Bitva u Tachova 1427 - 4.-5.8.2017

Moderátor: Monika

Odpovědět
Avatar uživatele
indnsle
Příspěvky: 1
Registrován: 29 Črv 2017, 20:20
SHŠ: Rytíři Koruny České

Bitva u Tachova 1427 - 4.-5.8.2017

Příspěvek od indnsle »

Ahoj.
Byl jsem odkázán na tohle fórum, tak sem vložím mail co rozesílám...
Pořádáme první ročník bitvy u Tachova - 1427 a sháníme bojovníky... Více viz níže...
Pokud budete mít zájem, dá se lecos domluvit... Rád by jsem aby z toho vznikla akce v kalendáři na kterou se budete rádi vracet...
Ocením i postřehy a nápady...

Díky za možnost sem vložit pozvánku...

---------------------------

Chtěl by jsem pozvat všechny bojovníky (husity i křižáky... 1427) na Bitvu u Tachova, kterou pořádáme 5.8.2017 (sobota),
Příjezd by byl v pátek (4.8.2017) a večer je noční průvod městem. V sobotu bitva třetí křížové výpravy proti českým husitům.

Do bitvy připravujeme 2-3 husitské vozy. Pyrotechniku.
Střetnou se zde spojené husitské svazy pod velením Prokopa Holého, s vojsky třetí křížové výpravy v čele s trevírským arcibiskupem Otou ze Ziegenheimu a kardinálem Jindřichem Beaufortem.
Bitva se odehrála, pravděpodobně, 3.- 4.8.1427

Nabízíme: dřevo na otop do tábora, Nějaké to pivo, reenactorům slámu na spaní do dobových táborů. A větším organizovaným celkům i cesťák (po domluvě). Snad také pěkné zážitky z nově vznikající akce, ze které bychom chtěli udělat tradiční akci v kalendáři.

Požadujeme: Kázeň (v bitvě žádný alkohol), spolehlivost (hlavně příjezd při slíbené účasti), ústrojovou kázeň.

Ustrojení: Plánujeme bitvu jako první ročník, Nebudeme řešit desetiletí, ale hranice existují (proto prosíme fotky přikládejte k přihláškám).

Další info, a případné přihlášky (s fotkou účastníků) na email rkc@atlas.cz, Nebo u mne na tel čísle 724929685 (ne vždy mohu tel zvednout - práce), takže preferuji emailovou komunikaci.

Předem děkuji

Ondřej Tuháček
Rytíři Koruny České
Odpovědět

Vrátit se na “Pražský svaz”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host