Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Moderátor: Monika

Avatar uživatele
Koudy
Příspěvky: 40
Registrován: 05 Pro 2006, 09:58
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od Koudy »

Paráda, zabookoval jsem si dovolenou.
Velkej stan jsem případně schopnej vzít (pokud byla řeč o dobovým), ale je to slušně velkej balík (30kg, 4 tyče) a kdyby pršelo, tak mám trochu obavu aby neshnil než se stihneme vrátit.
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od trener »

Za mne raději více menších stanů (máme kužely= pohodlné spaní pro dva, ke každému jedna tyč 2,5m), klidně vezmeme jeden navíc.
Avatar uživatele
Koudy
Příspěvky: 40
Registrován: 05 Pro 2006, 09:58
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od Koudy »

trener napsal:
26 Kvě 2017, 12:06
Za mne raději více menších stanů (máme kužely= pohodlné spaní pro dva, ke každému jedna tyč 2,5m), klidně vezmeme jeden navíc.
Pokud ta nabídka platí, tak bych ji využil. Většina lidí od nás je tou dobou na Sionu, takže bych menší stan sháněl hůř.
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od Chomi »

Tak další informace:
Odjezd je v pátek 30. 6. v 10:00 z Mladé Boleslavi od Domu kultury (Dukelská ul.) Pak se jede přes Liberec a do Polska, takže bude nutno i pro Tesáky se nalodit v Boleslavi.
Jede se bez kostýmů, převlíkneme se až v sobotu na bojišti.
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od Chomi »

Ještě jedna věc: pořadatelé potřebují nahlásit osobní údaje lidí, co pojedou, tedy
jméno
datum narození
číslo pasu
bydliště

S Ukrajinou máme bezvýzový styk, ale pas musí být platný ještě půl roku po návratu, tak si to prosím zkontrolujte.
Údaje mi prosím pošlete do pošty tady na Brodci.
Avatar uživatele
Koudy
Příspěvky: 40
Registrován: 05 Pro 2006, 09:58
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od Koudy »

Pokud jde o rozdělení rolí - bohužel se mi nepodařilo sehnat v jednotce pavézu (buď jí lidi už zlikvidovali, nebo s ní jedou na Sion). S korouhví na tom nejsem o moc líp - sice mám kopí který by asi šlo rozumně použít, ale je ostrý, případně druhý tupý, ale zase postrádám klasicky husitskej praporec.
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od Monika »

Koudy napsal:
20 Črv 2017, 12:35
Pokud jde o rozdělení rolí - bohužel se mi nepodařilo sehnat v jednotce pavézu (buď jí lidi už zlikvidovali, nebo s ní jedou na Sion). S korouhví na tom nejsem o moc líp - sice mám kopí který by asi šlo rozumně použít, ale je ostrý, případně druhý tupý, ale zase postrádám klasicky husitskej praporec.
Když proti tomu nebude nic mít Palapatin, tak je jeho paveza u mě a na Sion ji nepotřebujeme.
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od trener »

Vezmeme tedy pro nás dva kužely a pro vás dva áčko.
Avatar uživatele
Koudy
Příspěvky: 40
Registrován: 05 Pro 2006, 09:58
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Husitská stráž u Zborova 2. 7. 2017

Příspěvek od Koudy »

trener napsal:
27 Črv 2017, 12:36
Vezmeme tedy pro nás dva kužely a pro vás dva áčko.
Díky!
Odpovědět

Vrátit se na “Pražský svaz”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů