Dobývání hradu Sion 2015

Moderátor: Monika

Avatar uživatele
kybl
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 Pro 2008, 18:41
SHŠ: Inferno, Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praha

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od kybl »

V omezené a rozumné míře nám snad budou ohně povoleny
Gott mit uns
Avatar uživatele
kybl
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 Pro 2008, 18:41
SHŠ: Inferno, Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praha

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od kybl »

Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera odvolal dnes 20. srpna 2015 na území středních Čech období déletrvajícího sucha. Upozorňil ale, že zůstávají v přiměřené míře v platnosti preventivní protipožární opatření. I nadále tak platí při manipulaci s otevřeným ohněm určitá omezení.
Gott mit uns
Avatar uživatele
Draco
Příspěvky: 239
Registrován: 07 Bře 2011, 15:20
SHŠ: Ogary Pogoni, Inferno

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od Draco »

Mam cca dve mista v aute. Odjezd z Prahy mezi patou a sestou, piste do posty.
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od Lazar »

Mé díky organizátorům,

bylo to komorní, zábavné a v nejlepším slova smyslu vyčerpávající.
Díky spolubojovníkům obráncům, jakožto i Roháčovi (Mathiasovi) a purkrabímu (Chomimu) za dorbý kvalitní velitelský sbor,
díky vám co jste se ujmuli nehráčských postav a omlouvám se některým za mnohonásbnou vraždu právě těchto nehráčských postav,
díky protivníkům za důstojného protivníka co uměl zatápět.
Zároveň všechna čest útočníkům v závěrečném šturmu na bránu. Rozhodně jste prkázali že 'máte koule' bez ohledu na to že v tom útoku bylo několik žen ;-)

Doufám že za rok zas.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Hasmen
Příspěvky: 1
Registrován: 24 Srp 2015, 06:15

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od Hasmen »

Zdravím přátelé,

Velice nás tato akce bavila, pokud bude další ročník rádi bychom přijeli. Velká čest organizátorům. Velká hanba těm kdo se na to vykašlal :)

Přeji Vám pěkné dny a málo starostí.

S pozdravem
Seržant Rostislav
Na Sionu Michael Országh a Uhři
Avatar uživatele
Mathias
Příspěvky: 640
Registrován: 07 Srp 2008, 13:12
SHŠ: Civitas Pragensis

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od Mathias »

Ještě se nemůžu řádně hýbat, ale jak jinak by si měl člověk po řádné válce připadat.

Rád bych se tedy připojil ke "gratulantům" a poblahopřál organizaci k velmi povedené akci (byť jsem byl její součástí, můj díl zásluh je minimální až žádný). Úkoly byly dobře a zábavně postavené a jejich dopad na hru adekvátní. Na každou herní postavu budu dlouho a rád vzpomínat.

Zároveň děkuji spoluobráncům za výkony, hru i legraci, kterou jsme si užili. Zvláště každému, kdo se tahal s vodou na hrad i panu hradeckému hejtmanu Jeníkovi, bez jehož "mužů" by nám bylo ještě větší horko. Ogarům, kteří se mnou "zásobovali" hrad, panu purkrabímu za starost o hrad a v neposlední řadě samotnému bratru "Ráčkovi", za chladnokrevné počínání, motivační proslovy a za to, že nakonec nezcizil hradní poklad. Takže vlastně všem.
Neméně však i našim opravdu udatným protivníkům a zvláště panu Ptáčkovi za mnohé veselé konverzace :badgrin:.

Nakonec mě ještě napadlo, že na nečí vkus se málo bojovalo. Ony ale ty husitské války byly hlavně o běhání a střílení :badgrin:
Pán Búh pomoc nasse!
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od Lazar »

Mathias napsal: v neposlední řadě samotnému bratru "Ráčkovi", za chladnokrevné počínání, motivační proslovy a za to, že nakonec nezcizil hradní poklad.
"Tak trochu, nebo alespoň částečně nezcizil" :thumbup:
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od trener »

I my též děkujeme organizátorům za pozvání (a omlouváme se za zmatky s pravidly). Omlouvám se židovi za okamžité zabití, bohužel scénář ze mne udělal toho největšího antisemitu široko daleko :lol: Tedy ocitl se v nesprávnou chvíli na nesprávném místě (ale vrátil mi to podle všech regulí :D ). Při tom nabírání a nošení vody jsem si připadal jako na táboře (ze kterého jsme přijeli v pátek :lol: ). Děkujeme všem spojencům, kteří nás kryli. A také všem nepřátelům, kteří reagovali na většinu zásahů, my střelci jsme byli svrchovaně spokojení ("Legolasi už mám dva!" "Sedmnáct!" :D ). Byl to moc fajn den (i když ve chvíli, kdy jsem poosmé stoupal od řeky na hrad jsem si to rozhodně nemyslel :lol: ) a ještě jednou moc děkujeme.
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Příspěvek od Monika »

Za mě velice děkuji všem, že měli až nevídanou chuť si hrát a moc si toho vážím. Bez vás a projektů typu "falešný žid" a "otrávená voda pepřem" by to prostě nemělo grády. Jak se ukázalo a jak jsem přesvědčena, úspěch všech takto zaměřených projektů záleží především na kreativitě a hravosti účastníků a ta byla víc, než úžasná. Jsem si vědoma, že je tady ještě moc much, které bude třeba vychytat, ale díky vám si myslím, že se to zvládne. Ještě jednou díky za skvělý víkend! :occasion5: :clap:
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Odpovědět

Vrátit se na “Pražský svaz”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti