Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Avatar uživatele
Clary.Aldringen
Příspěvky: 150
Registrován: 21 Zář 2008, 13:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Clary.Aldringen »

Jo s tím turnajem máš pravdu. Je to přesně pro lidi co maj doma velký plátový ramena připnutý na nákrčníku, zkrátka "řitíře" bez bázně a hany co používají jen "čisté techniky" s velkým zápřahem. Možná bych se na borce šel podívat jako na vymírající druh :badgrin:
V galerii bylo tolik historických osobností na koních, že to vedlo k domněnce že historii z poloviny tvoří koně.
http://www.mercatores.cz
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

šmarjá... jestli Řepora patří Ženíškovi a pořádá to on.... tak lze očekávat karneval
to jak dokázal zničit Dřevčice je k pláči
kdo přežije Ženíškovo "karaokéé" tak už přežije všechno......
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Lia
Příspěvky: 1
Registrován: 15 Pro 2006, 09:59

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Lia »

Řepora patří Ženíškovi už pěkných pár let a většinu času na ni kašle. Vyjma občasných velmi dobových předvolebních akcí atp.
Čas od času se vynoří nějaká nadějná mladá skupina, co se snaží tam něco dělat, ale jeho podmínky je odradí.

A co se týče onoho jediného zaměstnance, tak bývaly doby, kdy se s ním dalo i komunikovat... ale to už je taky dávno.
Avatar uživatele
Jarwiks
Příspěvky: 36
Registrován: 13 Pro 2008, 19:45
Místo/Bydliště: Brno/Uherské Hradiště-Jarošov/Modrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Jarwiks »

Vím že to není váš šálek kávy ale tak podívejte se: http://www.deti-freyiny.ic.cz/ a to už s nima pár lidí mluvilo...
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Siegfried »

Jarwiks napsal:Vím že to není váš šálek kávy ale tak podívejte se: http://www.deti-freyiny.ic.cz/ a to už s nima pár lidí mluvilo...
http://www.deti-freyiny.ic.cz/Clenove/Tobi/gotika02.jpg
Jak není náš šálek.. .voe... to tedy je... jsou to takový borci co zjevně dělají vše :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
narvek
Příspěvky: 588
Registrován: 09 Pro 2006, 16:40
SHŠ: Cornwallská lehká pěchota
Místo/Bydliště: Kostelní Radouň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od narvek »

Zdá se mi to nebo je to skupina ve složení: šéf, jeho šukna a nýmand co začíná?
Jsme z Cornwallu, kde muži jsou muži a ovce se třesou strachy!
http://www.movember.com/m/1826062
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

narvek napsal:Zdá se mi to nebo je to skupina ve složení: šéf, jeho šukna a nýmand co začíná?
Hmm trochu ostrý slova. Tohle někdo napsat o mě, mojí ženě a kamarádovi tak mu patrně zvalchuji záda! Určitě mají co zlepšit, ale šukna? Stále žasnu jak se tu hraje na dobovost atd. a pak tu padne toto o ženě? Kurtoazie, rytířskost? Narveku trochu jsem zklamanej za tato tvá slova :(
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Siegfried »

Mahy napsal: Hmm trochu ostrý slova. Tohle někdo napsat o mě, mojí ženě a kamarádovi tak mu patrně zvalchuji záda! Určitě mají co zlepšit, ale šukna? Stále žasnu jak se tu hraje na dobovost atd. a pak tu padne toto o ženě? Kurtoazie, rytířskost? Narveku trochu jsem zklamanej za tato tvá slova :(
Muhehe, že to vyvádí z míry zrovna tebe, jednoho z nejtradičnějšších flamerů :)
Jinak Narvek má svojí hlavní postavu anglického žoldáka z konce 14. stol. Takže myslím, že vyjádření co napsal je vlastně zbytečně slušný a máš pravdu nebyl vůbec v roli...
Jinak ani u nás ve městech to z kurtoazii zvláště mimo patriciát k ekterému asi žáídný z nás nepatří nebylo až tak silné... taková frantova práva :) hehehe
Ale místo šukna mohl napsat "měchyně"

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Pappi »

Ale místo šukna mohl napsat "měchyně"[/quote]
spocená macatá. :banan:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

vy ste ale zlí a oškliví a málo hezcí skoro nic.... 8)

ale karetky má hezké - minimálně je zručná ne? :D
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Jarwiks
Příspěvky: 36
Registrován: 13 Pro 2008, 19:45
Místo/Bydliště: Brno/Uherské Hradiště-Jarošov/Modrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Jarwiks »

No k tomu složení, ono je to taky hezké když skupina o třech lidech si tak nějak vyšlapuje v modro-červených kombinacích (spíš bych jim doporučil takovou tu hezky šedozelenohnědou kombinaci barev) i když je to v ČR docela modni, nastesti se v RS od tohoto trendu v posledních letech trochu ustoupilo. A samozřejmě to že jsou tři a to jejich vybavení neni zrovna uplně echt a spol. se vlastně odrazilo i na akcích na kterých byly. Z tech RS tam nikde nevidím: Rogar, Veligrad, Svatobor, Vemyslice, Slunovraty, WB, Garbala - krví Einherjer :bigsmurf: místo toho ano dvakrát Polsko a pak jen akce v Isarnu (výstupka) a Bušín...na tom něco bude.
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

Siegfried napsal:
Mahy napsal: Hmm trochu ostrý slova. Tohle někdo napsat o mě, mojí ženě a kamarádovi tak mu patrně zvalchuji záda! Určitě mají co zlepšit, ale šukna? Stále žasnu jak se tu hraje na dobovost atd. a pak tu padne toto o ženě? Kurtoazie, rytířskost? Narveku trochu jsem zklamanej za tato tvá slova :(
Muhehe, že to vyvádí z míry zrovna tebe, jednoho z nejtradičnějšších flmerů :)
Jinak Narvek má svojí hlavní postavu anglického žoldáka z konce 14. stol. Takže myslím, že vyjádření co napsal je vlastně zbytečně slušný a máš pravdu nebyl vůbec v roli...
Jinak ani u nás ve městech to z kurtoazii zvláště mimo patriciát k ekterému asi žáídný z nás nepatří nebylo až tak silné... taková frantova práva :) hehehe
Ale místo šukna mohl napsat "měchyně"
Já a flamer? :D Jen občas blbě plkám když mě něco dojme. Jinak nejsem zase tak citlivej, v zaměstnání přicházím do kontaktu z mnohými hovady :) , ale byl jsem vychováván v úctě k ženám takže takovéto heroické výkřiky mě dojímají. ;)
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Romikov »

Nemám názor na danou osobu a neznám ji, ale pánové krotíme se ve výrazech jde o veřejnou debatu :evil: a navíc co vy víte, třeba nešuká ;)
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Vladan z Řepice
Příspěvky: 133
Registrován: 12 Pro 2008, 13:07

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Vladan z Řepice »

Tak na tohle se koukněte!!! To je mi ale úloveček :badgrin: :badgrin: :badgrin: Člověk by ani neřekl, že je něco takového možné. Je to z bitvy na Helfenburku, které jsme se účastnili. Skupina se jmenuje SHŠ Helfenburkští fechtýři a byla částečným organizátorem :) My se na bitvě také podíleli, ale když jsme spatřili je, museli jsme je vyfotit a zvěčnit tím ducha, či možná čistou esenci keckařství :badgrin: 8)

Obrázek
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

Máš bod-kecky jsou! Ale ten plech vlevo je libovej-to je z Peugeotu?
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti