Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Polák
Příspěvky: 3
Registrován: 17 Ún 2009, 12:30
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Polák »

Zdravím,
prosím tě, Maršálku, až ctihodného pana velmistra potkáš - třeba na onom treninku - můžeš ho vyfotit a následně umístit sem, nebo lépe i na Dobu Karlovu?? Takového vola musím vidět... :badgrin: :banan:
Pro Deo Fide
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

hups - chce se mi říci - na ČŠ už píše i jeho manželka plamennou obhajobu :banghead:
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Standa mž
Sponzor Brodce
Příspěvky: 511
Registrován: 31 Led 2009, 12:39
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Standa mž »

Když si vzala takového trotla tak už to o něčem vypovídá ! Třeba si spolu večer dávají dlouhej kouř ! Prej pracující manžel hahaha ?!
Avatar uživatele
Peter pekařovic
Příspěvky: 35
Registrován: 18 Pro 2008, 15:52

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Peter pekařovic »

No do háje zelenýho....já prostě nevěřím, že tohle je realita....spíš mi to připomíná 4chan.org, jestli něco...flame na ČS už opravdu nabírá grády....
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Mahy »

S tím turnajem je spojeno hodně divných existencí, mimo jiné paní co vyřeší finanční krizi-viz. ČŠ
P.S. zadejte si její telefon do vyhledávače a budete se divit jaké všechny aktivity se objeví :?
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Broďan »

Sice mne hodně svrbí prsty, ale raději na ČŠ do téhle diskuze nic nepíšu, protože bych zřejmě porušil několik paragrafů OZ a TZ. Navíc se tím nedá ničeho dosáhnout a taky se dá čas strávit líp. Někomu napíšu, že je zmrd, debil, kretén nebo feťák, on mne zažaluje za urážku na cti či pomluvu a u soudu se pak prokáže, že není zmrd ani debil či kretén, že je třeba ve skutečnosti imbecil či trpí nějakou úchylkou, za kterou nemůže, protože je z rozvrácený rodiny a matka v těhotenství brala drogy apod. a máme z toho podmínku nebo rovnou uzavřenou pánskou společnost na pár měsíců.
Radši si vlezu do vany a pak hups do pelíšku. :alien:
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Rizek
Příspěvky: 76
Registrován: 06 Říj 2008, 11:39

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Rizek »

Dechberoucí výčet zatím odhalených aktvit a specializací páně Blažka je věru kulervoucí... Minimálně je to naprosto vzorový materiál pro škodolibý humor všech druhů barev a velikostí. Nicméně Broďan má pravdu takže se jeho vytváření asi zdržím ač mě prsty velmi svrbí. Ostatně co si na podobných rozvrácených myslích/mysli jako je Balžkův neurobicí kvartet vemem? To co bylo potřeba tj. ukázat a patřičně okomentovat úroveň jeho prezentovaných znalostí a vůbec tak nějak vypíchnout pochybnost této osoby na poli rekonstruování historie se již událo tak proč zbytečně koketovat s možným sporem s nějakým tím aktivním bezmozkem? Ale flame na ČS rozhodně sledovat nepřestanu neb je to materiál výživný a patřičně hutný ( ač místy velmi těžko stravitelný)
Just old fashioned cowboy...
Obrázek
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Maršálek »

a to jsem se na ten turnaj tak těšil :badgrin:
Avatar uživatele
Vladan z Řepice
Příspěvky: 133
Registrován: 12 Pro 2008, 13:07

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Vladan z Řepice »

Neplač, holt si zase budeš muset vystačit s tím svým... Ikdyž ten podle Mánesova rukopisu by mohl být opravdu zajímavý :headbang:
Avatar uživatele
Rizek
Příspěvky: 76
Registrován: 06 Říj 2008, 11:39

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Rizek »

Počkat. Něco jsem přehlídnul? On ten turnaj snad nebude že o tom mluvíte takhle nebo co? :shock:
Just old fashioned cowboy...
Obrázek
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

ale no tak - třeba by měl Pepíček radost že podle jeho malůvek někdo dneska pořádá turnaj - i když nějak marně přemýšlím podle kterých....
podle těch hambatých krasavic asi ne....
já na to přišla - účastníci budou pobíhat po bojišti v moravských krojích - filuta jeden - on vlastně pořádá skrytý turnaj o nějvětšího moraváka...
slováckooo jedeeee
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Pappi »

Spakona napsal:ale no tak - třeba by měl Pepíček radost že podle jeho malůvek někdo dneska pořádá turnaj - i když nějak marně přemýšlím podle kterých....
podle těch hambatých krasavic asi ne....
já na to přišla - účastníci budou pobíhat po bojišti v moravských krojích - filuta jeden - on vlastně pořádá skrytý turnaj o nějvětšího moraváka...
slováckooo jedeeee
Ano ogaři budou ztékat hambaté krasavice drsnými útoky svých dlouhých tvrdých dřevců, říhaje a prdě při tom, neboť se jedná o turnaj chámů. A souboje dřevci budou vedeny ne jinak než na koníčka. Jen kroje budou asi africké. Soudě podle toho co nosí pan velmistr na hlavě za bordel. :D
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Broďan »

Vladan z Řepice napsal:... Ikdyž ten podle Mánesova rukopisu by mohl být opravdu zajímavý :headbang:
Jedna iluminace z rukopisu Josefa Mánesa:
http://art.jib.cz/vuk/fotogalerie/ngp/s ... y-ng/image
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Pappi »

Jedna iluminace z rukopisu Josefa Mánesa:
http://art.jib.cz/vuk/fotogalerie/ngp/s ... y-ng/image[/quote]
Jistě. Děkuji za krásný příklad turnajnice dle iluminací od J. Mánesa. Tato je připravena na disciplínu zvanou ,mezi kozy.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

ano - Mánesova slavná Pepina - tatínek jí měl doma v ložnici (reprodukci samozřejmě) - a maminka na ní žárlila :cD
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host