Wothanburg 2008

byl jsem tady a támhle...
Odpovědět
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Dášenka »

Byl to zajímavej exkurz do historie, a jak tam jsou oproti 15. daleko. My řešíme odívání a oni děti ;-)
http://www.oook.cz/events/wothanburg08/4267.html

A važte si kroupovky, ne že by vařili špatně, ale bylo to takové...hmm...nezahuštěné. Takže i já měla za chvíli hlad jako vlk.

A výhled je tam nádherný (jen se člověk nesmí dívat směrem ke "klimatizaci"). Moc se mi tam líbilo, snad se za rok taky vypravíme, a snad už budme mít hezčí oděv...
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Romikov »

A aby jste si nemysleli tak Wothan dělá i Římánky akorát nevím jestli letos budou nebo byli.... Vanesa říkala že loni se tam trumfovali kdo má křivější nožky :) .
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Siegfried »

Romikov napsal:A aby jste si nemysleli tak Wothan dělá i Římánky akorát nevím jestli letos budou nebo byli.... Vanesa říkala že loni se tam trumfovali kdo má křivější nožky :) .
Mno termín Gladia se myslím potkával s Broděním. Takždopádně sem se tě chtěl optat jestli dorazíš na Zbiroh :) Potřeboval bych do scénáře jednu tvojí nevěstu :) Muhehe

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Romikov »

vozit ovečky přes dvěstě kiláků se mi fakt nechce to snad chápeš. Pokud však potřebuješ rouno mám tam dvě bílé, jednu po 80 Kč. Hnědé zatím asi nepustím ale možná.. Zatím mám papírový pytle tak je ůčtuju po bůru kus. a přivést to mohu mladýmu hlístovi :) Navíc kostým ještě není hotov spíše až příští rok.
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Ok pokud se mi to do auta povejde, dovezu tam i ty pytle (ono stačí, že povezu Hawkwinda), jináč Zbiroh si řešte v příslušné sekci.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Pokud chcete shlédnout videoukázky z wothangradského "hard-turnaje", podívejte se do odkazů v mém podpisu.

Jinak musím říct, že většina lidí, co dělá raný středověk, je myšlenkama úplně jinde než klasičtí allgothici, které potkáváme na většině akcí. Příštím rokem jedu opět jako fotograf, ale už ve svém vlastním ošacení.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Pája1111 »

Tož i já, vyhlášený mečíkář, jsem byl na WB. Pěkná akce, nádherná noční bouře, kdy jsme s Hawkem zatloukali v dešti kolík od stanu, bezva lidi, až na dva idioty, ale ty se najdou všude.
Radime, od kdy máš práva na můj pomuchlaný, stařecký ksicht????!!!! Jak je možné, že zveřejňuješ mé foto??
:D
Fotky máš v celku slušné, některé jsou i pěkné :badgrin:
Střílení v bitvě bylo super, ještě teď mi slézá modřina z ruky od bambulovýho šípu....
Siegfriede, dobře nám to čistilo, což??? :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Siegfried »

Pája1111 napsal: Siegfriede, dobře nám to čistilo, což??? :badgrin:
Muhehe no jéje... chudák bramborák, co udělla kotrmelec po zásaho do břicha...
A to sem skoro rok nestřílel ale pšt, Hawkowi ani slovo!

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Wothanburg 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Pája1111 napsal:Radime, od kdy máš práva na můj pomuchlaný, stařecký ksicht????!!!! Jak je možné, že zveřejňuješ mé foto?? :D Fotky máš v celku slušné, některé jsou i pěkné :badgrin:
Ty kokot, třeba z tvýho ksichtu ještě vytřískám loves. Si vem jak seš populární u frajlí... :badgrin:

Příští fotky budou ešte lepší -mám novej porychtung, však sis taky mohl všimnout.
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů