Libušín 2014

Moderátor: Monika

Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Lazar »

Tak pvní obecnou výhradou je že máme deset stanů celkem a na tvé mapce je jen 7 OP stanů, což mi tak nějak připadá že se pak nevjedeme, krom toho že kovárna je taktéž stan patřící k nám, takže kupříkladu navrhuji naše prohození s HP a H, neb jsme tak nějak větší, ale je nám dán menší prostor.

Nevidím tam nikde prostor na naší kuchyň.

A to ani nezmiňuji jak považuji naše umístění za politicky nekorektní a soustředím se na praktickou část.

A taky to máš nadepsané 2013.

Přidávám konsolidovaný soupis našich stanů, ať je to v jednom příspěvku a ne v deseti:

1) Lazar - kruhový jednoloukoťový - průměr 3,5m - +1m průměru na lana.
2) Lazar - áčko - 1,5x2,5 - +0,5m na každé kratšístraně na lano.
3) Pepsin - áčko s pergolou cca 2x4 metry + prostor okolo + malá pergola
4) Vojtěch - jehlan 3x3
5) Koudy - áčko s apsidami 4x6,5m plus prostor pro stříšku - aspoň 2x4m od stanu na lana u vchodu
6) Sýkorka - áčko asi 2x3 metry
7) Blackie - áčko 3x2m
8) Draco: acko 2x2m + vepredu a vzadu prostor na lana cca pul metru
9) Ogaři - ohniště 1ks čtvercové, podlouhlé, kuchyňské + kuchyně s plachtou cca 3x4m +0,5m pro lana v každém směru.
10) Kovárna: Stan cca 6x3metry + plachta do predu dalsi tři, potřebují být vytočeni směrem do uličky
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Koudy
Příspěvky: 40
Registrován: 05 Pro 2006, 09:58
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Koudy »

Já to chápu tak, že tohle je prostě mapa z loňska, rozkreslený stany jsou ty loňský, pro letošek z toho platí jen ten obrys a rozdělení na jednotlivý části.

Nicméně jinak souhlasím s Lazarem - do tý části tábora se nemáme šanci vejít. Jenom to moje velký áčko zabere skoro půlku toho vyhrazenýho prostoru.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od MLuks »

Koudy to pochopil :) Ono si stačí stáhnout tu mapku a kouknout na popisky - vy se snad jmenujete tak jak je to napsané na půdorysech stanů?

Pokud se tam nevejdeme, tak máme problém... u nás se zmenšovat nedá, jelikož v těch 2 stanech a přístřešku bude existovat 12 lidí. Máme tedy asi nejvyšší hustotu zalidnění. Pokud spolky jako CP a OP sníží nároky, možná by to šlo přeskládat.

Jak je to s Hynkem?
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Lazar »

Ah tak.

U nás taky nežije nikdo ve stanu solo, nicméně 12 lidí v jednom stanu nemáme, to je pravda.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Monika »

A nešel by zmenšit buzer plac? ;) Šikování je fajn, ale bydlení je myslím přednější.
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od MLuks »

V tom místě je dost strmý svah a vloni tam vznikl dokonce bahenní tobogán. Teoreticky by šlo něco nacpat ještě před Syčákův stan, ale nezapomínejme, že někam také musíme narvat ohnišťátka kuchyněk.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Mathias
Příspěvky: 640
Registrován: 07 Srp 2008, 13:12
SHŠ: Civitas Pragensis

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Mathias »

Mě tak napadá, že mám ještě restík :badgrin:

Já a Syčák budeme disponovat stejnými stany jako loni. Metráž ti Bohu žel nejsem schopen předestřít.

Bert také v potaz, že se nám loni podařilo s plotem tábora expandovat směrem ke krčmě a jednu délku satnů (pokud máte v oku někdo přesnější míru, sem s ní!).
Pán Búh pomoc nasse!
Avatar uživatele
kybl
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 Pro 2008, 18:41
SHŠ: Inferno, Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2014

Příspěvek od kybl »

Myslím Lazare že pol. koreknost šla na úkor kovárny aby byla co nejvíc otevřena lidem, jediné inteligentní místo ( rovina, absence plotu) je v tom cípu
Jinak tábor CP byl loni oproti nákresu víc šoupnut směrem ke krčmě a stany byly jinak umístěny, takže tam vzniklo o něco více prostoru
Gott mit uns
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Monika »

Jo prostoru bylo víc, ale taky nás bude zase o trochu víc, tedy asi plichta...
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od MLuks »

Ano, ten posun jsem vzal v potaz - po rozpravě s Jírou jsme se ale dohodli na tom, že CP prostě bude mít stejnou hranici tábora jako vloni a tudíž se tam prostě vejde. Vznikne-li tam nějaký prostor navíc, tak jedině dobře, jelikož se povede umístit Slavův stan (pojede-li) jinam, než byl vloni (uprostřed bahnivého tobogánu).
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Petr z Chrástu
Příspěvky: 6
Registrován: 27 Ún 2014, 16:05
SHŠ: Hauberk

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Petr z Chrástu »

malá změna za Hauberk budeme brát kužel 5m 3 áčka a přístřech
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od MLuks »

Tak jsem tábor zpracoval podle nejnovějších informací. Hynek mi bohužel neodpovídá (ačkoliv si zprávu přečetl), takže jsem ho do tábora nezahrnoval.
Se stany je samozřejmě možné hýbat - např. Draco a Sýkorka jdou přerovnat, Václav a Monika jdou přerovnat aby vzniklo prodejní okénko apod.
Vše závisí na lokálních podmínkách - do mapky bohužel nemůžu zahrnout veškeré výmoly, podmáčená místa, svahy...

Snažil jsem se, aby velké stany byly umístěny na co nejrovnějším terénu a abych moc netrhal spolky. Náměstíčko jsem ponechal nejen kvůli jeho praktičnosti, ale také, že dovnitř nešly poskládat stany - chce-li se o to někdo pokusit, rád mu zašlu verzi v AutoCADu 2008 a může si po večerech hrát ;)



PDF ke stažení
Libusin_2014.pdf
(186.75 KiB) Staženo 220 x
Libusin_2014 _komprimovano.jpg
Libusin_2014 _komprimovano.jpg (70.86 KiB) Zobrazeno 6711 x
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
kybl
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 Pro 2008, 18:41
SHŠ: Inferno, Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2014

Příspěvek od kybl »

nevím co je CP B ,ale chybí ti tam 2x rogalo a jeden stan, které jsem uváděl a obávám se že ty Hauberci u CP neprojdou, ten vršek okolo stromu byl loni zabranej do mrtě a směrem k brance je tam už svah. Zkusím ti večer nakreslit jak to bylo, ale orientačně

od branky - Kýbl, Kozlík, Václav, 2 x Rogalo
od cesty směrem k Platnéřské - Monika zásobovák, Monika Velkej stan
ohniště bylo tuším u stromu ze spodu
přístřech odpovídá
a ještě tam měl pak stan asi ten slavo proti mě a kozlíkovy
Gott mit uns
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od MLuks »

Přibližně si to pamatuji. U rogal se mi nezdál rozměr, tudíž jsem si je nechal nakonec - těšil jsem se ale tolik na ten tetris, že jsem na ně zapomněl :D
- CP - B = stan patřící Civitas Pragensis - Betlému (neměl jsme u něj uvedeného vlastníka)
- Na Slavův stan nepadla objednávka...
- Rogala jsou velice variabilní - umístil bych je až nakonec podle toho, kde vzniknou volná místa.
- Pokud stojíš o odsunutí Hauberků, tak bych je násilně umístil do náměstíčka, přičemž se pokusí vytvořit něco jiného než stěnu dělící tábořiště.

Mapa samozřejmě není závazná a jen ukazuje, že to tam "jde nějak poskládat" ...
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Monika »

Jo ještě tam chybí za mě jedno rogalo navíc. Chápu, že to je na skládání blbá situace, ale ty CP by bylo asi lepší nechat tak, jak byly - fakt se tam jinak nenarvem....

Vlastníka jsi neměl uvedeného, protože to stále spadá pode mě - vozim dva stany, pergolu, rogalo. Ve všech jsou nacpaní lidi a nelze je tedy nijak zmenšovat, nevozit atd.
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Odpovědět

Vrátit se na “Pražský svaz”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů