Sněm Pražského svazu

Moderátor: Monika

trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od trener »

Nekalíme :-) Kdy má být ten průvod městem? Jde se až k novoměstské radnici? ;) Pokud se při začátku bohoslužby od 11.00 vše stihne, jsem pro pozdější čas, umožní nám to lépe dorazit.
Jeník z Mečkova
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od Chomi »

Taky čím dál tím víc docházím k závěru, že ten začátek v 11:00 je příznivější.
Průvod by asi vyrážel z kostela, který je na Starém městě, a směřoval na Vyšehrad. Takže ano, Novoměstská radnice je při cestě, a je výborný nápad projít kolem ní :D
Takže mě v podstatě napadá, že by ten průvod mohl jít i kolem Betlémské kaple, kostela sv. Martina (1. podávání z kalicha), kostela P. Marie Sněžné (kde kázal Želivský) a novoěstské radnice. Což by bylo asi zajímavé i pro tvoje práčata :thumbup:
Vy byste se, pane Jeníku, té bohoslužby tedy také zúčastnili?
Avatar uživatele
kybl
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 Pro 2008, 18:41
SHŠ: Inferno, Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praha

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od kybl »

problém bude jen jak s věcma...jít do kostela jako zbrojný lid by nebylo uplně dobré a po cestě z kaple na vyšehrad budem grogy a asi nebudem moct trénovat
Gott mit uns
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od trener »

Rádi bychom se zůčastnili všeho, ale teď mi dochází, že pokud dojedeme na Vyšehrad, tam zaparkujeme a vybalíme věci, tak pochod na Staré město a zpět nám skutečně ubere dost sil... :?
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od Chomi »

No, to je taky pravda, ale asi by byla vhodná nějaká mezizastávka v krčmě na oběd... Takže by se to pak spíš dalo zvládnout...
Uznávám, že jet v jednom kuse kostel - přesun - training je trochu moc.
No vyjádřete se, jak to vidíte, je to hlavně pro nás, abychom si to užili a nebyl to vopruz :D
V kostel je asi možné být v nebitevním kostýmu, respektive beze zbroje. Šlo by to možná udělat tak, že by si lidé mohli přijet autem na Vyšehrad, tam nechat zbroj atd. a pak se dopravit do kostela a odtud na vyšehrad dojít.
Možnosti jsou různé, asi ať si to udělá každý, jak mu bude vyhovovat...
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od Chomi »

Pane Jeníku, z Vyšehradu se dá docela slušně dostat do kostela městskou dopravou. Když se domluvíme, můžu vás tam vyzvednout a do kostela vás doprovodit.
Takže mě k tomu napdá, že třeba můžeme z kostela jít jen k novoměstské radnici a na Karláku sednout na tramvaj a jet na Vyšehrad...
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od trener »

No jo, ale k radnici bez sudlic? :shock: :badgrin: Jinak takhle je to hratelné bratře Chomi! Díky!
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od Chomi »

Sudlice zvážíme :D
Tak mi potom dej vědět, v kolik a kam byste doráželi - asi by to chtělo abyste se na Vyšehrad dostali nejpozději v 10:00, abychom se stihli v klidu přesunout do kostela.
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od Chomi »

A kolik přibližně vás pane Jeníku bude?
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od hejtman »

Pokud byste potřebovali rozeřvaného radního, který vám z okna laje a posmívá se, tak stačí říct. Pohled z okna na naježené sudlice byl byl pro mě nezapomenutelný :D
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od Chomi »

Hejtmane, radního sice potřaba není, těch je dost (skoro moc), ale pokud by ses chtěl akce zúčastnit, třeba i s nějakým panským jednotníkem, jsi vítán :violent1: :D
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od MLuks »

za sebe musím říct, že není v mých silách zúčastnit se mše, pochodu, hospody, pochodu, tréninku a hospody. Časově, fyzicky ani finančně se mi to prostě nepozdává. Navíc počasí stojí za bačkoru.
Chápu, že lehkooděncům se to povídá, že budou celý den běhat po Praze, ale my, co na sobě máme víc než jen prošívku to tak jednoduše nevidíme.

Na trénink + následnou knajpu se dostavím určitě. Ohledně programu předtím stále nemám jisto...
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od Chomi »

V pohodě, Česneku, hlavní je tréning a následná kalenice :D
Nicméně do kostela je možné jít v nebitevním a ustrojit se až na Vyšehradě, kam silze přivézt věci autem.
Až budeš vědět, tak mi prosím napiš, kolik lidí od vás by se účastnilo bohoslužby/procházky po městě/trainingu.
Avatar uživatele
kybl
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 Pro 2008, 18:41
SHŠ: Inferno, Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praha

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od kybl »

na Vyšehradě sice lze zaparkovat, ale pokud člověk nemá štěstí nebo to tam nezná, tak nenajde místo na parkování kde by se neplatilo pod 50 kč na hodinu, což se fakt vyplatí:( bohužel tam jsou všude modré zony, a co vím tak je tam jen jedno neplacené parkoviště a u něj se nedá říct jak bude plné
Gott mit uns
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Sněm Pražského svazu

Příspěvek od Chomi »

I nahoře směr Pankrác?
Platí se i o weekendu?
Odpovědět

Vrátit se na “Pražský svaz”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti