Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

byl jsem tady a támhle...
Odpovědět
Avatar uživatele
Kafkin
Sponzor Brodce
Příspěvky: 1564
Registrován: 27 Dub 2010, 10:07
SHŠ: Slánská rota
Kontaktovat uživatele:

Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Kafkin »

Dík za tradičně pohodovou a příjemnou akci s krásnou atmosférou. Tady jsou slibované fotečky: http://kafkin.rajce.idnes.cz/Strelecke_ ... Brod_2013/ . Bohužel zde není zdokumentována soutěž střelců z palných, ale vím, že něco fotila Píšťalka, tak až ty obrázky získám, doplním je do alba.
… polní písař Slánské roty a menší písař městské kanceláře…
Avatar uživatele
Standa mž
Sponzor Brodce
Příspěvky: 511
Registrován: 31 Led 2009, 12:39
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Standa mž »

Také děkujem za super akci! Škoda že sme museli odject tak brzo. Tak snad příště budem moct zůstat déle.
Avatar uživatele
limonada
Příspěvky: 36
Registrován: 26 Črv 2012, 14:20

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od limonada »

Bylo to supr, krásné počasí (i když už hodně podzimní;) díky Pappimu a dalším za pořádání této skvělé akce=)
Nullius in verba
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Siegfried »

Díky všem co přijeli, letos se to vydařilo pěkně. A nová disciplína "historická kuše" má také něco do sebe... Myslím že je stále co vymýšlet a posouvat to.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Jeremias
Příspěvky: 183
Registrován: 14 Lis 2008, 10:23
Místo/Bydliště: ČelEj
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Jeremias »

Diky za akci, bylo to povedene. Umite si objednat pocasi.
Doufam ze jsem ze soboty na nedeli v budce zla nikomu nic nerozlehl, ale nedalo se nic delat, zahnala me tam zima.
A na pristi muceni to bude chtit trosku delsi bruchy...:-)
Fotky vypadaji dobre, nahazejte sem dalsi, kdo jste fotil.
Kde je Braník, tam je i naděje....
Avatar uživatele
Randall
Příspěvky: 167
Registrován: 11 Zář 2008, 11:35
SHŠ: OS Rattenschwanz
Místo/Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Randall »

Děkuji za krásnou akci, bylo to super.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Pappi »

Doufam ze jsem ze soboty na nedeli v budce zla nikomu nic nerozlehl,... Já ti dám neřáde budku zla. Taková krásná útulná chaloupka. Již plánuji dát na vývěsní štít Šemberská bouda, když můžou mít někde Labskou a brát záznamy na exklusivní noclehy pro vybrané návštěvníky.
Jinak tímto též dík všem kteří si přijeli zastřílet z kuší, ručnic a zabojovat si. Tentokrát se mi móóóc líbili hlášky Standy MŽ coby lapeného zločince ... co já, nechte mě já s nima nemám co společnýho já tu jdu zrovna jen kolem a pod... kat také super, myslím že lámání kolem zaujalo a i takový do blba zmlácený dráb Mánek án na svou veleroli vyndal svůj umělý churp jistě zaujal. Jinak bych řekl, že šarvátka měla rozhodně své brodské kvality o čemž svědčí i to, že spousta dětí stála oněměna hrůzou a druhá hrůzou řvala. I můj synek zvyklý na naše různé taškařice prosil pana půrkmystra tahajíce ho za nohavici, aby toho lotra raději už zavřel do šatlavy. Pak jsem ocenil neplánované rozšíření scénáře o ještě jednu popravu. To si myslím, že bylo velice vkusné a měšťanské. Jen tak dál. Jsem moc rád, že se Vám u nás líbí. Dále musím extra poděkovat bratru Chomimu za výkon Pritschenmaistera protože lepšího bych si přát fakt nemohl. Opravdu se do svérole opřel, že radost slyšet a vidět. Jinak samozřejmě díky všem kterým se líbilo a které zde nestihnu vyjmenovat. Případně pište své návrhy a nějaká přání co by jste chtěly případně zařadit doplnit atd.. O nějakých změnách se již uvažuje. Díky všem Broda hrrr.
Jó s tím počasím. Už generál Patton za německé ofenzivy v Ardenách přinutil kaplana, aby se modlil za to, aby se vyjasnilo ... a stalo se. Ten byl pak vyznamenán za to, že dobře vychází s Pánem. Jak myslíte, že to děláme v Brodě? Pro zajímavost máme tu hned dvě církve, jen Jehovisti nám utekli a radši se topili v liblické bažině, ale to jsou stejně sektáři tak je to v podstatě jedno. Tak aby sluníčko nesvítilo.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Broďan »

Pappi napsal:Jak myslíte, že to děláme v Brodě? Pro zajímavost máme tu hned dvě církve, jen Jehovisti nám utekli a radši se topili v liblické bažině, ale to jsou stejně sektáři tak je to v podstatě jedno. Tak aby sluníčko nesvítilo.
Je to přesně tak, jak říkáš, bratře. Evangelický farář byl přítomen skoro celé odpoledne, takže nemohlo být špatné počasí. V neděli pak v kostele pochvalně hovořil o slavnostech. Mimo jiné se mu líbilo, kterak to mladá německá dívka natřela starým zkušeným střelcům. Nu, my dobře víme, že německá pouťová kuška :? se od té středověké liší asi tak jako sportovní malorážka od křesadlové muškety. Ale budiž, není všem dnům konec.

BTW: těm kdo spali v penzionu Šemberská bouda, bude dodatečně vystavena faktura se splatností 21 dnů a kdo nezaplatí včas, bude příště předán katu ke spravedlivému potrestání :evil:
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Kafkin
Sponzor Brodce
Příspěvky: 1564
Registrován: 27 Dub 2010, 10:07
SHŠ: Slánská rota
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Kafkin »

Doplnil jsem do alba několik slibovaných foteček od Píšťalky (převážně střelby z palných): http://kafkin.rajce.idnes.cz/Strelecke_ ... Brod_2013/
… polní písař Slánské roty a menší písař městské kanceláře…
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Pappi »

Dík za pěkné fotky. :thumbup:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Jan z Siecina
Bůh humanitních věd
Bůh humanitních věd
Příspěvky: 81
Registrován: 04 Pro 2006, 19:28
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecké slavnosti Český Brod (28. 9. 2013)

Příspěvek od Jan z Siecina »

Broďan napsal:BTW: těm kdo spali v penzionu Šemberská bouda, bude dodatečně vystavena faktura se splatností 21 dnů a kdo nezaplatí včas, bude příště předán katu ke spravedlivému potrestání :evil:
Chci dělat kata!

EDIT: Za rozumná procenta z dlužné částky....
Amor patriae nostra lex.
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů