Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Avatar uživatele
Jelas
Příspěvky: 151
Registrován: 19 Led 2009, 19:46

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Jelas »

Martin Broďan napsal:Zas mne ten středověk nějak s.re. Dílem to dělaj takovýhle dementi a la Fort Hummer, dílem vychcaní zmrdi, dále zkameněliny, které se nikdy nevzdají buzňáčů a pak pár desítek nadějnějších lidí, kteří se rozutečou, až dostudujou nebo až si založí rodiny. A taky se už pomalu blížím věku, kdy by mi lépe slušel rakouský myslivec, veterán z americké obč. války nebo osamělý lovec kožešin.
Na víkendových střelbách na Landštejně jsem opět viděl tolik buzňáčů a punčocháčů, košilek z praporoviny, pletených svetrů-kroužkovek, pláštíků ze sametu a dyftýnu, kožených oblečků, kamizolek, jupiček, šněrovaček a jiných nesmyslů, že se začínám stydět za svou postavu střelce. Opravdu nemá cenu jít někomu příkladem, je to spíš takové házení hrachu na prosakující zeď žumpy. Broda Hrr!!
Faktem je ze zoufalcu je dost, ale myslim ze ma smysl jit prikladem, cas od casu to nekoho obrati na dobrou cestu a i kdyby to bylo par lidi za rok tak je to dobre. Koukni se treba na nas, myslim ze s privrenym okem se na nas koukat i da ;) Ale pred rokem, pred dvema ...
Jsem čarostřelec - každá rána je zázrak
Avatar uživatele
Šimon z Curychu
Příspěvky: 248
Registrován: 21 Říj 2008, 12:21
SHŠ: Kompanie z Curychu
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Šimon z Curychu »

Jelas napsal: Faktem je ze zoufalcu je dost, ale myslim ze ma smysl jit prikladem, cas od casu to nekoho obrati na dobrou cestu a i kdyby to bylo par lidi za rok tak je to dobre. Koukni se treba na nas, myslim ze s privrenym okem se na nas koukat i da ;) Ale pred rokem, pred dvema ...
jenže ono to jde tak strašně pomalu...až je to ubíjející
Šimon Christian Attinger
Curyšská hotovost
Obrázek
Zürich, die berühmte Stadt
Avatar uživatele
Jelas
Příspěvky: 151
Registrován: 19 Led 2009, 19:46

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Jelas »

Šimon z Curychu napsal: jenže ono to jde tak strašně pomalu...až je to ubíjející
Ono je to hodne o tom proc ty lidi vubec tuhle kratochvili delaj. Treba ted na notorburgu: Od patku furt chcalo tak sem dospel k nazoru ze pojedu po bitve domu (nakonec sem jel este pred bitvou a ta snad ani nakonec nebyla) a nejaka holcina z vedlejsiho stanu se me ptala proc chci jet domu. Tak rikam ze ve slejvaku si v bitve stejne nevystrelim ergo proc moknout. No a dostalo se mi odpovedi ze kvuli bitve se prece na takovyhle akce nejezdi tam se jezdi zachlastat ... Pravda na Notorburg zrovna asi jo :lol: ale pokud s takovymhle pristupem lidi delaj "serm" tak se neni co divit ze jim staci buznace a kanady omotany hadrem ....
Jsem čarostřelec - každá rána je zázrak
Avatar uživatele
Vladan z Řepice
Příspěvky: 133
Registrován: 12 Pro 2008, 13:07

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Vladan z Řepice »

Hele ono to špatný počasí je taky k něčemu dobrý. Byly jsme před čtrnácti dny na Helfenburku (je pravda, že akce jsou tam děsivý, ale za účast na nich si můžeme mimo sezonu udělat své akce na hradě zadarmo) a prakticky pořád pršelo. Následky deště krásně rozdělili lidi podle praktického vybavení na 1. promočené diftýňáky oblečené ve zbrojích i v civilu 2. diftýňáky s civilem, ale stejně promočený (ač byly ve stanu) a pak 3. na nás :). Jo vlna, spousty oblečení, několikery boty, celé ležení a nábytek udělají na pohodlnosti táboření svoje. 8)
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Siegfried »

Šimon z Curychu napsal: jenže ono to jde tak strašně pomalu...až je to ubíjející
Buď tě to ubije nebo vyhoříš a staneš se hnusným, zlým, jízlivým, jedovatým a cynickým... a tehdy za tebou příjdou zvláštní páni, usmívají se jako měsíček, tváří se nevinně a zeptají se tě jestli bys nechtěl vstoupit do SSB :)
A pak už nikdy nebude svět jako předtím...
narvek napsal:Mno, já si dnes pročítal inzeráty na šermířském bazaru a shledal jsem, že historický šerm asi přitahuje dementní krétény nebo jinak vyšinuté individua. Protože lidi, kteří jsou schopni napsat "hystorický" nebo "virobyl", nejsou normální a zasluhují nejvyšší míru opatrnosti při jednání s nimi. Proč?
Zahrnuje slovo opatrnost a nejvyšší míra, taky gynekologické kleště, letlampu a utrácení el. proudem? Pokud ano tak souhlasím.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Clary.Aldringen
Příspěvky: 150
Registrován: 21 Zář 2008, 13:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Clary.Aldringen »

http://www.youtube.com/watch?v=Nxby2GZXhAc - jojo, za pomocí letlampy se některé tělesné části dají poučit formou exkurze :-D
V galerii bylo tolik historických osobností na koních, že to vedlo k domněnce že historii z poloviny tvoří koně.
http://www.mercatores.cz
Avatar uživatele
Vladan z Řepice
Příspěvky: 133
Registrován: 12 Pro 2008, 13:07

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Vladan z Řepice »

narvek napsal:Mno, já si dnes pročítal inzeráty na šermířském bazaru a shledal jsem, že historický šerm asi přitahuje dementní krétény nebo jinak vyšinuté individua. Protože lidi, kteří jsou schopni napsat "hystorický" nebo "virobyl", nejsou normální a zasluhují nejvyšší míru opatrnosti při jednání s nimi. Pjoč?

Nesmíte být na nás garamaticky málo zdatné tak hnusní :blackeye:
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Indy »

http://www.sermiri.com/vesnice.htm Další pračka peněz. :cry:
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Supík »

narvek napsal:Mno, já si dnes pročítal inzeráty na šermířském bazaru ... Pjoč?
A to ještě nevíš, že ty nejvypasenější hnusy na bazaru ručně opravuju... aby se z nich aspoň dalo pochopit o čem je řeč :doubt:
Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kuno »

Indy napsal:http://www.sermiri.com/vesnice.htm Další pračka peněz. :cry:
Indy tak s tím bych si nebyl tak jistý. Prát není co. :D
Wotanburg to asi nebude ale Hummer určitě ne. Něco málo o tom vím. :)
Wir wissen was wir sollen machen und niemand wird uns kommandieren!!!
Avatar uživatele
narvek
Příspěvky: 588
Registrován: 09 Pro 2006, 16:40
SHŠ: Cornwallská lehká pěchota
Místo/Bydliště: Kostelní Radouň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od narvek »

Vladan z Řepice napsal:
narvek napsal:Mno, já si dnes pročítal inzeráty na šermířském bazaru a shledal jsem, že historický šerm asi přitahuje dementní krétény nebo jinak vyšinuté individua. Protože lidi, kteří jsou schopni napsat "hystorický" nebo "virobyl", nejsou normální a zasluhují nejvyšší míru opatrnosti při jednání s nimi. Pjoč?

Nesmíte být na nás garamaticky málo zdatné tak hnusní :blackeye:
Ty Vladane, to si ze mě děláš prdel? To "garamaticky" jsi napsal záměrně, že ano? :lol: :lol: :lol:

Supík: Já si to tak nějak myslel 8)
Jsme z Cornwallu, kde muži jsou muži a ovce se třesou strachy!
http://www.movember.com/m/1826062
Avatar uživatele
Vladan z Řepice
Příspěvky: 133
Registrován: 12 Pro 2008, 13:07

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Vladan z Řepice »

:roll: :badgrin:
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

nám disdebilům nějaké to písmenko navíc nebo v jiném pořadí nějak nevadí :)

gramatiku celkem zvládám ale občas mám kopřivku z toho co sem byla schopná vypustit i když jsou to maličkosti v porovnání s tím co jsou schopní vypustit někteří jiní :)
Naposledy upravil(a) Spakona dne 22 Črc 2009, 12:07, celkem upraveno 1 x.
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Siegfried »

Všichni máte u svých příspěvku magické tlačítko upravit (nesplést s citací!!), tak pokud si objevíte nějaký ty chybičky po sobě, nestyďte se ho použít:) Občas vám to jako admin opravuju, ale nebaví mě to. hehehe

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

jojo - používám - když si chyby všimnu :D
občas je to ale takové to - pro oči nevidím :D
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti