Festival historie - Malešov 2011

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Maršálek »

Tak letošní festival historie úspěšně proběhl a já ho za sebe hodnotím jako velmi vydařenou akci. Děkuji touto cestou Veronice, která je hlavní organizátorkou, i všem ostatním, kteří tvoří organizační a realizační tým.
Na festivalu se mimo jiné rekapituloval přínos tohoto projektu, který běží řadu let a otázka, zda má tento druh vzdělávání a setkávání šermířů a zájemců o historii do budoucna co nabídnout (rozuměj, zda již není překonaný).
Za sebe tento festival vítám a považuji ho za velmi užitečný, protože kromě zajímavých přednášek umožňuje setkávání šermířů, zájemců o historii a LHáčkářů napříč historickými projekty. Hlavní pořadatelka je dlouholetou prací na tomto projektu unavená a současně i vytížená vlastní prací, což plně respektuji a chápu. Pokud by snad tento projekt letošním rokem skončil, byla by to ale dle mého názoru velká škoda. I tak by ale patřil hlavní pořadatelce a všem, kdo se v letošním roce i letech minulých na pořádání podíleli náš velký dík.

Otevírám diskusi k tomuto festivalu a prosím fotografy, aby se podělili o své úlovky ;)
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Souhlasím s tím, co tu Ivan napsal. Pokud bude někdo ochoten organizovat něco podobného, budeme samozřejmě rádi, ale mělo by to fungovat již pod jiným názvem. Co dodat? R.I.P. festivale.
Taktéž bych chtěl nabonzovat Karlovce, že neukazují svůj tutlaný potenciál. Pokud bychom jim na hrb hodili organizaci podobného projektu, hnalo by je to i k vlastní prezentaci, která tu prostě chybí.

Děkuji všem dorazivším. :salute:
Avatar uživatele
Markéta
Příspěvky: 164
Registrován: 14 Led 2010, 16:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Markéta »

Poprvé.
Přijela jsem (zbytečně brzy), viděla jsem (a slyšela) a líbilo se mi.
Škoda, že naposledy. Organizátorům velký dík.
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Krea »

Za všechny, kteří se na festivalu podíleli, díky všem posluchačům, že přijeli. Byli jste rozumní, milí a příjemní a byla to radost pro vás něco dělat.

Jako ten "největší pobíhací pošuk" děkuju všem přednášejícím, že byli taktéž slušní, milí a příjemní a k celé akci svolní. (A v zásadě neodmlouvali.)

... a omlouvám se za drobné nedostatky - které jsou ostatně všudypřítomné.

A CO SE TÝČE KONCE ...
Konec vždycky znamená nový začátek, takže spíš uvolňujeme prostor další nepoužité, neopotřebované a pružně myslící generaci. Jste mladí a nadějní! Tak koukejte něco dělat.
:alien:
A HLAVNĚ - POJMENUJTE SI TO PO SVÝM!!!
Naposledy upravil(a) Krea dne 10 Říj 2011, 12:44, celkem upraveno 1 x.
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Žoldák
Příspěvky: 216
Registrován: 21 Črc 2010, 22:06

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Žoldák »

Krea napsal:Za všechny, kteří se na festivalu podíleli, díky všem posluchačům, že přijeli. Byli jste rozumní, milí a příjemní a byla to radost pro vás něco dělat.

Jako ten "největší pobíhací pošuk" děkuju všem přednášejícím, že byli taktéž slušní, milí a příjemní a k celé akci svolní. (A v zásadě neodmlouvali.)

... a omlouvám se za drobné nedostatky - které jsou ostatně všudypřítomné.

A CO SE TÝČE KONCE ...
Konec vždycky znamená nový začátek, takže spíš uvolňujeme prostor další nepoužité, neopotřebované a pružně myslící generaci. Jste mladí a nadějní! Tak koukejte něco dělat.
:alien:

A koupíš si taky ty hezky kostkovaný bačkory, babi? :D
Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu občas pod okny zaparkují cizí tanky.....

Kdo překove meče v pluhy bude orat pole pro ty, kteří to neudělali.
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Krea »

Žoldák napsal: A koupíš si taky ty hezky kostkovaný bačkory, babi? :D
Už jedny mám a taky skvělý památkářský termoprádlo. :albino:
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Maršálek »

Mé poděkování výše patří i Radimovi, který tradičně v rámci zabezpečení pečuje o hosty, namísto aby si mohl něco poslechnout ;)
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Přednášky byly zajisté výživné a samozřejmě mě mrzí, že jsem na nich nebyl. Ale není všem dnům konec, že. Nicméně děkuji za toast, Ivane, ten byl také výživný :thumbup:
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Krea »

Na www bude výběr z fotek od Venci a přednáška od Kristýny v pdf. pravděpodobně po tomhle víkendu. :)
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Festival historie - Malešov 2011

Příspěvek od Krea »

Slibované zveřejněno - vč. materiálů ke dvěma přednáškám.

- Archeologiský textil
- Dámské účesy 15. století

Přímo:
http://festival-velhartice.wz.cz/historie_2011.htm
Obecně:
http://festival-velhartice.wz.cz
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů