Libušín 2009

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín

Příspěvek od Broďan »

Romikov napsal:Ne tak ostře jde to říci normálně i když rozhořčení chápu.
Grum to napsal docela adekvátně situaci. Tolik zakomplexovaných agresivních hovad s dutou palicí nebo malým pinďourem se na jednom place zas tak často nevidí. V tomhle Libušín jednoznačně vede a vždycky vedl. Letos nás poněkud zmátly velkohubé řeči v internetových debatách. Toť asi vše.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Libušín

Příspěvek od hejtman »

Chceš snad tvrdit,že mám velkou hubu?:-)
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Libušín

Příspěvek od Mahy »

hejtman napsal:Chceš snad tvrdit,že mám velkou hubu?:-)
...počkej čti to celé-on psal o malých pinďourech :banan: :D :D
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Libušín

Příspěvek od Siegfried »

Pánové, byl bych rád kdyby se tu uklidnily emoce. Myslím, že lecos z toho co bylo letos blbě se dá řešit jiným bojovým scénářem, myslím, že ten letošní (ve vší úctě čerte i hejtmane) tak nějak apriori počítal s neochotou lidí k čemukoliv, ale když sem viděl co se s nima dalo dělat, a jak respektovali nařízení pokud se po nich vymáhaly, tak bych se nebál toho chtít příště víc. A pokud se secvičí s některejma lidma pěknej scénickej boj, tak ho můžeme v rámci pestrého scénáře bitvy krásně zapojit v poloze rozmetání jedné jednotky druhou, bez účasti highlanderů a pod. A to je asi to co by z toho mělo vyjít. Tedy udělat válku tak aby se vojska na bojiště zapojovaly postupně a likvidovali jednotlivé voje... a pak můžem dát nějaký vstávací důvod a sehrát to znova a pod. Prostě i na tyhle počty je plac malej.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín

Příspěvek od Maršálek »

souhlas se Siegfriedem ;) pro Hejtmana, Čerta a další - byl to první zcela nový ročník a záleží na Vás a na ohlasu jestli to budeme zkoušet dál a využívat nových zkušeností.

Abych ukončil reagování na zásahy dřevci - pokud to tak nevyznělo pak to tu napíšu konkrétně. NEJSEM URAŽENÝ ŽE MOJE STRANA PROHRÁLA, ANI NEHLEDÁM ODŮVODNĚNÍ PRO TENTO FAKT. Jsem si z vlastních zkušeností vědom toho, co napsal Random, že totiž nereagování na zásahy dřevců ve skrumáži riziko zranění zvyšuje a nikoli eliminuje (v tom se Čerte neshodneme, nicméně to je věc názoru) ;) Ostatně není problém v případě zájmu nasadit proti dlouhým dřevcům Švýcarů jiný adekvátní šik, např. Hradecké. Nebojím se toho, že by se tak vyhrotili emoce přímo na place ;)

Možných nekomplikovaných scénářů na příště (bude-li nějaké přístě) je nemálo. Prostě jsme poprvé pracovali s takovou masou šermířů-individualistů (vlastní takové jsem kopal a hnal palcátem do průlomů, kde stál jejich hejtman Hora z Ocelovic a oni na něho jenom zírali, bezmocně svírajíce své mečíky a obávající se té vlny, která je hrozila smést). Vyzkoušeli jsme si, co od individualistů asi můžeme čekat a ověřili jsme si, že nácvik všech není nutný a velitelé si naplace poradí.
Jsem pro eliminací hudby v bojových střetech a o vkládání dějových partií mezi jednotlivé bitvy (3 jsou dorbý počet, Hejtmane díky).

P.S. krásně jsme se seštěkali a dali jsme tak mečíkářům, strejcům a kckařům důkaz toho, že měli pravdu, když byli proti novému pojetí - to jsme pánové projeli...
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Fórum se začíná plnit plkama a emocema, což se mi nelíbí.

Libušín má svojí vlastní diskusi. Přesto vás žádám, abyste vyvarovali veškerých emotivních výraziv. Budu vás sekýrovat, abyste si domluvili schůzku a veškeré body a připomínky si zapisovali. Pak do patřičné sekce prdněte výsledek. Do té doby nechci o letošním Libušínu na Brodci číst.

Toto téma uzamknu.
Zamčeno

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů