Grunwald 2009

byl jsem tady a támhle...
Odpovědět
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Grunwald 2009

Příspěvek od Siegfried »

Nevím kam to mám dát. Tak to kdyžtak Radime přestěhuj.
Mám informace o Grunwaldu 2009
Tady jsou informační soubory:

http://temp.brodec.org/2Grunwald2009.pdf - obecná pravidla pro výstroj a akci
http://temp.brodec.org/1Grunwald2009.pdf - pravidla pro lehkou pěchotu.

Akce se od hrubé řezničiny pomalu přeměňuje na více scénickou. Tedy v poli bude i dřevcová (lehká) pěchota která bude dopředu secvičena (viz) pravidla prol lehkou pěchotu. tedy pokudmáte někdo zájem dejte vědět letos opět organizujeme výpravu.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
MadHamster
Příspěvky: 29
Registrován: 30 Dub 2009, 07:38
SHŠ: Tizon
Místo/Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Grunwald 2009

Příspěvek od MadHamster »

Hlásím se jakožto kopiník/překladatel/kuchař/navigátor :spam2:
"Heresy is like a garden weed, it won't stop feeding until you... BURN THE WHOLE DAMN GARDEN WITH A FLAMER, BURN IT, BURN IT TO HELL!!!!!" "Is there a wittle puppy in the garden? ITS A DAEMON! BURN IT!"
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Grunwald 2009

Příspěvek od Siegfried »

Takže se blíží termín uzávěrky přihlášek, dejte mi vědět kdo má zájem do SZ nebo mailu siegfried(zavinac)barbarossa(tecka)cz jméno a skupinu a případný zájem o účast v boji. Nastudujte si pravidla a výstroj v tom PDF, je to přísné.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Grunwald 2009

Příspěvek od Ignac »

Tak co lidi, vrátili jste se zpátky, máte někdo fotky??? A co nějaké hodnocení? Zatím jsem jen něco četl na ČŠ, ale kdo věří bulváru... :albino:
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
MadHamster
Příspěvky: 29
Registrován: 30 Dub 2009, 07:38
SHŠ: Tizon
Místo/Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Grunwald 2009

Příspěvek od MadHamster »

Tak co nebo co s letoškem? :banan:

----------------------- 02 bře 2010, 11:23 ---------------------

Jo a ještě jedna technická....kdo že to vlastně má to moje kopí? :D
"Heresy is like a garden weed, it won't stop feeding until you... BURN THE WHOLE DAMN GARDEN WITH A FLAMER, BURN IT, BURN IT TO HELL!!!!!" "Is there a wittle puppy in the garden? ITS A DAEMON! BURN IT!"
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti