Secvičná Brtnice zámek

Moderátoři: Broďan, dave77, Zdenál, BidakII, Mac, schwarzhelm

fracce
Příspěvky: 19
Registrován: 25 Črc 2010, 12:03

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od fracce »

Nazdarek, společnost je otevřena všem, a stači se jen dohodnout. Klidně dojedte.

Cipis
Avatar uživatele
Gull
Příspěvky: 182
Registrován: 07 Říj 2010, 10:49
Místo/Bydliště: Praha 3

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od Gull »

Shalom nach Iglau!

Podle fotek to vypadá supr, hlavně co se týče lokálních gravitačních anomálií :thumbup: Pokud se mi nevyskytne nějakej zásadní zápek, docela rád se zúčastnim
Perun s Tebou!
fracce
Příspěvky: 19
Registrován: 25 Črc 2010, 12:03

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od fracce »

Upřesnění pro ty co chtějí přijet na secvičnou a nesplňují výstrojní podmínky A.D. 1525.Chceme požadat aby mezi 13:00 až 17:30. v sobotu se převlékli do civilu a dělali civilisty .Mimo tento čas se můžete učastnit výcviku v plném rozsahu.
Děkujem za pochopení
Cip
Avatar uživatele
dave77
Příspěvky: 44
Registrován: 09 Lis 2009, 23:49

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od dave77 »

Ahoj omlouvám se tímto Cipovi že jsem zanedbával debatu ale nová robota fakt peklo, za mě Ano,ano,ano pokusím se pořešit píky současně v souvislosti se Starou Lubovňou chtěl bych otevřít debatu zda píky jen model Švihov bylo by na zvážení jestli neudělat i píky s kovovým hrotemco vy na to.
Avatar uživatele
Abďa
Příspěvky: 212
Registrován: 07 Črc 2009, 11:53
SHŠ: FRACCE
Místo/Bydliště: Willenz, Hochland
Kontaktovat uživatele:

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od Abďa »

hmmm, já bych byl pro železo - jednak když s tím "píchneš" do diváka tak uvěří, že je to nebezpečná zbraň a ne jen dlouhé párátko. Druhak když s tím píchneš do Švýcara ... :-D
ne a teď vážně. na pochodový ukázky by kovový hroty byly určitě lepší a hlavně si myslím že bysme z těch našich klacků začali mít i trochu respekt.
a.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od Broďan »

Jsem taky pro, mít píky jak celodřevěné, tak i s železnými hroty. Jeden totiž doma mám, ještě z dob, kdy jsem býval švýcarem. Vysloveně tam za tím gaučem zahálí. Na dobře nacvičenou akci nebo na ukázky pochodování se železný hrot použít dá. Na živelné akce proti mladejm nevyřáděnejm klukům švýcarskejm jdu stejně za střelce, protože nechci mít v ksichtu díru navíc :blackeye: .
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Clary.Aldringen
Příspěvky: 150
Registrován: 21 Zář 2008, 13:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od Clary.Aldringen »

Hele když už jsme u těch pík - kdo si ještě neobjednal píku na stránkách má poslední možnost.
V galerii bylo tolik historických osobností na koních, že to vedlo k domněnce že historii z poloviny tvoří koně.
http://www.mercatores.cz
Avatar uživatele
BidakII
Příspěvky: 292
Registrován: 05 Říj 2008, 22:53

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od BidakII »

fracce napsal:Termín je 26. března.Spaní na zámku.Formou dobového ležení a výcviku vojska s učastí veřejnosti.
Prosím o vyjádření k termínu jestli ano nebo ne. A jestli veřejnou nebo ne.
Cipís Fracce
Tenhle termín už mám plný. Bohužel :(
"Bylo by omylem myslet si, že je-li historikův text čtivý, není dost vědecký."

Jacques Le Goff
bruuk
Příspěvky: 130
Registrován: 03 Bře 2011, 10:24
SHŠ: HSŽ Poustevník

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od bruuk »

Včera jsem jel přes Brtnici a nakouknul v místním IC na novou expozici historie města.
Je to takové minimuzeátko, ale velmi příjemné. Mají tam jakýsi rezavý kord na zdi a docela krutou hlaveň jakési hradební věci, která jistě stojí za okoukání.
Slečna tvrdila, že tam běžně v sobotu nebývá, ale na požádání by možná otevřela.
Budeme mít zájem?
Mám požádat?
Ještě se zeptám:
Na spaní jen deky a houně, nebo je povolen spacák?
Hans van der Bruck
fracce
Příspěvky: 19
Registrován: 25 Črc 2010, 12:03

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od fracce »

Nazdárek všem,
Co se tyká spaní. Budeme spat v mistnosti kam budeme mit přistup jen my, Diváci ne. V mýstnosti se netopí,ani nesvití elektřinou. Tak si vemte na spaní i spacaky, Baterky a jine věci na přežiti. Přimo v mistnosti nesmime použit jakoukoli formu ohně.

Cipis
Avatar uživatele
Galion
Příspěvky: 259
Registrován: 05 Srp 2010, 15:46
SHŠ: HSŽ Poustevník
Místo/Bydliště: Vítkův Kámen

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od Galion »

Dobře, plamenomet nechám doma.
Příjezd je v pátek. Odjezd kdy? A anžto jedu na tutok akci prvně, jak je to se stravným, ubytným, případně dalšími náklady na obecné kratochvíle? Tj. kolik se na co přispívá?
Longius aut proprius mors sua quemque manet et mors ultima rerum.
fracce
Příspěvky: 19
Registrován: 25 Črc 2010, 12:03

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od fracce »

Bruuku- navštěvu maleho Brtnickeho muzea mužeš zařidit na sobotu dopoledne.
Galione- co tyka jidla,se skadame minule to bylo kolem 300,-kč za cely vikend.
Přijezd pokud možno v patek sobota po dohodě. Akce bude, v neděli asi do 15 hod. na mistě upřesnujeme.
Ohřivadla jako vino a lihoviny ano,ale vše s mirou. Rum k nam ještě Kolumbus nepřivezl. takže vlastni zasoba.
Na městečku je větnamsky Spar otevřeno ma od 8-20 hod.
Spani jak jsem již psal.
Platime si jidlo dopravu a večerni piti.
dovezeni vědčiho množsti ohřivadla k vnitřnimu použiti na večer vitano.

Cipis :occasion5:
Avatar uživatele
Sunny Jane Schimek
Příspěvky: 81
Registrován: 08 Led 2011, 21:24

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od Sunny Jane Schimek »

Potvrzuji, jídlo většinou vychází kolem 300,- na člověkovíkend. Což mi připomíná...

Všichni, kdo chtějí během secvičné dostat něco teplého do žaludku, nechť se co nejdříve nahlásí zde!


Nejlépe napsat za celou skupinu počet strávníků, případně kolik jídel během svého pobytu stihnete (zajišťuje se páteční večere, v sobotu snídaně-oběd-večeře a v neděli snídaně-oběd). Kdo co nejí mi sem prosím vás nepište, protože mě to stejně nezajímá 8)
Avatar uživatele
Clary.Aldringen
Příspěvky: 150
Registrován: 21 Zář 2008, 13:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od Clary.Aldringen »

Já a Kristýna se hlásíme na jídlo už od pátku
V galerii bylo tolik historických osobností na koních, že to vedlo k domněnce že historii z poloviny tvoří koně.
http://www.mercatores.cz
Majk
Příspěvky: 13
Registrován: 26 Lis 2010, 15:13

Re: Secvičná Brtnice zámek

Příspěvek od Majk »

Ahoj. Tak jsme se konečně domluvili. Hlásím Davida, Pína, Ježíška a svojí maličkost.
Odpovědět

Vrátit se na “Landsknechti - A. D. 1525”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů