Malešov 2009

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Šimon z Curychu
Příspěvky: 248
Registrován: 21 Říj 2008, 12:21
SHŠ: Kompanie z Curychu
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Malešov 2009

Příspěvek od Šimon z Curychu »

ač jsem na Malešov jel s určitým "negativním" přednázorem, který mi v pátek vybublal do obřích rozměrů, sobota to skvěle spravila, protože:

1) malešov je pěkné místo
2) kluci, co to oraganizují, se o nám moc pěkně postarali
3) "šarvátka" byla skvěle vymyšlená a vykřesala z mála uplné maximum, což diváci patřičně ocenili (tak hlasitý aplaus jsem hodně dlouho neslyšel)
4) večerní hostina byla naprosto vynikající a znovu musím smeknotu před holkama, ale i klukama, co se celý den s tím vším jídlem vařili a doslova "pekli zaživa"
5) mohli jsme spát na místě, kde bychom asi normálně nespali (na baště nad bránou) a i když tam hodně foukalo, užili jsme si to

a zde kopíruji pár dalších názorů Curyšanů:

scarab: Hodně dobrý, jsem spokojen.
Měl sem kvalitní roli v bitvě :)
Pěkně sme se přiožrali :)
Hostina byla luxusní, a vůbec o bylo docela hezky zorganizovaný.

Malešováci s náma byli taky asi spokojený, takže všechno v cajku.
Příší rok zase.

hany: Gut ba přímo wunderbar !

melwen: "Bitvička" se mi hodně líbila, protože to bylo něco jiného než na velkých bitvách a mělo to přehledný děj. Večerní hostina byla pestrá a pochutnala jsem si. Hudba naproto super. Byl to vcelku pěkný odpočinkový den.

honza: Dobrý lidi, dobrý jídlo, pivo zadara a v sobotu večer parádní atmosféra

tomáš: Bylo to supr- Poprvý v životě jsem po lidech házel šutry, vázy, lil vodu a byl jsem za to pochválenej (: . Příště zase.
Šimon Christian Attinger
Curyšská hotovost
Obrázek
Zürich, die berühmte Stadt
Avatar uživatele
Kubák
Příspěvky: 72
Registrován: 27 Kvě 2007, 00:06
Místo/Bydliště: praha

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Kubák »

Souhlas, ta tvrz posouvá akci do úplně jiných rozměrů, líbí se mi tam. Bitva byla spíš hezkým historickým divadelním představením, což je ale myslím i pro diváka mnohem zajímavější, než nějaká nemastná neslaná keckovitá šťouchačka na meče. Taky jsem zvědav, co tam natočila ta skupina kameramanů...
I will kill you so hard you will die to death.
Josef
Příspěvky: 40
Registrován: 07 Ún 2008, 23:35

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Josef »

Akce v Malešově, mají už tradičně vysokou úroveň.Ale letos byla ještě navíc korunována maximálním hereckým výkonem účinkujících.Jednoduchá zápletka,jasně čitelný a strhující děj,perfektně zvládnuté role všech aktérů.Celkově výborný dojem.Spokojený divák.
Avatar uživatele
michy
Příspěvky: 252
Registrován: 06 Říj 2008, 15:18

Re: Malešov 2009

Příspěvek od michy »

mrzí mě že jesem nejel ....
á nějaký fotky ?? budou
Melwen
Příspěvky: 23
Registrován: 19 Dub 2009, 17:19

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Melwen »

Melwen, Kompanie z Curychu
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Indy »

Moc hezké fotky. Lituji, že mě nikdo nepozval a já sám nejel. A koukám, že tam byli i MCEčka.......s kým tam ten Petr špásuje? http://galerie.melwen.cz/v/Malesov09/IMG_0143.JPG.html :lol:
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Broďan »

Indy napsal: A koukám, že tam byli i MCEčka.......s kým tam ten Petr špásuje? http://galerie.melwen.cz/v/Malesov09/IMG_0143.JPG.html :lol:
Myslím, že zrovna znásilňuje Páju. Fuj, takhle na veřejnosti :evil: .
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Pája1111 »

Ano,ano a strašně to bolelo!!! Akce byla super, chvála patří organizátorům. Jídlo výborné, smekám před děvčaty, co se celý den lopotily v kuchyni.
Jediná výtka patří výběru vína, teda pokud se to dá vínem nazvat :?
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
sherchan
Příspěvky: 500
Registrován: 27 Říj 2008, 01:03

Re: Malešov 2009

Příspěvek od sherchan »

Malešov byl super, k dokonalosti mu chybělo jen aby tolik nefoukal vítr - neustále někdo lovil prach z očí.
Příště určitě zůstaneme až do neděle.
Náš zlotřilý hejtman Honza říkal, že ten dokument co natáčeli plánují mít hotový někdy koncem roku.
Pája - mrzí mě, že jsem neviděl váš balet - prý byl úžasný.
Avatar uživatele
Mordor
Válka
Válka
Příspěvky: 75
Registrován: 03 Pro 2006, 22:16
Místo/Bydliště: Praha

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Mordor »

Jo, jo, Pája se nemohl moc bránit znásilnění, protože byl ještě dost nalitej :D :D :D Ano Pájo, už je to tady! Tvá chůze v 45 stupňovém úhlu za vydatné podpory celé skupiny byla k popukání. Zejména tě správně naklonit do schodů za tvého nesrozumitelného brblání (asi si chtěl poradit), bylo skutečně těžké i pro profi hráče Tetrisu :D :D :D
Zlo přichází z východu...buhehe
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Broďan »

Mordor napsal:Jo, jo, Pája se nemohl moc bránit znásilnění, protože byl ještě dost nalitej :D :D :D
Tím chceš říct Mordore, že jsi využil jeho momentální indispozice a vojel jsi ho taky, jo? Rošťáku jeden, to se nedělá. Nastávající otec a chová se jak malej! :evil:
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Pája1111 »

Mordore ty držko!!!! Hlavní je, že jsem se v sobotu ráno nedávil nad hajzlem a nevydával jsem zvuky u marných pokusů o šavli, jako tygr v říji. A to alespoň dvakrát po sobě!!! :badgrin: Viď?
A to, že jsem tak špatně dopadnul v pátek, bylo tím, že jsem neprozřetelně ochutnal to vaše víno! Ty dva litry našeho za to nemůžou :D
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Pappi »

Pája1111 napsal:Mordore ty držko!!!! Hlavní je, že jsem se v sobotu ráno nedávil nad hajzlem a nevydával jsem zvuky u marných pokusů o šavli, jako tygr v říji. A to alespoň dvakrát po sobě!!! :badgrin: Viď?
A to, že jsem tak špatně dopadnul v pátek, bylo tím, že jsem neprozřetelně ochutnal to vaše víno! Ty dva litry našeho za to nemůžou :D
Co jako, nechutnalo ti čůčo jablečné vítečné a rybízák řízlej francovkou? Držko zmlsaná takhle vofrňovat. :drunken:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Malešov 2009

Příspěvek od Pája1111 »

sherchan napsal:Malešov byl super, k dokonalosti mu chybělo jen aby tolik nefoukal vítr - neustále někdo lovil prach z očí.
Příště určitě zůstaneme až do neděle.
Náš zlotřilý hejtman Honza říkal, že ten dokument co natáčeli plánují mít hotový někdy koncem roku.
Pája - mrzí mě, že jsem neviděl váš balet - prý byl úžasný.
Budou z něj fotky od Vaňouse, už jsem je viděl, jsou super!
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
sherchan
Příspěvky: 500
Registrován: 27 Říj 2008, 01:03

Re: Malešov 2009

Příspěvek od sherchan »

Nojo, jenže než se odhodlá je vydat tak to trvá měsíc nebo ještě dýl... :badgrin:
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů