Bitva Milovická 2008

byl jsem tady a támhle...
Odpovědět
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Bitva Milovická 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Se divím, že na žádných z renomovaných serverů se neobjevila diskuse o této pohádkové bitvě. Pro mě to byla příjemná změna.
Jak už se u Salačů pomalu stává zvykem, přijel jsem na akci sám a většinu pátečního dne odbyl žraním železných zásob ve stanu. Průvod o půl desáté se pak sebral daleko dřív, než jsem čekal -obvykle jsou účastníci líní jako svině. Sólo bubnování v průvodu je pro mě novou zkušeností, a nemohu říct, že špatnou. Sice se musím ještě hodně učit double-strokům a triple-strokům na každou ruku, ale už konečně umím hrát podle nálady. Nicméně i bubnování si vyžádalo oběti, což byl ukazováček na levé ruce. Kdyby nás bubnovalo víc, nemusel bych do toho tolik třískat. Takže pokud jste zaznamenali nějaké úklepy v bitvě, tak vězte, že už jsem měl totálně do masa rozklepaný prst a potřeboval jsem občas měnit rytmus (ano cítil jsem ty k nebesům stočené pohledy hudebníků).
Jelikož jsem byl na straně hajzlů (jak jinak), nechal jsem si alespoň ksicht načmárat jako Kissácí. Mít po boku Sigiho a Dášenku byl fakt mazec -Domina z Bruntálu a blonďatý Bob Marley si samozřejmě vyslouží většinu pozornosti díváků, že...
Jako obvykle jsem neváhal po bitvě prošel několik stánků, v jednomž z nich (u Rábíků) jsem si zakoupil opravdu skvostný opasek a tašvici ...a vybudoval si tak pověst "zlobivého a škodolibého kominíka" (protože byl opasek v merku jedné zuřivé učitelky :badgrin: ;kominík protože jsem oblečen převážně v černé).
No a pak se kalilo a povídalo až do rána...

http://nymbursky.denik.cz/multimedia/ga ... 05787.html
Avatar uživatele
Kubák
Příspěvky: 72
Registrován: 27 Kvě 2007, 00:06
Místo/Bydliště: praha

Re: Bitva Milovická 2008

Příspěvek od Kubák »

Mě se tam taky líbilo, i když jsem tam byl jenom na sobotu. Byla to docela pohodová akce, a upřímně, raději pohádku než pseudorekonstrukci konkrétní historické bitvy.
Opasku jsem taky neodolal, měli tam moc hezké.
I will kill you so hard you will die to death.
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Bitva Milovická 2008

Příspěvek od Romikov »

mno a na mne si nikdo nevzpomene aby řekl hele romiku brašnička a opasek a 10 mega :)
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Bitva Milovická 2008

Příspěvek od Siegfried »

Romikov napsal:mno a na mne si nikdo nevzpomene aby řekl hele romiku brašnička a opasek a 10 mega :)
Tak jo: Romíku ovečka, oboječek a gumáčky :) Bééééééé

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Bitva Milovická 2008

Příspěvek od Romikov »

hňa nezáviď klidně se podělím. Taky by to bylo pohádkové, nebo spíše anglicky dobové že?
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů