Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Avatar uživatele
Clary.Aldringen
Příspěvky: 150
Registrován: 21 Zář 2008, 13:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Clary.Aldringen »

No věřím že po mixu jistých návykových látek se může jako krasavice jevit třeba i Čírtě a že ji uvidíš několikrát se taky nevylučuje :badgrin:
Ale tak VlMr. Michal Blažek je již dospělý zodpovědný živitel rodiny (ve svých třiadvaceti jsem asi zpožděný), který dávno není takový namyšlený, arogantní a egoistický floutek jako před šesti lety :badgrin:
V galerii bylo tolik historických osobností na koních, že to vedlo k domněnce že historii z poloviny tvoří koně.
http://www.mercatores.cz
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Maršálek »

o Čírtěti už jsem mnohé slyšel, ale ještě jsem ji (myslím) neviděl, kde je k mání jeji vyobrazení?
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

Maršálek napsal:o Čírtěti už jsem mnohé slyšel, ale ještě jsem ji (myslím) neviděl, kde je k mání jeji vyobrazení?
to vážně nechceš vidět..... to bys nemusel přežít a mohl bys z toho mít noční můry
i když se říká že kdo neměl čírtě není šermíř - ale věř mi - tohle ani hákem na dráždění opic
ale pokud jinak nedáš zkusím najít fotku :toothy7:

a vůbec - neměli by ste mít odrodíno každou chvíli tedy pokud už náhodou nemáte?
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Clary.Aldringen
Příspěvky: 150
Registrován: 21 Zář 2008, 13:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Clary.Aldringen »

Maršálek napsal:o Čírtěti už jsem mnohé slyšel, ale ještě jsem ji (myslím) neviděl, kde je k mání jeji vyobrazení?
Všichni jsou mi svědky že sis o to řekl sám :lol:
http://www.venca.cz/tymur/07svatba_cirte/
Na závěr bych připojil starý šermířský vtip:
sejdou se tři šermíři u soudu a první se ptá druhého: Za co tu seš?
Ále Čírtě...
A co s ní?
Šukal jsem jí když jí ještě nebylo 15.
Hmmm, tak to máš blbý.
A za co seš tady ty?
Taky Čírtě
No a co s ní?
Neplatil jsem jí alimenty.
Jéjej, tak to máš zlý.
Pak se obrátí na toho třetího: A za co tu seš ty?
Taky Čírtě
No a co s ní?
Prej jsem jí znásilnil.
Tak to seš v klidu, tomu nikdo neuvěří.
V galerii bylo tolik historických osobností na koních, že to vedlo k domněnce že historii z poloviny tvoří koně.
http://www.mercatores.cz
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

reálnější fotky by nebyly? tady má čírtě na xichtě namalovanej alespoň vzhlednej obličej - tady podle toho jí nikdo nepozná 8)
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Clary.Aldringen
Příspěvky: 150
Registrován: 21 Zář 2008, 13:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Clary.Aldringen »

Spakona napsal:reálnější fotky by nebyly? tady má čírtě na xichtě namalovanej alespoň vzhlednej obličej - tady podle toho jí nikdo nepozná 8)
Tak třeba já mám notebook a tam se ta klávesnice od blitek dost blbě čistí. Musíš myslet i na spoluobčany co tu klávesnici pak prostě nemůžou zahodit :-D
V galerii bylo tolik historických osobností na koních, že to vedlo k domněnce že historii z poloviny tvoří koně.
http://www.mercatores.cz
Proki
Příspěvky: 15
Registrován: 05 Zář 2008, 09:17
SHŠ: SHSŠ Basilard
Místo/Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Proki »

vy jste banda zlá. fuj
:badgrin:
"Když má člověk kamarády, nepotřebuje nepřátele"
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

aneb - máš li dobrých kamarádů nepřátel ti netřeba
:angel12:
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Alweron
Příspěvky: 7
Registrován: 16 Bře 2009, 15:58
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Alweron »

Ano, nad průvodem Karla IV. historie opravdu zapláče...
Dělal jsem jednoho z nosičů (byla to placená práce :D ), a musím říct, že organizace byla "zajímavá"...Dostali jsme již zmiňované bíločervené buznáče, bavlněnou halenu, jakýsi sametový livrej (nějak nevím, jak to nazvat) a bílou kápi z dyftýnu. Opasky nějak nebyly, tudíž nám bylo řečeno, že si máme vzít třeba z kalhot, neboť nám tento fakt opomenuli sdělit předem (narozdíl od bot, u kterých bylo avizováno, že bychom měli mít vlastní)...Nicméně tohle všechno by se nějak dalo pochopit, ale co totálně nechápu - proč se toho účastní SHŠ, která očividně tohle období nemá zvládnutý (a to říkám z pozice člověka, co nedělá ani HŠ, ani LH, nic takového) - to, co na sobě Alotrium a Korbel měli bylo vyloženě fantasy...

Nicméně na průvodu byla celkem sranda - hlavně když v noci na párty hrál Bendl totálně ožralej na kytaru... :banan:
"Odčiňte své hříchy, neboť jednoho dne se ohlédnete a uvidíte, jací jste byli!"
Obrázek
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Indy »

Pene Alverone....mě spíše překvapuje, že si tohleto na sebe oblečeš. Ale neznám tě, možná nic jiného nemáš.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Alweron
Příspěvky: 7
Registrován: 16 Bře 2009, 15:58
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Alweron »

Indy napsal:Pene Alverone....mě spíše překvapuje, že si tohleto na sebe oblečeš. Ale neznám tě, možná nic jiného nemáš.
Bylo mi to nabídnuto coby brigáda na víkend a bylo mi řečeno, že kostým dostanu (kromě bot)...I kdybych si nakrásně přivezl něco svého, silně pochybuji o tom, že by mi dovolili si to vzít, neboť takto podobně "vybaveni" tam byli skoro všichni...Což ukazuje na to, že by se těch několik milionů (oproti loňským údajně jedenácti to bylo letos prý méně) mělo investovat poněkud jiným směrem, než jenom na výplaty účastníků, kteří si natřásají zadek v kočárech...Nicméně obávám se, že dokud se toho nechopí někdo jiný, tak k tomu nedojde, neboť ani Alotrium (které ovšem nebylo zodpovědné za celou organizaci) nemělo snahu toto řešit...

Jak říkám - bral jsem to jenom jako brigádu a vzhledem k tomu, že historii mám zatím pouze jako koníček, nijak extra mě nepobouřilo mít to na sobě a pochodovat v tom...Ačkoliv je to smutné...
"Odčiňte své hříchy, neboť jednoho dne se ohlédnete a uvidíte, jací jste byli!"
Obrázek
Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kuno »

Alweron: Jak se jmenovala agentura,co Tě najala ?
Wir wissen was wir sollen machen und niemand wird uns kommandieren!!!
Avatar uživatele
Alweron
Příspěvky: 7
Registrován: 16 Bře 2009, 15:58
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Alweron »

Kuno napsal:Alweron: Jak se jmenovala agentura,co Tě najala ?
Nás nosiče zařizovala přímo skupina Alotrium (http://www.alotrium.cz), ovšem jak ostatní, to bohužel nevím, ale možná bych to dokázal zjistit, pokud bys tu informaci opravdu vyžadoval...Kdyžtak asi SZ...
"Odčiňte své hříchy, neboť jednoho dne se ohlédnete a uvidíte, jací jste byli!"
Obrázek
Avatar uživatele
Zdeslav
Příspěvky: 51
Registrován: 05 Zář 2008, 18:50

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Zdeslav »

Alweron: Já bych docela jí vyžadoval, mohl bys mi to zjistit? Hlavně kdo organizuje "šermíře" a vytváří program.

Klidně SZ, díky.
Obrázek
Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kuno »

Zdeslav napsal:Alweron: Já bych docela jí vyžadoval, mohl bys mi to zjistit? Hlavně kdo organizuje "šermíře" a vytváří program.

Klidně SZ, díky.
Doufám,že to tu pak napíšeš. :D :D :D
Wir wissen was wir sollen machen und niemand wird uns kommandieren!!!
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti