Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Lazar »

Haha, tohle je náhodou super.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Amantius
Příspěvky: 324
Registrován: 07 Led 2009, 22:14
SHŠ: Sprisahanci
Místo/Bydliště: Slovensko

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Amantius »

Mušketu by som tam čakal asi márne, však? :blackeye:
Ale ja viem... Veď Dumas písal sci-fi. :wave:
Varpulis
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Lazar »

Řekl bych že je to spíše steampunk než scifi.

Ale já jim to za zlé nemám, nemyslím si že by se to snažili nazývat jakkoliv historicky přesné, nakonec celí tři mušketýři nejsou tak úplně historické pojednání, ale dobrodružná romatizující kniha.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Olaff
Příspěvky: 303
Registrován: 10 Pro 2006, 23:53
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Olaff »

Mne na tychto "hsitorickych" filmoch americkej produkcie najviac vadi to, ze sa knoznej predlohy drzia len pouzitim nazvu, inak vyrobia uplne novy film, vacsinou strasnu zlataninu. Keby to nazvali hocijako inak a neryzovali na tradicne znamych postavickach, nevytoci ma to. Ale povedzme si uprimne, kolko zo vsetkych tych americkych musketierov, Holmesov ci Draculov sa aspon okrajovo drzi literarnej predlohy? To naozaj ti zmrdia musia skurvit kazde jedno klasicke europske dielo? Maju malo svojho na dojebavanie alebo co? A este maju tu drzost si za to pripadne udelovat nejake ocenenia?

Paraziti.... :protest:
"Humor je boj s lidskou hloupostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme ustat. Ovšem pozor na zmýlenou - ten, koho považujeme za blbce, považuje za blbce nás. Jde o to nevyvraždit se." Jan Werich
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Lazar »

Ti Olaffe nevim.

Čím se to svojí hrůzností liší třeba od Jakubiskovi Bathory?
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

Lazar napsal:Ti Olaffe nevim.

Čím se to svojí hrůzností liší třeba od Jakubiskovi Bathory?

Nijak- obojí je pičovina jak zvon :sick:
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 422
Registrován: 27 Ún 2010, 18:20

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Czernozub »

Mahy napsal:
Lazar napsal:Ti Olaffe nevim.

Čím se to svojí hrůzností liší třeba od Jakubiskovi Bathory?

Nijak- obojí je pičovina jak zvon :sick:
Přesně. Ale je rozdíl když to má být zfilmovaná předloha, či pouze inspirované předlohou jako tohle. Já se na to vcelku těším, dobrá akčňárna k šití ;) Je fakt že z ameriky jsem poslední dobou jiný pořádný film než ty na vypnutí mozku neviděl. A pokud je takováhle píčovina aspoň dobře natočená, tak proč ne...
Pěchota z přesvědčení.
Avatar uživatele
narvek
Příspěvky: 588
Registrován: 09 Pro 2006, 16:40
SHŠ: Cornwallská lehká pěchota
Místo/Bydliště: Kostelní Radouň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od narvek »

Czernozub napsal:Přesně. Ale je rozdíl když to má být zfilmovaná předloha, či pouze inspirované předlohou jako tohle. Já se na to vcelku těším, dobrá akčňárna k šití ;) Je fakt že z ameriky jsem poslední dobou jiný pořádný film než ty na vypnutí mozku neviděl. A pokud je takováhle píčovina aspoň dobře natočená, tak proč ne...
asi tak..sucker punch je taky píčovina ale zábavná :lol:
Případně Your Highness http://www.youtube.com/watch?v=aGLCQfsiSIs
Jsme z Cornwallu, kde muži jsou muži a ovce se třesou strachy!
http://www.movember.com/m/1826062
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Ignac »

Olaff napsal:Mne na tychto "hsitorickych" filmoch americkej produkcie najviac vadi to, ze sa knoznej predlohy drzia len pouzitim nazvu, inak vyrobia uplne novy film, vacsinou strasnu zlataninu. Keby to nazvali hocijako inak a neryzovali na tradicne znamych postavickach, nevytoci ma to. Ale povedzme si uprimne, kolko zo vsetkych tych americkych musketierov, Holmesov ci Draculov sa aspon okrajovo drzi literarnej predlohy? To naozaj ti zmrdia musia skurvit kazde jedno klasicke europske dielo? Maju malo svojho na dojebavanie alebo co? A este maju tu drzost si za to pripadne udelovat nejake ocenenia?

Paraziti.... :protest:

A toto znáš?
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Viz: http://skip.nkp.cz/akcTyden04plak.htm
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 422
Registrován: 27 Ún 2010, 18:20

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Czernozub »

Ignac napsal:
Olaff napsal:Mne na tychto "hsitorickych" filmoch americkej produkcie najviac vadi to, ze sa knoznej predlohy drzia len pouzitim nazvu, inak vyrobia uplne novy film, vacsinou strasnu zlataninu. Keby to nazvali hocijako inak a neryzovali na tradicne znamych postavickach, nevytoci ma to. Ale povedzme si uprimne, kolko zo vsetkych tych americkych musketierov, Holmesov ci Draculov sa aspon okrajovo drzi literarnej predlohy? To naozaj ti zmrdia musia skurvit kazde jedno klasicke europske dielo? Maju malo svojho na dojebavanie alebo co? A este maju tu drzost si za to pripadne udelovat nejake ocenenia?

Paraziti.... :protest:

A toto znáš?


Viz: http://skip.nkp.cz/akcTyden04plak.htm
To nám viselo na střední ve třídě! :lol: Mimochodem, Ignáci, dík že si půjčil ty svoje hadry na cintru, oči mě díky tomu boleli o trochu méně...
Pěchota z přesvědčení.
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Ignac »

Czernozub napsal:Mimochodem, Ignáci, dík že si půjčil ty svoje hadry na cintru, oči mě díky tomu boleli o trochu méně...
Oj, díky, tys je poznal? :-D Se těším na nějaké fotky :)
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Maršálek »

Ignac :clap:
Avatar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 422
Registrován: 27 Ún 2010, 18:20

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Czernozub »

Ignac napsal:
Czernozub napsal:Mimochodem, Ignáci, dík že si půjčil ty svoje hadry na cintru, oči mě díky tomu boleli o trochu méně...
Oj, díky, tys je poznal? :-D Se těším na nějaké fotky :)
Byly mi nějak povědomé, ale nepoznal, kamoš se zeptal :lol: Já se jen ptal té slečny co dělá, jestli nějakou patnáctku nebo co, a vypadalo to že neví o čem mluvím. Na fb je toto: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 659&type=1
Pěchota z přesvědčení.
Avatar uživatele
Olaff
Příspěvky: 303
Registrován: 10 Pro 2006, 23:53
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Olaff »

Lazar napsal:Ti Olaffe nevim.

Čím se to svojí hrůzností liší třeba od Jakubiskovi Bathory?
No diky moc... Vies, kolko mi dalo prace vymazat tuto kokotinu z hlavy aj s Janosikom a ty mi to pripomenies? Co zase nic nemeni na tom, ze ucel oboch tychto filmov je totozny a tymi americkymi - zarobit za kazdu cenu, podla toho to je tiez natocene. A vies, ako trpim prave pri Bathorycke, co je moje primarne obdobie, dokonca aj geograficka poloha suhlasi... :(
"Humor je boj s lidskou hloupostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme ustat. Ovšem pozor na zmýlenou - ten, koho považujeme za blbce, považuje za blbce nás. Jde o to nevyvraždit se." Jan Werich
Avatar uživatele
pajiczek
Příspěvky: 9
Registrován: 07 Srp 2008, 07:17
SHŠ: Via Boemia
Místo/Bydliště: Plžéň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od pajiczek »

Obrázek
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host