Bitva Břasy

byl jsem tady a támhle...
Odpovědět
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Bitva Břasy

Příspěvek od Siegfried »

Tak teda nevím Texaský masakr motorovou pilou ?
http://kopaja.webnode.cz/fotogalerie/a9 ... tva-brasy/

Tohle byla bitva nebo jen nějaký vystoupení? Kolik tam tak bylo účinkujících :) A jeden lepší než druhý :)
Podmínky jsou taky úsměvné. http://vssdarkness.blog.cz/

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Bormi
Příspěvky: 26
Registrován: 08 Črc 2008, 09:52
Místo/Bydliště: Osek

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Bormi »

Teda já nevím, co se ti nelíbí? :D Ten Smrť je náhodou bezva, pan Prattchet by měl radost, jak jeho Zeměplocha proniká mezi české šermíře :D
(pozn. pokud snad někdo nedejbože nezná Terry Prattcheta a Zeměplochu - je to úžasně čtivé fantasy)
Když mluvíš, dbej aby tvá slova byla lepší než mlčení.
Rollo
Příspěvky: 1
Registrován: 13 Srp 2008, 11:36

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Rollo »

Na této "bitvě" bylo opravdu jen málo učinkujících, a to z toho důvodu, že všichni ŠERMÍŘI přijeli, nažrali se, napojili a před bitvou odjeli. A Zeměplocha pana Pratchetta ve skutečnosti neproniká mezi české ŠERMÍŘE, protože akce, kterých se zúčastňuje smrťák nepořádají ŠERMÍŘI, ale keckaři.


Všichni tedy můžeme děkovat bohu za to, že v našem národě jsou profesionálové kteří perfektně ovládají historii, způsoby oblékání a boje dané doby a vše nám předvádějí na svých LH akcích. Sláva, sláva, sláva
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Siegfried »

Mno to mě udivuje protože nechápu kam jeli... protože myslím, že akce byla typicky Šermířská.
A pokud sem slyšel odjeli jen dva či tři kluci od Johanitů zhunuseni nejen tím, že 12-13stol. je plné sraček ze všech období jen ne z toho, A ještě se dozvěděli od pořadatelů, že věci co maji precizně a dobře udělané jsou shit... tak těm se nedivím :)
Ty si to pořádal ? Smrť byl hezkej :) Asi jediná postava co na fotkách vypadala jak měla...

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Dášenka »

Rollo napsal: Všichni tedy můžeme děkovat bohu za to, že v našem národě jsou profesionálové kteří perfektně ovládají historii, způsoby oblékání a boje dané doby a vše nám předvádějí na svých LH akcích. Sláva, sláva, sláva
A kterépak akce to jsou? Docala by mě to zajímalo. Zajela bych se podívat...
Avatar uživatele
Kubák
Příspěvky: 72
Registrován: 27 Kvě 2007, 00:06
Místo/Bydliště: praha

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Kubák »

Koukám že "bitva" Břasy je dokonalá LH rekonstukce toho jak vypadal český šerm před mnoha a mnoha lety, ne?
I will kill you so hard you will die to death.
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Ignac »

Mě by zas zajímalo, jak někdo, kdo pořádá toto, může něco vytknout Johanitům a jestli jo, tak CO přesně, prosím... Co jim vytkli? :drunken:
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Raiden
Příspěvky: 8
Registrován: 01 Kvě 2008, 16:42
Místo/Bydliště: Písek

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Raiden »

Mno, kdyby někdo opravdu kvalitně dělal Zeměplochu, s tím, že by se výrazně deklaroval jako fantasy a ne jako (pseudo)historický (all)gotik, pak by to mohla bejt pěkná podívaná. Ale ono dělat LARP na úrovni IMHO není o moc snažší, než dělat LH na úrovni. Ty keckaři jsou hroznej mor... ;)
Malej
Příspěvky: 150
Registrován: 13 Ún 2008, 21:50
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Malej »

Vzhledem k tomu,že pořadatele znám osobně a ještě ani né před rokem bydleli v sousedním městě,budu se snažit býti slušný. Takže bitva Břasy: sračky,sračky,sračky! To se mě ulevilo :shock: . Tito lidé neví a netuší vůbec nic o historii dané,ale vlastně vůbec žádné doby krom té,ve které žijí. Já je letos viděl na Polné a nestačil jsem se divit. je to rok od roku horší. Tudíž nemohu očekávat z jejich "bitvy" nic jiného. Na fotkách jsem viděl několik lidí z blízkého okolí Třebíče co tam jeli a jsou to ta samá individua. Nebyl jsem tam osobně,ale věřím tomu,že kdyby to šlo,tak aspirují na humusárnu roku. Upozorňuji,že k těmto lidem nemám vůbec žádnou zášť,ale co je moc to je ....
Avatar uživatele
deCarabas
Příspěvky: 273
Registrován: 15 Srp 2008, 14:34

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od deCarabas »

A nemala to byt fantasy akcia?
Muž může být šťasten s kteroukoli ženou, pokud ji nemiluje.(Oscar Wilde)

Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu. (Oscar Wilde)
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Siegfried »

deCarabas napsal:A nemala to byt fantasy akcia?
http://vssdarkness.blog.cz/0802/nase-akce
Tady mají podmínky a už je upravili, páč tam bylo ještě před měsícem že to je 12-13. století... sem si to měl uložit :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
deCarabas
Příspěvky: 273
Registrován: 15 Srp 2008, 14:34

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od deCarabas »

Obdobie gotiky...

"Gotika alebo gotické umenie alebo (najmä v architektúre) gotický sloh bol umelecký smer, ktorý nasledoval po románskom slohu približne od polovice 12. stor. (vo Francúzsku) do konca 15. stor. (v strednej a severnej Európe)."

Cize ak sa aj pominie to, ze gotika je umelecky smer, zahrna take siroke rozpatie, ze je to tak ci tak allgotik :D
Ok, beriem svoju naivnu vetu o fantasy spat :)
Muž může být šťasten s kteroukoli ženou, pokud ji nemiluje.(Oscar Wilde)

Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu. (Oscar Wilde)
kyklop
Příspěvky: 17
Registrován: 16 Kvě 2008, 08:26
Místo/Bydliště: Přibyslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od kyklop »

Tak zaprvé jsem zpět na netu tedy zdravím :evil: Na Břasech jsem byl večer vystupovat s fireshow, pro jistotu jsem dobu kdy probíhala bitva strávil na Zbirohu příjemnou, byť jen podívanou. jinak v táboře na Břasech jsem viděl dokonce i jedny echt bruchy a nohavice a další slušné vybavení, jen jsem neměl odvahu se dotyčného zeptat jestli se opravdu nespletl :badgrin: ani nevadilo, že jsem chodil v civilu, mezi skokoty a dalšími individui jsem se ztratil. mmch Smrt nebo taky Tenskosou je dnes atrakcí většiny podobných akcí mmch kde to řitíře oživovala dívka v bílém s růží? cca rok 1999 možná 2000? nejsem si už jist nicméně Břasy byly podle mně utajovanej maškarní sraz party trampíků...
8)
Avatar uživatele
Ogrier
Příspěvky: 287
Registrován: 21 Črc 2008, 10:15
SHŠ: Maligarde
Místo/Bydliště: Pavlikov + Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitva Břasy

Příspěvek od Ogrier »

Siegfriede neboj, kdykoliv ti dosvedcim, ze to mela byt REKONSTRUKCE bitvy z 12. stol. Devcata od nas ze skupiny tam jeli a premlouvali i nas, ale v okamziku, kdy jsem se dovedel, ze do rekonstrukce bitvy z 12. stol bezproblemu pusti celo platy, jsem ztratil o tuhle bitvu zajem.

Kazdopadne se devcata vratila s tim, ze to byla nejlepsi akce letosniho roku :(

Kvuli takovym bitvam andele placou ;)
-Beatus vir qui timet Dominum-
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti