Libušín 2017 - Tábor

Moderátor: Monika

Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Monika »

No vzhledem k tomu, že jsem teď uprostřed diplomky, která s přesně tímhle zabývá, tak už teď vím, že oděvně mimo bude víc lidí..
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
František Poch
Příspěvky: 138
Registrován: 19 Bře 2012, 17:54
SHŠ: Sv.Gothard (Slánská hotovost)
Místo/Bydliště: Kladno

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od František Poch »

takže co jim mám napsat?Rádi by poslali přihlášku..Prostě ANO/NE.
Svatý Gotharde!Oroduj za nás!
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

ANO - ale bylo by fajn včas vyřídit ty fotky. Usnadní to naše soužití, jelikož je lepší se pohádat na netu a v pátek si dát usmiřovací pivko, než se zhádat přímo na akci :occasion5:
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Monika »

Tak minimálně máš možnost na ně mrknout na Sudoměři, předpokládám, že my ostatní tušímě, co tak na sobě nosí, protože jsme s nimi byli na Sioně. ;)
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Moniko, tnejspíš se k tobě nedostala ta důležitá informace, že od té doby pracovali na výbavě. Na Sudoměři se sice potkat můžeme, ale to je až za měsíc, přičemž Libušín je za další měsíc. Navíc si dovolím pochybovat o tom, že na Sudoměř dorazí stejná skvadra jako na Libušín.

Fotky ze Sionu jsem viděl a pobavil jsem se.

Jak jste na tom s počtama na Libušín? Měli bychom zůstat on-topic ;) Gdaňsk se nám pomalu rýsuje a už chybí jen vyjádření jednoho subprojektu.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Monika »

MLuks napsal:
23 Ún 2017, 02:30

Jak jste na tom s počtama na Libušín? Měli bychom zůstat on-topic ;) Gdaňsk se nám pomalu rýsuje a už chybí jen vyjádření jednoho subprojektu.
Tuníme počty, neboj, budeš včas informován.
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Monika »

Takže nakonec za projekt Civitas Pragensis letos do jedničkového Svazového tábora bohužel jenom jeden stan a jeden bojující.
Naposledy upravil(a) Monika dne 23 Ún 2017, 15:08, celkem upraveno 1 x.
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Škoda. Nečekal bych, že ten tolik diskutovaný poplatek 50 kč bude mít tak devastující účinek.

Z té hrstky CP, která bude rozptýlena u jiných skupin, někdo doveze prapor? Bylo by mrzuté aby na battlefield napochodoval šik PRAŽSKÉHO svazu bez PRAŽSKÉHO praporu.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Lazar »

MLuks napsal:
23 Ún 2017, 13:16
Škoda. Nečekal bych, že ten tolik diskutovaný poplatek 50 kč bude mít tak devastující účinek.

Z té hrstky CP, která bude rozptýlena u jiných skupin, někdo doveze prapor? Bylo by mrzuté aby na battlefield napochodoval šik PRAŽSKÉHO svazu bez PRAŽSKÉHO praporu.
Souhlasně pokyvuji hlavou. Pochopitelně mohu použít ten co mám momentálně v držení, ale byl bych výrazně raději kdyby Pražský prapor nesl někdo z Velikého Města Pražského.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Monika »

MLuks napsal:
23 Ún 2017, 13:16
Škoda. Nečekal bych, že ten tolik diskutovaný poplatek 50 kč bude mít tak devastující účinek.

Z té hrstky CP, která bude rozptýlena u jiných skupin, někdo doveze prapor? Bylo by mrzuté aby na battlefield napochodoval šik PRAŽSKÉHO svazu bez PRAŽSKÉHO praporu.
Tak opravda - vznikla chyba v komunikaci - předchozí příspěvek jsem opravila, aby případně nepletl - jeden stan a jeden bojující.

Poplatek sám o sobě nemá žádný extrémně zásadní vliv. Třičtvrtě projektu nemůže v daný termín, protože už má dlouhodobě domluvené aktivity jinde, další státnicují a ano některým se poplatek nelíbí, ale přes to jej zaplatí. Případně to s danými jedinci můžete probrat někdy osobně, necítím se oprávněna, to za ně vysvětlovat.

Je zajímavé, že za loňskou sezónu se o prapor nikdo nezajímal a nyní je tolik žádáný. Já sama zatím nevím, na kolik % je reálné, že dorazím (kryje se to s výročím sedmiletkové Prahy), pokud se najde někdo z CP ochotný nést prapor a dopravit ho tam, tak mu ho předám. Jinak mi přijde divné, aby prapor Starého města Pražského nosil někdo, kdo k Civitas Pragensis nepatří. Další projekty mají jistě svoje prapory, které by v tomto výjmečném případě šly určitě užít také.
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
Pafouk
Příspěvky: 249
Registrován: 18 Kvě 2009, 03:16
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Pafouk »

Jelikož ten jeden bojující za CP jsem já a už jsem s praporem několikrát byl, tak ho zkusím zajistit, dopravit a do boje ho ponesu.

Pro tábor můj stan je 5x2m.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Pavouku, díky :) Přesně tebe jsem tipoval na toho, kdo se hecne a doveze prapor (Lazar mi to může dosvědčit)

Monika: Vloni se o prapor nikdo nezajímal, jelikož jela většina CP a s nimi ten prapor prostě jezdí. Stejně jako se nikdo nezajímá, jestli pojede prapor spolku A, B, C nebo D v případě, že daný spolek na akci prostě jede.
Co se týče jeho nošení, tak by možná bylo zvláštní, kdyby prapor, který je v držení Civitas Pragensis, nesl někdo z jiného spolku - tady to už je o domluvě. V případě jakéhokoliv jiného praporu, který je pokusem o rekonstrukci staropražského praporu je to ale snad jedno. Pokud se nepletu, tak tu nikdo nemá patent na prapory. Ve chvíli, když si někdo ušije prapor stejný jaký máme my, tak se sice můžu vztekat a dupat nožičkou, ale to je asi tak všechno.
Už při registraci si lidé volí jeden ze čtyř vybraných šiků, u kterých se sice předpokládá, že budou mít vlastni prapory, ale nedivil bych se situaci, kdyby se je při jejich absenci, pro potřeby příběhu, organizátor pokusil nahradit prapory svými.

Hehe, je to trochu kostrbaté, ale snad je jasné, co mám na mysli.

Lazar: S Františkem jsem diskutoval na téma společného ohně, přístřešků, hostiny a je taktéž pro. Ušetříme místo a bude to prostě překrásné :badgrin:
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Palpatine
Příspěvky: 254
Registrován: 09 Ún 2010, 18:09

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Palpatine »

Jestli mohu, jen bych trochu Moniku opravil.
Za CP jedu ještě já, a budu taky bojovat. Jen budu tábořit s Fortunou.
Nic nedělá věci nevyhnutelnějsí, než přesvědčení o jejich nevyhnutelnosti
Avatar uživatele
Jája
Příspěvky: 124
Registrován: 30 Dub 2011, 18:08
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Místo/Bydliště: Říčany

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Jája »

Už jsi Františku uvažoval, kam umístíš v rámci tábora Prácheňské? Necháme to jako vždycky a budou na místě, kde je normálně CP?

Zatím vím o jednom autě (jezdí úplně nacpaní, takže to bude myslím pět lidí) z Gdaňské korouhve a čekám na info od skupiny Gdaňská rota měšťanská (subprojekt), ale tipuji, že to bude podobné...
To znamená, že by se vešli na místo, kde loni byli Folkmanovci... 8)

Kdyby vás zajímalo jak vypadají: https://www.facebook.com/gdanskarotamie ... a/?fref=ts
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Monika »

Česnek:
Evidentně jsi nepochopil, co jsem tím myslela, ale to je jedno, Pokud pojede Pawouk a prapor ponese, tak není co řešit.
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Odpovědět

Vrátit se na “Pražský svaz”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti