Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Avatar uživatele
Matej Kukučka
Příspěvky: 45
Registrován: 24 Zář 2010, 12:07
SHŠ: Argyll

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Matej Kukučka »

mne to uz pride trosku hnidopisske... sice sa podla popisu hraju na panosov a rytierov, nijako sa netvaria, ze znazornuju nejake historicke obdobie...
Avatar uživatele
narvek
Příspěvky: 588
Registrován: 09 Pro 2006, 16:40
SHŠ: Cornwallská lehká pěchota
Místo/Bydliště: Kostelní Radouň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od narvek »

Matej Kukučka napsal:mne to uz pride trosku hnidopisske... sice sa podla popisu hraju na panosov a rytierov, nijako sa netvaria, ze znazornuju nejake historicke obdobie...
Ale je to Keltyk Magykal Knyghthood ....ergo mega špatná prezentace historického odkazu...
Jsme z Cornwallu, kde muži jsou muži a ovce se třesou strachy!
http://www.movember.com/m/1826062
Avatar uživatele
deCarabas
Příspěvky: 273
Registrován: 15 Srp 2008, 14:34

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od deCarabas »

Obrázek

Boty Viking :D

Obrázek

Honosacka souprava - opasek a tasvice :D

http://hercinia.cz/hercinia/
Muž může být šťasten s kteroukoli ženou, pokud ji nemiluje.(Oscar Wilde)

Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu. (Oscar Wilde)
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

a ty ceny... tady byl někdo dlouho na slunku... :cP
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Palpatine
Příspěvky: 254
Registrován: 09 Ún 2010, 18:09

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Palpatine »

Tak třeba ty boty bych si dovolil tipnou že nejsou jejich výroba, ale že to bude od Bena Hrubeše, a oni jsou jen překupníci.
Nic nedělá věci nevyhnutelnějsí, než přesvědčení o jejich nevyhnutelnosti
Avatar uživatele
deCarabas
Příspěvky: 273
Registrován: 15 Srp 2008, 14:34

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od deCarabas »

palpatine: nooo, nemyslim, ze to nieco meni na veci :)
Muž může být šťasten s kteroukoli ženou, pokud ji nemiluje.(Oscar Wilde)

Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu. (Oscar Wilde)
Avatar uživatele
Palpatine
Příspěvky: 254
Registrován: 09 Ún 2010, 18:09

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Palpatine »

Hrubeš umí udělat hezký boty, viděl jsem nějaký jeho kousky a je to krása. Ale jak říká bude radši dělat ohnusy, který se dělaj lehčeji než pořádný co dají práci
Nic nedělá věci nevyhnutelnějsí, než přesvědčení o jejich nevyhnutelnosti
Avatar uživatele
KOCOUR
Příspěvky: 16
Registrován: 23 Zář 2008, 09:46
Místo/Bydliště: Chotěboř

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od KOCOUR »

Palpatine napsal:Hrubeš umí udělat hezký boty, viděl jsem nějaký jeho kousky a je to krása. Ale jak říká bude radši dělat ohnusy, který se dělaj lehčeji než pořádný co dají práci
No pokud tohle řiká, tak bych si vod něj nekoupil ani pytlík na blití. To je to samé jako by řek: "Sem línej debil, a seru na zákazníky!"
Mimochodem já vypadám takhle:
http://1381-1424.hys.cz/viewtopic.php?f=26&t=66
Zbraň není argument, ten kdo s ní umí, argumenty nepotřebuje!


Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Ten obrázek Hrubešovek na netu koluje už od roku 2007, kdy zkratka KM byla ještě "na houbách."
Avatar uživatele
Kalf
Příspěvky: 53
Registrován: 06 Črv 2010, 19:42
Místo/Bydliště: Prostějov/Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kalf »

Nakupujte :) prej veci na šerm.,...

http://janninka.rajce.idnes.cz/serm_veci
Kdo po tobě chlebem, ty po něm atomovým šumavanem
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Broďan »

Radim Vaňousek napsal:Nejraději mám potom ty rychlokvašky, co jsou skvěle oblečené/í a tvrdí mi do očí, že pokrývka hlavy byla ve středověku nutným doplňkem ženy.
Radime, ještě je třeba upřesnit, že ta ženská pokrývka hlavy byla od kolébky po důchod stejná, nejlépe hadr uvázaný na uzel. Tedy žena bez hadru na hlavě nesmí do "LH" tábora a šestnáctiletý žabec pak vypadá jako zasloužilá matka či babice a ještě je na to hrdý. Slušně řečeno, je to blbě, leč to bývá LH-keckaři často vyžadováno :evil: . Rovněž tak je třeba kontrolovat ruční švy na trenkách, ale pomíjet kaučukové podešve, jízdu nahrazovat opěšalými řitíři s bandou drbanou, ... totiž družinou, za zády apod. Taky není špatné stanovit třeba druhy povolených a zakázaných přileb, neboť se má obecně za to (tj. zasloužilí šermíři to tvrdí), že např. železný klobouk z r. 1350 a 1510 se běžně na bojišti potkávaly, zatímco šalíř v r. 1425 ještě neexistoval, "italská zbroj" se objevila až po r. 1430 a podobné ptákoviny.
Prostě, kdyby s tímhle koníčkem nebyly spojeny bujaré pářky, tak jsem se na to už dávno vykašlal. :occasion5:
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Romikov »

jj rozumnej přístup Bróďo :occasion5:
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Bum
Příspěvky: 81
Registrován: 28 Črv 2010, 18:08

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Bum »

Hasí, co zažehl. Ale už neuhasí, požár se vymkl kontrole. Na Zbořený Kostelec letos nepustili kvůli absentující pokrývce hlavy (neměla ji ještě vybalenou) ani dívku, která sice polovině přítomných ušila kostýmy - pardon, LH používaj slovo oděvy - ale jinak asi holt nebrala to dělání historie dost historicky.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Radim Vaňousek »

To měl být táboráček s dohledem hasičů. Bohužel hasiči šli kvůli žízni chlastat a tak se oheň rozšířil.
Kvůli hadru na hlavě bylo pruzeno mnohem víc lidí, ale asi tuším, kterou švadlenu jsi myslel :-)
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Lazar »

No tak na rovinu, letošní ZK skončil malinko jako úlet, neb se snažil o něco na co lidi nebyli připraveni. A tak místo kontroly kvality kostýmu probíhala kontrola čepiček, protože většina těch stráží nebyla historickým guru na módu - nicméně v tom byli nevině.

Mimochodem, tam byl zákaz existence bez čepičky? Aj aj, myslím že mám nějaké usvědčující obrázky z té akce ohledně mého nečepičářství. Mimochodem, měl jsem pocit že se to vztahovalo na poměrně malou část ležení (tedy na tu obehnanou plůtkem), nikoliv na celé.

Což samozřejmě nic nemění na tom jak nesmyslné je požadovat čepici vždy a všude.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti