Brodění 2008

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Brodění 2008

Příspěvek od Ignac »

Broda hrr!

Tak je ze mě konečně kvalifikovaný, vycvičený a papírový gardista. Brodění bylo více měně super (tábor, střelba, jídlo, průvod, dětičky, bubny, střet), několik se vás tam asi ještě válí, ale já si říkám, budou někde fotky?

PS: Kde byl ten slibovaný sobotní dešť???
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Fotečky budou, ale až se trochu zlidštím. Jsem brutálně zaprasenej.

EDIT: http://twinkill.rajce.idnes.cz/
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Dášenka »

Taky tady něco je...nějaký písmenka a obrázky ;-)
http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 80524.html

Jinak to bylo príma, a dokonce jsme se s Klárkou dostaly i do města...a nepršelo.
Avatar uživatele
Václav
Příspěvky: 261
Registrován: 25 Bře 2007, 23:51
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Václav »

Jo jo, Brodění bylo opět super ...jen ten déšť chyběl. :evil: Tak tady jsou další fotky:
http://www.svjiri.wz.cz/brodeni2008
Avatar uživatele
Václav
Příspěvky: 261
Registrován: 25 Bře 2007, 23:51
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Václav »

Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Pappi »

Václav napsal:Jo jo, Brodění bylo opět super ...jen ten déšť chyběl. :evil: Tak tady jsou další fotky:
http://www.svjiri.wz.cz/brodeni2008
No zase tak velká sláva to nebyla, ale ušlo to. Tímto ještě jednou veřejně děkuji Siegfriedovi jenž měl a má lví podíl na zdaru akce a secvičenosti gardistické jednotky jakož se i postaral o většinu kvalitních žoldnéřů v brodských službách. Být na jiných tak tam běhá kde kdo. Radši ani nedomýšlet. Též velká pochvala za kuchyni. Drsná práce celý den být u ohně spařenej jak jetel a rozdávat žrádlo a ještě cepovat jednotku.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Ondřeji, jsi až nebezpečně populární (dobrém slova smyslu). Do teď jsem měl pochybnosti, zdali nejsi jen prudičské kvítko, ale pravda se začíná rýsovat. Vedeš lidi dobrým směrem, a nejen Broďění je toho důkazem. Amen!

Brodění:
akci nemohu tentokrát posuzovat okem kritika, poněvadž jsem byl imrvére zakutej u hradeb, kde jsem pravidelně uždiboval z jídla, rozprával s kuchařkou :badgrin: a řešil hudební nástroje. Nicméně nelituji, že jsem přijel -pořídil jsem si pěknou lžíci, ochutnal chobotničky, sehnal doplňkový materiál na oděv, rozšířil internetovou osvětu atd. atd.
Avatar uživatele
Václav
Příspěvky: 261
Registrován: 25 Bře 2007, 23:51
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Václav »

No jo, já jsem nenáročný a rád za každou akci. :-)
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Broďan »

Radim van Ousek napsal: Brodění:
akci nemohu tentokrát posuzovat okem kritika, poněvadž jsem byl imrvére zakutej u hradeb.
Ani já nemohu soudit, co se dělo na náměstí a v přilehlých zahradách, takže mi celková atmosféra unikla (pokud tedy nějaká byla). Co ale mohu soudit, je projev našeho hejtmana Bróži a ten byl strašnej od začátku až do konce. Nejen svým zmateným amatérským přednesem, ale především svým obsahem. Nechci mu nasazovat psí hlavu, pouze chci konstatovat, že byl nepřipravený a že si garda tak špatný ceremoniál nezasloužila. Zkrátka odfláknul stěžejní bod programu.
Přesto nebyla prezentace gardistů špatná a když se tak dívám na fotky, tak to bylo docela působivé. Sudličníci fungovali skvěle, Siegfried nezklamal, coby velitel (ostatně jako vždy, že?). Nám to tentokrát taky dobře střílelo, pavézníci taky udrželi čelo šiku, dělo vystřelilo jak mělo ... a nakonec jsme opět slavně zvítězili. Samozřejmě bych si přál, aby se garda početně rozrostla o další broďany, abychom nemuseli tak silně verbovat, ale zdá se, že potenciál tak malého města je již vyčerpán.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Jenom jsem si říkal, jak by bylo krásné udělat mezi náma drumenníkama něco takového:

http://www.youtube.com/watch?v=VoG9xqgK ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=z8p6hNMcEyc
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Siegfried »

Smrt bývá občas neosobní... bez tváře :) http://picasaweb.google.cz/tosvobajaj/K ... 6533909666

Jinak jsem rád, že se věci vydařily. Rád bych poděkoval manšaftu od kuchyně, i sudličníkům a vůbec všem kdo přispěli k zdárnému průběhu akce... a doufám že příští ročník bude zase o kousek lepší :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Dášenka »

A když dostanem nějakej ten grošík, třeba vám příště do tý polívky Gregor nenačůrá ;-)
Avatar uživatele
Tree
Příspěvky: 21
Registrován: 03 Pro 2006, 14:03
Místo/Bydliště: Brodec
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Tree »

Oproti loňsku fakt propadák :( Broža jen šustil europapírky a jakákoli organizace mu byla u řiti :? Musil jsem si s Kubou něco vymyslet, aby jsme tam nestáli jako dva k...ti a to přez vyslovený Petrův zákaz že tam prý máme stát ve třetí řadě. Radim nás verboval na devátou a já musel ještě vyzvednout Kubu z Prahy tak jsem vstával jak k..ot v šest a to prosím uplně k ničemu.Kdyby jsme tam přijeli v jednu odpol. tak se hovno stane.Tak nás tam příští rok neuvidíte pokud tam nebude mít Bravus vystoupení. Raději pojedem na Lešany ( tankový den ) :doubt:

Jinak garda moc pěkná, ale na to zpěvaňje bych se vysral, nejni to žádnej Brodfaktor.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Broďan »

Tree napsal:Musil jsem si s Kubou něco vymyslet, aby jsme tam nestáli jako dva k...ti a to přez vyslovený Petrův zákaz že tam prý máme stát ve třetí řadě.
Davide, tady je trošku názorový rozdíl mezi tvým pohledem na historickou ukázku a třeba mým (Bróžu nehodnotím). Naše malá jednotka má znázorňovat městskou hotovost, proto tam jsou pavézníci, sudličníci a střelci. Jako jediný s mečem jsi pouze dával najevo, že nemáš zájem se na tomto pojetí podílet. V podstatě jsme mohli dělat pouze nástup gardy a malé pořadové cvičení, i to by stačilo, ale rozhodli jsme se o bojovou ukázku. Vůbec tam nešlo o to, zda někdo předvede souboj na meče, protože meče do městského prostředí prostě nezapadají. Očekávali jsme, že přijedeš se sudlicí jako loni a to v pátek večer, kdy probíhaly nácviky pod Macovým, Klepačovým a Siegfriedovým vedením. Jestliže tě baví už pouze šermířské vystupování před diváky, tak jste neměli do Brodu jezdit, ale kdo to mohl tušit. Znám tě z loňských a předloňských akcí a nečekal jsem zásadní názorový posun. Domníval jsem se, že pojetí zůstává podobné tomuto:
Obrázek

... ale člověk míní a život mění, nic ve zlém.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Mordor
Válka
Válka
Příspěvky: 75
Registrován: 03 Pro 2006, 22:16
Místo/Bydliště: Praha

Re: Brodění 2008

Příspěvek od Mordor »

Já bych nevolil tak hustá slova jako David, myslím, že je to zbytečné. Je pravda, že ten střet byl dost odbytý. Při tak malém počtu by se to rozhodně dalo vymyslet jinak. Spíš jsme byli naštvaný, že tam člověk jede, chce se nějakým rozumným způsobem zapojit a jediné co se dozví je:" To je jedno, padněte třeba při druhém výstřelu." Tak to mi trochu připomíná Bušín. Říct třeba: "Ahoj kluci, díky, že jste přijeli, nemám teď čas, dohodněte se s klukama kde máte být a co dělat," tak bych to pochopil. A myslím, že než abychom byli mečíkáři, kteří se ve třetí řadě cirka asi patnáčti útočníků škrábají v zadku, bylo lepší být mečíkáří, kteří tam něco dělají. ;) Moc se mě nelíbí jakým nešťastným způsobem napsal David ten příspěvek, na druhou stranu jsme se snažili udělat co nám připadalo v danou chvíli nejlepší a není potřeba stále zdůrazňovat, jak opovrhujete tím naším šaškováním s mečema.
Přes veškeré snažení si stejně bohužel myslím, že nejvíce jsem zapůsobil na diváky tím, že se mi urvali obě nohavice a odhalil jsem tak své děravé bruchy a východoněmecky bledé nožky :D

Možná bych tu bojovou ukázku nechal dělat třeba Siegfrieda, který s tím má zkušenosti a určitě by to tak neodfláknul.
Zlo přichází z východu...buhehe
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů