Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Romikov »

pánové super zbraně i zbroje a jiné obdivuhodné věci :-D http://www.drakkaria.cz/
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
uzdil88
Příspěvky: 58
Registrován: 03 Led 2012, 21:09
SHŠ: Vita Eques
Místo/Bydliště: Broumov

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od uzdil88 »

drakkaria.cz funguje uz dlouho, taky jsem měl tu čest mít několik jejich "mečů" v ruce....dokonce snad i ve skupině ještě jeden máme :lol: a když jsem tenkrát začínal se šermem, tak nic jiného nebylo. Hltali jsme každou věc co tam měly a snili o tom, že znás jednou budou super krutopřísní rytíři :roll:
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Maršálek »

Tak krutopřísní rytíři? Ti jsou jenom u hradeckého dvora. Neopovažujte se nás nahněvat, hošánci :badgrin:

Přísně krutý boj na prostěradle neměkčenými péřovými polštáři s podmínečným krytím hlavy minimalistickou kukličkou vzor 1330 - viz. foto a opravdu drsný tjost http://www.youtube.com/watch?v=y0JHVewA ... e=youtu.be
Přílohy
polštářový turnaj.jpg
polštářový turnaj.jpg (69.18 KiB) Zobrazeno 5458 x
Naposledy upravil(a) Maršálek dne 30 Zář 2013, 12:27, celkem upraveno 1 x.
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Lazar »

cywe... jeden polštář od Drakarie, druhý od Kronďáka.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Maršálek »

Kecy, byly to soubojové polštáře z dílny Posadowských, zhotovené podle dodaných parametrů, přesně podle dobových turnajských pravidel (už je to doba, co jsme to domlouvali). Přesně vyvážené, mistrně zpracované, párové zbraně.
Zakázková výroba, slušné ceny, ale dlouhý pořadník. Ovšem LH kvalita - pravé peří :thumbup:
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

a kdo nevěří ať tam běží - http://www.youtube.com/watch?v=ApCmVhw644U
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

http://bazar.arms.cz/index.php?inzerat=26790

Hlavně ta cena 3000,- a ten popis mne dostal :crazy: :sick: :sick: :sick: :violent1:
...Cenu můžete zkusit usmlouvat, ale je to ruční práce a vážně sem si s tim vyhrál...

Co na to říci? Snad jenom- ,,Kdyby jsi se na to vysral udělal bys mnohem lépe.,,
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Bum
Příspěvky: 81
Registrován: 28 Črv 2010, 18:08

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Bum »

Proč? Ale opravdu, proč? Chtěl si vyrobit koženou přilbu, vyrobil si koženou přilbu, vyhrál si s tím, nabízí ji k prodeji. Sebemíň nevidím, co by na tom mělo být zavrženíhodné.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Siegfried »

Mahy napsal:
Co na to říci? Snad jenom- ,,Kdyby jsi se na to vysral udělal bys mnohem lépe.,,
Přesně tak.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Jan z Siecina
Bůh humanitních věd
Bůh humanitních věd
Příspěvky: 81
Registrován: 04 Pro 2006, 19:28
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Jan z Siecina »

Bum napsal:Proč? Ale opravdu, proč? Chtěl si vyrobit koženou přilbu, vyrobil si koženou přilbu, vyhrál si s tím, nabízí ji k prodeji. Sebemíň nevidím, co by na tom mělo být zavrženíhodné.
Třeba protože to vypadá hůř, než kdybys vzal smůlu, peří, lebku jakýhokoliv chlapa, a pokusil ses z toho udělat přilbu? Myslíš, že by si tohle někdo reálně vzal na sebe kvůli ochraně?

Jeden způsob možné ochraby mě napadá, ale na to je průměr výrobku příliš široký.

Ale samozřejmě, pokud výrobce najde kupce, ať si takových šupinatých podivností vyrobí kolik chce.
Amor patriae nostra lex.
Avatar uživatele
Matej Kukučka
Příspěvky: 45
Registrován: 24 Zář 2010, 12:07
SHŠ: Argyll

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Matej Kukučka »

ja sa toho chlapca nechcem zastavat, ta prilba vyzera fakt hrozne, ale zase nikde to neprehlasuje za repliku historickej zbroje... nemyslim, ze zmyslom tohto vlakna je onanovat nad vyrobkom nejakeho nadseneho larpistu... ale, kto som ja aby som o tom rozhodoval :salute:
Avatar uživatele
Zpěváček94
Příspěvky: 73
Registrován: 15 Srp 2011, 23:45
SHŠ: Shš Metropollis, Rattenschwanz

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Zpěváček94 »

Ty jo, ale že mu to umíte nandat co? :D Fakt borci. Prostě tohle je historické forum a řešíte tu takové věci, které si, mimochodem, na nic nehrají,ale prostě to není podle vás cool. No nic... :)

Hoj Herbert :)
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

Nejde o to nandat to někomu- jde o nesoudnost některých lidí. A pokud jim neřekneš, že je to kravina, tak si bohužel myslí, že je to na dobré cestě- není. A navíc na to ještě napálí takovou cenu- 3000,- za takovou, s odpuštěním, kravinu.

Nemusím nad tím onanovat- to dělám nad jinými obrázky, ale jelikož se to objevilo na šermířském Bazaru a mě to přijde jako totální kokotina se kterou tě dnes už i Larpaři vymetou, tak jsem se o to podělil.
Navíc tu toto téma slouží k tomu, aby lidi viděli co rozhodně ne a jak to nedělat. Proto je to pranýř a vysmívá se všem podivnostem a blbostem.
A toto podivnost a blbost je- a zbytečně vynaložená práce a zmršenej materiál.

Klidně mě za to odsuďte. :salute:
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Bum
Příspěvky: 81
Registrován: 28 Črv 2010, 18:08

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Bum »

Mě jako blbost připadá přehnaná korektnost. A dost mi vadí. Mám rád podivnosti a mám rád lidi, kteří se nebojí být podivní. Mám také rád volnou tvorbu cen. Nechápu, že tolik lidí v sobě nosí jako jedinou ctižádost být předsedou prověrkové komise.
Avatar uživatele
Kafkin
Sponzor Brodce
Příspěvky: 1564
Registrován: 27 Dub 2010, 10:07
SHŠ: Slánská rota
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kafkin »

Možná by sem neměly osoby citlivější povahy chodit. Všichni přeci za ty roky vědí, k čemu pranýř je a co tu uvidí. Sice jsem tu nikdy nikoho nevystavil a veřejné kritice se obecně vyhýbám, ale vůbec mě neuráží, že to dělají jiní. Tohle vlákno o tom je. Občas se tu báječně zasměju. Jestli je to pod něčí úroveň, stačí ignorovat jakékoli další příspěvky z pranýře a bude mít pokoj. Ovšem trpí-li kdo syndromem nápravce mravního úpadku světa, tak to bude jiná. Takovému není pomoci :evil4: .
… polní písař Slánské roty a menší písař městské kanceláře…
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti