Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Avatar uživatele
Divous
Příspěvky: 1164
Registrován: 30 Pro 2008, 20:38
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Divous »

To je je strašný! :( Libušín 1998...
"Rád slyším pleskání kroužkového odění o hrušku sedla a zvonění a cinkání postroje, pak spěchám dál a vidím prošívanice navlékané přes pancíř, pleskání praporců pozvedá mého ducha..." Petr z Bergeraku, 13. století
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Romikov »

jo tu dataci zbroje jsi trefil dost přesně Divousi řekl bych .. na tu dobu byla dobrá :-D
:-D Bumíku mám na to .. a víš proč? páč něco málo přece jen vím. I o falmerech kteří o tom nic neví :-D

etc .. jak už řekli ostatní .. když něco nazvu neprůstřelnou vestou a prodávám to, mělo by to plnit funkci.
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Divous
Příspěvky: 1164
Registrován: 30 Pro 2008, 20:38
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Divous »

No čestně se prásknu, že jsem měl kdysi podoný ropovod. Naposled jsem ho na sebe vzal v roce 2001 :)
"Rád slyším pleskání kroužkového odění o hrušku sedla a zvonění a cinkání postroje, pak spěchám dál a vidím prošívanice navlékané přes pancíř, pleskání praporců pozvedá mého ducha..." Petr z Bergeraku, 13. století
Bum
Příspěvky: 81
Registrován: 28 Črv 2010, 18:08

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Bum »

Tak jo. Možná jsem měl tomu maníkovi, co mi kdysi prodal za čtyři tisíce (a tehdy to byly trochu větší peníze než dnes) kroužkovou kápi a kroužkové rukávy, obé pletené z pérovek a vážící dohromady asi osm kilo, kde kápě byla navíc křivě ušitá, říct, aby se na to radši vysral. Jak moc jsem toho mohl udělat pro český šerm...
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

Předpokládám, že tehdy jsi ovšem moc dostupných informací neměl. Pokud ano- pak je to tvoje blbost, že jsi koupil paskvil.
Dnes ty informace jsou- všude. O to je to horší.
Ale nechme to už spinkat.
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Bum
Příspěvky: 81
Registrován: 28 Črv 2010, 18:08

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Bum »

Tvůrce onoho na dnešní poměry předraženého paskvilu se jmenoval Petr Brožek. Byl z Českého Brodu. Moc informací tehdy neměl ani on ani já. Ne proto, že by ty informace tehdy neexistovaly - tenhle blud, že na začátku 90. let "nikdo nevěděl, co se ví dneska", bych rád přestal znovu a znovu poslouchat a číst. Ale prostě proto, že začátečníci většinou mívají méně znalostí, ale o to víc chuti i sebevědomí něco zkoušet. Myslím, že je fajn, že se Petr tehdy na to nevysral. Neudělal by lépe.
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Romikov »

no já když začínal před 19 lety tak jsem si pérovkovou zlatostříbrnou uplet sám ... z finančních důvodů i nevědomosti hlavně, neuvěřitelných 18 kg nosil než mne to dožralo páč to vlasy rvalo :-D
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Divous
Příspěvky: 1164
Registrován: 30 Pro 2008, 20:38
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Divous »

Romikov napsal:no já když začínal před 19 lety tak jsem si pérovkovou zlatostříbrnou uplet sám ... z finančních důvodů i nevědomosti hlavně, neuvěřitelných 18 kg nosil než mne to dožralo páč to vlasy rvalo :-D
A já, když jsem začínal v roce 1999, tak jsem si z nevědomosti také upletl košili z pérovek 8mm - šizenku. Asi nás tu bude víc ;)
"Rád slyším pleskání kroužkového odění o hrušku sedla a zvonění a cinkání postroje, pak spěchám dál a vidím prošívanice navlékané přes pancíř, pleskání praporců pozvedá mého ducha..." Petr z Bergeraku, 13. století
bruuk
Příspěvky: 130
Registrován: 03 Bře 2011, 10:24
SHŠ: HSŽ Poustevník

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od bruuk »

Moje první zbroj byla z umělé kůže a drátěné síťoviny..
Měla ještě hliníkové pláty pro zesílení...
:oops:
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od MLuks »

Tak a teď hezky nahrajte fotky do "počátků" :)

Bojím se, že vás s pozinkovanýma pérovkama trumfnu - pletl jsem je ještě v roce 2007 :oops: ... a byl bych tuze rád, kdyby mi tehdy někdo sdělil, abych se na to vysral. Alespoň bych nezničil kleště a svoje zápěstí.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

Také jsem měl vlastnoručně dělanou 8mm šizenku z pérovek a ,,krzno,, z gestapo mantlu.
Jak píše MLuks- kéž by mi tehdy někdo řekl, že je to kokotina.
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Divous
Příspěvky: 1164
Registrován: 30 Pro 2008, 20:38
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Divous »

No, mě to tehdy na nějakém fóru už v roce 1999 Wothan psal, že šizenka z pérovek je kokotina. Ale já mu nevěřil :) Upletl jsem si z pérovek ještě rukavice palčáky- hustě! :) jedna měla asi kilo :)
"Rád slyším pleskání kroužkového odění o hrušku sedla a zvonění a cinkání postroje, pak spěchám dál a vidím prošívanice navlékané přes pancíř, pleskání praporců pozvedá mého ducha..." Petr z Bergeraku, 13. století
Avatar uživatele
wolf
Příspěvky: 38
Registrován: 17 Ún 2009, 10:54

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od wolf »

Divous napsal:Upletl jsem si z pérovek ještě rukavice palčáky- hustě! :) jedna měla asi kilo :)
Na druhou stranu pak nepotřebuješ palcát.
Aqua et panis est vita canis.
vechio
Příspěvky: 33
Registrován: 20 Ún 2009, 17:38

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od vechio »

No vidim, ze Bum ma snahu omlouvat ojeby a sracky nejen ve tricitce.. To uz asi neni chyba, ale vlastnost. A prakticky musim znovu i tu klast otazku: Proc maji lide s uzavrenym obzorem na vsechno vzdycky otevrenou hubu?
Captain Mortaigne regimentu
Obrázek
Mortaigne regiment Projekt rekonstrukce vojenské jednotky z období třicetileté války
Avatar uživatele
MadHamster
Příspěvky: 29
Registrován: 30 Dub 2009, 07:38
SHŠ: Tizon
Místo/Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od MadHamster »

Když už se tady machruje zbrojema a kilama tak moje první zbroj byla z 1,8mm drátu na 7mm kroužky...váha..pouhopouhých 25 kilo.

Teď už ji za litr nosí jiné nebohé stvoření na larpu :)
"Heresy is like a garden weed, it won't stop feeding until you... BURN THE WHOLE DAMN GARDEN WITH A FLAMER, BURN IT, BURN IT TO HELL!!!!!" "Is there a wittle puppy in the garden? ITS A DAEMON! BURN IT!"
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů