Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od hawkwind » 20 Led 2010, 14:38

Uniformy jsou horší než co jinýho protože jsou na nich takový věci jako např. předepsaný švy. To je těžká tvrdá krejčovina a nečekal bych, že kdo neumí ušít něco jako třeba takovej ten vněnej anglickej "buissnes" oblek, se vším všudy, podloženej atd, tak nedá uniformu dohromady.

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?

MadHamster
SHŠ: Tizon
Místo/Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadHamster » 20 Led 2010, 19:39

Uff ufff, ještě že jsem sprostý AS kontraktor(už pracuju na správně zanedbaném vzhledu :iconbiggrin: ), páč udělat to co pánové na fotkách bych asi nedokázal :banan:
"Heresy is like a garden weed, it won't stop feeding until you... BURN THE WHOLE DAMN GARDEN WITH A FLAMER, BURN IT, BURN IT TO HELL!!!!!" "Is there a wittle puppy in the garden? ITS A DAEMON! BURN IT!"

mercenary

Příspěvek od mercenary » 20 Led 2010, 22:58

Já si říkám že je to mazec. Ale že to poberou i lidi mimo obor mě nenapadlo. Vždyť divák tomu přece nerozumí ne????
Smysl války není hrdinně padnout za vlast, ale donutit ty parchanty na druhé straně, aby padli za tu svojí....

kure
Místo/Bydliště: Brno, občas Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kure » 20 Led 2010, 23:16

NO podle mně lidi mimo obor nepoznají detaily v rozlišení jednotek, vyznamenání. Možná někteří nerozliší švýcary od wermach uniforem ale celkový vzhled asi ohodnotit dokážou.

Jinak nejvíc se mi líbila reakce spolubydlícího který hraje airsoft a po prolistování těchto stránek asi dvě hodiny hodnotil svoje vybavení jak moc je mimo a jestli se tam náhodou taky nemá objevit :-D nakonec došel k názoru že asi ne.

noxter
SHŠ: http://www.rytiri.com/
Místo/Bydliště: Ostrava

Příspěvek od noxter » 21 Led 2010, 10:27

Siegfried napsal:Mě ta sedmiletka nepřišla špatně, tedy třeba ty vesty a kalhoty :) Ale středověkje převážně hrůza. Ale zase tohle střihově pěkný až až. http://www.textiler.cz/eshop/katalog_detail.php?id=150 sice kopie Medieval marketu, ale proč ne :)
No v referencích mají psáno, že to dělala pro Mizerné žoldáky, takže jak moc je to dobré by nám asi mohl poreferovat Standa mž, nebo někdo od nich...? A jak jsem se u nich tak díval, tak mají od ní i Lancoše.
Kdo uteče vyhraje, kdo nepřijde nemusí utíkat...

Standa mž
Sponzor Brodce
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa mž » 21 Led 2010, 11:20

Je to tak . Šili jsme u ní .Dělala nám lancknechty a ten arming doublet co má na stránkách . Ale už je to 3 roky . Lancknechty zrovna rozprodáváme a ten arming doublet ,tak ten už taky prodávám . Obědnávali jsme to v době kdy jsme dělali čistou scéniku a na to je to docela v pohodě . Dnes už jsme někde malinko jinde . Myslím že je schopná ušít i z pořádného materiálu i odpovídající věci , ale hlavně dělá pro scéniku .

Ignac
SHŠ: Mercatores
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvek od Ignac » 23 Led 2010, 21:12

Jen tak pro zasmání :-D
William Tell
8)
http://www.youtube.com/watch?v=N9B5gjuLD64
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.

Zuza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zuza » 26 Led 2010, 20:26

Asi to sem tak úplně nepatří, ale nechápu jak někdo může prodávat něco takového jako tady:

http://www.foreverinblack.com/corsets_2.html#

A to prý ta paní šije korzety už 15 let!
Speciálně ten vínový mě zaujal...a ta modelka plnějších rozměrů...no nevím jestli je to chytrá propagace...
http://sartor.cz/ - hedvábný obchod. Hedvábné a lněné látky, brokáty, šňůry, lněné nitě.

Olaff
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olaff » 26 Led 2010, 20:41

Ignac: Na tom som frcal svojho casu riadne... Dokonca som si aj kusu vyrobil a strielal z nej ceruzky z balkona do cigosov... :badgrin:

V kazdom pripade, ono to malo take dve roviny, ta druha sa odohrava akoby po jeho smrti ci co, v takej mystickej rovine. A tieto epizody boli uplne paradne.... Aspon si ich teda tak pamatam, ehm.... 8)
"Humor je boj s lidskou hloupostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme ustat. Ovšem pozor na zmýlenou - ten, koho považujeme za blbce, považuje za blbce nás. Jde o to nevyvraždit se." Jan Werich

Amantius
SHŠ: Sprisahanci
Místo/Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Amantius » 26 Led 2010, 20:52

Viliam Tell, hrdina Uri, je ťažká klasika. :D
Varpulis

Olaff
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olaff » 26 Led 2010, 21:00

http://www.youtube.com/watch?v=Ig4bdX5CoDk

Ale toto bolo podla mna omnoho lepsie, to sa mi paci doteraz, dokonca to mam kdesi cele nahrate... ;)
"Humor je boj s lidskou hloupostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme ustat. Ovšem pozor na zmýlenou - ten, koho považujeme za blbce, považuje za blbce nás. Jde o to nevyvraždit se." Jan Werich

Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Příspěvek od Romikov » 31 Led 2010, 16:10

Pánové prosím ne více "off topic" to už tady jednou bylo a víte jak to dopadlo.
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!

Siegfried
Chaos
Chaos

Příspěvek od Siegfried » 19 Ún 2010, 17:24

A něco na rozloučení s pracovním týdnem :)
http://www.facebook.com/album.php?aid=1 ... 9722148063

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!

Armin

Příspěvek od Armin » 19 Ún 2010, 17:58

Ale že ty kluci mají drsné výrazy ve tvářích :-) Prostě hotoví rytíři :-)
Spolkni to, ty uličnice jedna, spolkni, sou v tom vitamínky....

Random
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Random » 19 Ún 2010, 19:51

Takový svobodný pány snad lepší zavřít :-)

Ale na konec týdne mám lepší: večer končí skvělé Kryštofí díko "Ať žijí řitíři!" To je teprve odvaz!!! Výstrojními podmínkami na Libušín by ti borci neprošli už vloni, natož letos. A já se budu dívat a ještě se snažit to děcku moc neznechutit :cry:
"Ad ultimum!"

Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”