Grunwald 2008

byl jsem tady a támhle...
Odpovědět
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Grunwald 2008

Příspěvek od Ignac »

Na letošním Grunwaldu nebylo moc lidí z ČR, takže se v této diskuzi asi moc hodnotit nebude. Pro představu jsem vám jen chtěl ukázat film z Polska, který jsem sestříhal http://www.youtube.com/watch?v=07ZXsKMP ... 36&index=7. Možná příští rok tam Čechů (a Moraváků) bude trochu víc 8)
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Romikov »

Tak tohle je fakt hustý tohle se bez krve nešobešlo co??
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Ty krávo! :shock: Kam se hrabe wothangradskej hard-turnaj...
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Ignac »

Budete se divit, ale o krvi nic nevim... 8) niceho jsem si tam nevsiml ;)

Proste, Polaci :lol:
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Kozlí­k
Šikula :)
Šikula :)
Příspěvky: 140
Registrován: 14 Pro 2006, 16:45
SHŠ: Civitas Pragensis/Guardia BB
Místo/Bydliště: Český Brod

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Kozlí­k »

No to já když tam byl v roce 2003 (myslím), tak se to bez krve neobešlo, a nejen to, pořád vidím toho týpka, co ho večer před bitvou po nějakém osobním utkání asi 30 poláků a 30 bělorusů (alkohol nechyběl) nakládali od krku dolů ochrnutého do sanitky po několika ranách palcátem do makovice... Přiznávám, že jsem v ten moment zauvažoval, jestli se mi chce postavit druhý den v bitvě těmto magorům. No, nakonec jsem do bitvy šel, ale úplnej med to nebyl, nosítka se skoro nezastavila a záchranka taky měla co dělat. Takže na Grunwald pojedu, ale jen jako táborový inventář, do bitvy už snad ani ne. Si už nemám zapotřebí si nechat takhle šeredně namlátit :evil: :badgrin:
Mimochodem teď zrovna čtu, jelikož marodím, 98 let starou knížku, vydanou roku 1910 k pětistému výročí bitvy u Grunwaldu, "Jubilejní album Grunwald, jediné české autorizované vydání, autorem je Jaslaw z Bratkowa"
Poměrně vzácný a zajímavý počin :p
Moje nenávist zestárla, stala se pohrdání­m...
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Romikov »

Ano naši bratia Poláci jsou jak bratia Rusové atd. šerm jim nic neříká ale řezat se umí natvrdo, holt pravá křesťanská výchova. Toto nesoudím z této akce ale i poznatků dalších lidí a dalších míst. Navíc oni se vždy hrozně dobře snášeli viz. kniha Ohněm a Mečem a pak si své city ukazují na obdobných akcích.
:whax: :whdat: :violent1:
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Dášenka »

No letos to bylo bez Bělorusů, tak byl klid, a jak řekl pan Jiří, bitva byla taková šmrdlačka. Asi si to pánové vybili už v pátek ;-)
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Siegfried »

Kozlík: Mno vzhledem k tomu, že už tam mají v bitvě i palné, a ty jen střílej, tak asi nemusíš jen koukat :)
A abych se přiznal tak celkové měknutí tam bylo zjevné. takže už to jsou spíše jen vzpomínky, samozřejmě že probíhají tvrdý mače v pátek odpoledne, ale tam jsou přísné výstrojní podmínky... a ty lidi se tam vyblbnou a pak je v bitvě klid, tenhle poznatek se ostatně osvědčil i Wothanovi na WB :) Takže bych už z toho nedělal peklo... :)
A projevili zájem o naše dřevce... protože tam jsou jednotky pěchoty z dřevcema co se mydlí proti sobě... :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Indy »

Kdysi jsem tam byl jako správný rytř s mečem a železným štítem. Zařekl jsem se že už nepojedu, jsou to hrozný hovada bez úcty k lidskému životu. Měl jsem jediné kdyby.....řekl jsem, že bych jel jen s velkou dobrou jednotkou s dřevcema :lol: . A s palnou kdykoli. Kdysy to organizoval debilní Méďa z Prahy a platili mu bus mečounů z Čech, nešlo by to znova domluvit? Podotýkám, že tenkrát dělal vrchního komtura Jarek kastelán z Gniewu, můj přítel. Snad.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Grunwald 2008

Příspěvek od Siegfried »

Mno, méďu bych nechal spát spánkem zimním :) hehehe
Jinak s busem nevím, zkusíme to propátrat, mohli by na to přispět, ale ten organizační team se docela změnil, aspoň jak sem z náznaků pochopil... ale pokud máš na toho kámoše kontakt tak mu napiš, třeba tam ještě je a vidělo by se... Já zatím obšlápnu člověka co má na starosti tu dřevcovou pěchotu.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů