Svatomartinská husa na Malešově (2007)

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Broďan »

Ještě k hodnocení akce. Abych pravdu řekl, tak letošní hostina byla dosti poddimenzovaná, pokud se množství pokrmů týče. Bylo vidět, že se Broďani nechali ukolébat dojmy z loňského Sv. Martina. Vzpomínám si ale, že loni jsme museli velmi tvrdošíjně trvat na objednání většího množství pečených opeřenců. Letos jsme to nechali na velkotvrzaři a dalších hubeňourech a přežranej byl asi jenom Pavel 2D. Nu, je to poučení pro příště. Ale na druhou stranu, ony všechny roky taky úrodný nebyly a celková atmosféra byla slušná. Hlavně ta kosa, malá výhřevnost (jinak skvostného) krbu a sníh a vichr za oknem.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Pappi »

Ta výhřevnost si myslím, že nebude nikdy nic moc závěs nezávěs. Ta spodní místnost snad ani dobře vytopit nejde, alespoň ne těma prkýnkama co byly na zátop připraveny. Též se tam pořád zhusta větralo tím jak se chodilo ven, ale to mi zas až tak nevadilo. Jinak horní místnůstka se mi zdála daleko dobovější a útulnější té spodní. Myslím tím minulý ročník, ale je to pouze můj názor a určitě bylo třeba vyzkoušet nový krb v akci. Žrádla příští rok samozřejmě přiobjednáme víc bratře též to nevidím jinak. Spoustu nádobí jsem vezl jen tak na okrasu a ještě jsem něco zapoměl doma. He! Huse zdar Malešovu obvzláště!
Ještě, že jsme nemuseli do průvodu demonstrovat. Snad nám to nebudou psát do šermířského posudku co bratře Picku? :D
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Broďan »

Pappi napsal:Ještě, že jsme nemuseli do průvodu demonstrovat. Snad nám to nebudou psát do šermířského posudku co bratře Picku? :D
No, náš kádrovej posudek stran mečíkaření je tak či tak dost blbej a třeba na takovej Fort Hemr by nás určitě nepozvali. A vím, že ty by ses tam rád mrknul, co? Člověk se holt nemůže zavděčit každýmu. Mimochodem mi role "rytíře-žida", "rytíře-nácka" nebo "rytíře-debila" nikterak neimponuje.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Algy
Příspěvky: 29
Registrován: 02 Říj 2007, 08:18
Místo/Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Algy »

Broďan: To nevíš, že Papi v ankentce o Hejmru hlasoval jako jediný pro variantu 1?

viewtopic.php?f=26&t=141&st=0&sk=t&sd=a ... e6906cf6d3

(Ale stejně ho nechtěli. Kádrový posudek máte totiž fakt dost nahnutý.)

Meči zdar!!! :albino:
Klid v duši? ...možná...
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Pappi »

Mlsně jsem alespoň obcházel Hemr okolo palisád přestrojen za Santa Klause ozbrojeného velkým mečem s úmyslem proniknout, ale byl jsem odhalen a vyhnán za pomoci heveru od Hummeru. Prostě mám to blbý, mám to blbý, mám to blbý.
Jó bratře ještě jsi zapoměl na rytíře židobolševika anarchistického zaměření to dnes též frčí a bude ještě víc. Kdo dnes zaváhá zítra stojí opodál.
Nasrat a rozmazat!
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Broďan »

Já jsem si do teďka myslel, že to byl Mordor. Ten byl v Hemru pečenej vařenej. A přes zimu prej bude pomáhat kopat vodní příkop vedle dálnice a vozit Ytong a polysterén na ten novej šermířskej hrad.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Kozlí­k
Šikula :)
Šikula :)
Příspěvky: 140
Registrován: 14 Pro 2006, 16:45
SHŠ: Civitas Pragensis/Guardia BB
Místo/Bydliště: Český Brod

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Kozlí­k »

Ojojoj, běda mi, bratří, o tak pěknou akci takhle šeredně kvůli chorobě zesrané přijít...
Jak rád bych si s vámi býval zhýrale dopřával chutné krmě, mocně si zavdával a pro slávu broďanů písně bojové, veselé i oplzlé pěl.
Třikrát běda mi.

No to by snad stačilo. Doufám, že jste si alespoň zavdali i za svého bratra střelce :drunken:

Broda Hrr ! ! !
Moje nenávist zestárla, stala se pohrdání­m...
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Siegfried »

Jan z Siecina napsal:Oho, vypadá to sakra dobře. Hmm... Hmm...
Nemáš někdy pocit, že nevíš co chceš ? :)))

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Jan z Siecina
Bůh humanitních věd
Bůh humanitních věd
Příspěvky: 81
Registrován: 04 Pro 2006, 19:28
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatomartinská husa na Malešově (2007)

Příspěvek od Jan z Siecina »

Siegfried:

Ale ne, já vím, co chci :) Však hodíme řeč, akorát někam zajít...
Dá-li Bůh, příští "sezóna" bude hard core :)
Amor patriae nostra lex.
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů