš zlatý sponzor. :)
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Algy
Příspěvky: 29
Registrován: 02 Říj 2007, 08:18
Místo/Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Algy »

Letošní Malešov byl opravdu výborný a moc jsem si ho užil. A dost mne nemile překvapilo, když jsem se dozvěděl, že je akce pro pořádající prodělečná.
Budu se snažit dohodit Vám na příští rok nějaké sponzory.
Klid v duši? ...možná...
Avatar uživatele
Blanka
Příspěvky: 7
Registrován: 30 Zář 2007, 20:22

Příspěvek od Blanka »

Algy napsal:Letošní Malešov byl opravdu výborný a moc jsem si ho užil. A dost mne nemile překvapilo, když jsem se dozvěděl, že je akce pro pořádající prodělečná.
Budu se snažit dohodit Vám na příští rok nějaké sponzory.
Hodil by se zejména dodavatel čaje :)

To Krea: jestli to máš zase sponzorovat ze svýho, tak za benzín nic nechci
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krea »

To mi nedělejte. Už jsem si zvykla se sponzorovat z vlastní kapsy. ;-)

Na první ročník jsme měli sponzora a pak už se nám to nepovedlo. Zvedli jsme kvůli tomu vstupné z 60,- na 100,- a obávám se, že příští rok - pokud z někoho nevymámíme nějaký sponzorský dar - bude muset inflace pokračovat. Je to také tím, že Trabanti se ozvali na poslední chvíli, že přijedou, takže rozpočet, co byl dimenzován na méně aut, nešlo nafouknout ze dne na den. Ale tohle bych vám tady neměla vůbec říkat!!! Nehledě na to, že tuhle akci děláme především proto, že se chceme alespoň jednou v roce někde sejít a pokecat si - myslím tu skalní bandu - a bonusově se seznámit s někým novým, zajímavým ...

Účel byl splněn. Všechno ostatní je šumák.

S Romanem Vaverkou jsme začali plánovat nový ročník. Už mám návrhy na barokní tanec, praktické ukázky stříhání jednoduchých střihů a další staré hry. S děvčatama by se dalo taky něco kuchtit. Napadá vás něco, co bychom mohli páchat na přes rok?
Naposledy upravil(a) Krea dne 03 Říj 2007, 17:14, celkem upraveno 2 x.
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
catany
Příspěvky: 1
Registrován: 30 Srp 2007, 10:04

Příspěvek od catany »

Kreo - Aha, toz to o tom financovani jsi mi teda taky mohla rict. Podilela bych se ... z tohot soudku mam napad, koho pumpnout. Potrebuju jen formalni smlouvu a pak si zkusi neprispet :-D.

to all - Jinak jsem rada, ze se Vam na Festivalu libilo. A nebojte se, temat je vic nez dost. Treba na 15ctku tohle byl jen hruby start.
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krea »

Catany, Roman řekl, že se víc zapojí. Já budu mít už snad víc času. A možná si nás vezme pod patronaci nějaká uni ... a pak vytáhnu na sponzory. Letos to nešlo. Vyšlo to tak tak. V to jsem ani nedoufala. Nelam si s tím hlavu, prosím.
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Mordor
Válka
Válka
Příspěvky: 75
Registrován: 03 Pro 2006, 22:16
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvek od Mordor »

Já to tady promázl, doufám, že to nikoho výrazně nenaštve, ale začalo mě to připomínat nejmenované šermířské diskuze na nejmenovaných šermířských serverech :evil:
Zlo přichází z východu...buhehe
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie aneb Velhartice na Malešově (2007)

Příspěvek od Krea »

To jako že jsme málo sprostý? :)
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Broďan »

Mordor napsal:Já to tady promázl, doufám, že to nikoho výrazně nenaštve, ale začalo mě to připomínat nejmenované šermířské diskuze na nejmenovaných šermířských serverech :evil:
Milý Mordore, to žes tady smáznul pár moudrejch příspěvků, se dá pochopit. Mirek Dušín by ti zatleskal. Doneslo se mi však, že jsi odpracoval několik desítek hodin na stavbě tý úchylný Hemrovy tvrze u dálnice D11!!!! Za odměnu jsi tam potom mohl nekontrolovaně exhibovat převlečen za rytíře Helmuta von Arschloch. Ty rysy svýho ksichtu prostě nezamaskuješ:
Obrázek


Počkej, až tě chytím, to ti bude Mordor malej!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Mordor
Válka
Válka
Příspěvky: 75
Registrován: 03 Pro 2006, 22:16
Místo/Bydliště: Praha

Re: Festival historie aneb Velhartice na Malešově (2007)

Příspěvek od Mordor »

Já, se za to nestydím, když tam vystoupím ještě 29456 krát, tak dostanu
novýho Hummera :D Ale už teď vystupuju nahej, ty hadry a srandovní plíšky a cingrlátka za mě opadaly a na nový nemám :(
Jen přijeď do Mordoru, chytnem tě, zbijem, oloupíme a oblíkneme do nějakých srandovních hadrů, aby si trochu zapadl :badgrin:
Zlo přichází z východu...buhehe
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie aneb Velhartice na Malešově (2007)

Příspěvek od Radim Vaňousek »

:D

Sme se trochu zasmálí, že? A teď trochu z vážnější jamky, jo?

-locked- :badgrin:
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti