Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Avatar uživatele
Zpěváček94
Příspěvky: 73
Registrován: 15 Srp 2011, 23:45
SHŠ: Shš Metropollis, Rattenschwanz

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Zpěváček94 »

Nemám důvod odporovat. :protest: Moudřejší ustoupí a hold, když to některé zde baví coby bulvár, ať ho provozují, mě to je fuk, číst ho nehodlám, jen jsem se snažil některým promluvit do duše... bezúspěšně. Prostě už to jen nechci řešit. Snad mi rozumíš. :D
Avatar uživatele
Divous
Příspěvky: 1164
Registrován: 30 Pro 2008, 20:38
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Divous »

Neznám nikoho, kdo nezačínal jako kecka. Alespoň poloviční. Fakt ne ;)
"Rád slyším pleskání kroužkového odění o hrušku sedla a zvonění a cinkání postroje, pak spěchám dál a vidím prošívanice navlékané přes pancíř, pleskání praporců pozvedá mého ducha..." Petr z Bergeraku, 13. století
Avatar uživatele
Randall
Příspěvky: 167
Registrován: 11 Zář 2008, 11:35
SHŠ: OS Rattenschwanz
Místo/Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Randall »

Já to jako útok neberu, ani si z toho nic nedělám. Vubec sem nečekal, že kvůli tomu bude takovej flamewar :-D Prostě sem to sem jenom hodil jako další příklad nehezky oděných jedinců, nic víc, nic míň a rozsuzovat si je nedovoluji a také nehodlám.

AD Divous, já taky začínal jako totální kecka. Někde se to tady dá najít ve vlákně "naše počátky".

Jinak smysl tohle vlákno podle mě má, neboť si vybavuji pár jedinců, kteří se po tom co se zde zahlédli nakrkli a dali si věci do kupy. I kdyby se to povedlo s jednim člověkem tak to stojí za to, teda alespoň podle mě. Jo je fakt, že obvykle je to tady samej flame atd. to jako jo. :-D
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Dášenka »

Hugo4 napsal:Mohu se zeptat? Kdo z vás se pokusil a s jakým úspěchem oslovit keckaře a vysvětlit mu osobně co má špatně.
Dobře si vzpomínám na "Kateřinskou výpravu do Řepory" (účast Siegfried, Broďan, Pappi, moje maličkost), jejím důsledkem je družina Jana z Vracova, musím říct, že to není jediné, ale tohle, to je opravdu vidět. (tedy krom Šarlatové roty a následně ŠP)
Pokud si ssebou budeme muset nosit nejen obhajoby toho, co (a z čeho) máme na sobě, ale i záznamy toho, s kým jsme mluvili, bude to hodně smutný svět...
Bum
Příspěvky: 81
Registrován: 28 Črv 2010, 18:08

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Bum »

Proč smutný svět? Mě ten pablb, co mi svého času neustále vyhrožoval mou fotkou z roku 1992 a pořád prudil, že "myslí, že ji dokáže sehnat" (což mimochodem stejně nedokázal), docela pobavil. :D
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Siegfried »

Almon napsal:Bulvár...to je ten výraz který vše co se tu děje vysvětluje. Tohle fórum je žumpa, ale je zábavné a proto si zaslouží žít... :lol:
Myslím, že tohle je definice na které se shodnu.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Dášenka »

Na jedné diskuzi se laborovalo s tím, že by měly být povinné látky dělané komplet ručně, což v okamžiku začlenění do oděvu u některých látek prostě poznat nejde, a pak následuje to, že budeš mít certifikát o původu látku, výrobní zprávu k oděvu samotnému a kdoví co ještě...
(samozřejmě týkalo se pouze některých akcí)
Avatar uživatele
Kafkin
Sponzor Brodce
Příspěvky: 1564
Registrován: 27 Dub 2010, 10:07
SHŠ: Slánská rota
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kafkin »

A kruci! Asi budu muset přehodnotit svůj neaktuální přístup k tomuto koníčku :dontknow: . Vůbec jsem netušil, že je to celé o sbírání certifikátů. Od teď si na to dám pozor :-D .
… polní písař Slánské roty a menší písař městské kanceláře…
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Dášenka »

Přesně, kdo bude mít více certifikátů a osvědčení, ten vyhrává :D
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Ignac »

Dášenka napsal:Přesně, kdo bude mít více certifikátů a osvědčení, ten vyhrává :D
A konečně bude po dohadech, kdo to dělá dobře a kdo špatně. Amen.
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Smil z Heraltic
Příspěvky: 69
Registrován: 14 Srp 2008, 10:18
SHŠ: Moravské markraběcí války
Místo/Bydliště: Heraltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Smil z Heraltic »

musím se pochlubit :-D trochu jsem vylepšil ohoz
Na mnohých akcích bych si s tímhle jistě vysloužil velení!
Přílohy
100_3169m.jpg
100_3169m.jpg (203.5 KiB) Zobrazeno 5671 x
Smil z Heraltic
Avatar uživatele
Jelas
Příspěvky: 151
Registrován: 19 Led 2009, 19:46

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Jelas »

Ignac napsal:
Dášenka napsal:Přesně, kdo bude mít více certifikátů a osvědčení, ten vyhrává :D
A konečně bude po dohadech, kdo to dělá dobře a kdo špatně. Amen.
Ale zas nastanou dohady o tom ktera certifikace je duveryhodna. Kdyz budou mit vsichni "self signed" certifikaty :lol:
Jsem čarostřelec - každá rána je zázrak
Avatar uživatele
Kafkin
Sponzor Brodce
Příspěvky: 1564
Registrován: 27 Dub 2010, 10:07
SHŠ: Slánská rota
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kafkin »

Jelas napsal:Ale zas nastanou dohady o tom ktera certifikace je duveryhodna. Kdyz budou mit vsichni "self signed" certifikaty :lol:
To bude chtít certifikát pravosti certifikátu :evil4:
… polní písař Slánské roty a menší písař městské kanceláře…
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Maršálek »

Hugo4 napsal:No, odpovědělo mi pár lidí co mají, vědí.... Někdy se s nimi sice neshodnu na všem, ale to je celkem jedno. V podstatě každý něco dokázal. Jde spíše o lovce kteří loví a do kecek dají každého kdo má i sebemenčí chybu, přitom sami nemají vše ok. Kolikrát se stalo, že člověk který kritizoval nebyl ochoten dát své věci v přetřes? Trochu to tady zavání Českým šermem. :-( Nebylo by lepší dávat na obdiv dokonalé věci a vybavení? A když už někoho špatného dám v přetřes, tak by bylo dobré ho pozvat do diskuse, tedy když ji nenavštěvuje. Mnohdy by se tím odstranila zbytečná nevraživost. K čemu je dobré diskutovat o někom bez něho?

S Rytíři krále Jana se uvidím na dnešních a zítřejších Eliščiných slavnostech, tak s nimi rád promluvím. Ale asi to nebude tak zlé, jak je tu prezentováno, protože jeden pár od nich mi jede již na druhý turnaj jako moji hosté
http://polli.rajce.idnes.cz/Majovy_snem ... 13_044.jpg
dívka s jabklem na lžíci nalevo http://polli.rajce.idnes.cz/Majovy_snem ... 13_050.jpg

No a k těm začátkům - kdo to unese, nechť se pokochá :lol: http://www.hradeckydvur.net/forum/viewt ... 01&start=0
Avatar uživatele
Divous
Příspěvky: 1164
Registrován: 30 Pro 2008, 20:38
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Divous »

Ještě nemám koule na to, dát sem fotky z MÝCH začátků, ale jednou to přijde a BUDE na co koukat! :) I když na to je tady myslím samostatné vlákno, tak nebudu spamovat tady
"Rád slyším pleskání kroužkového odění o hrušku sedla a zvonění a cinkání postroje, pak spěchám dál a vidím prošívanice navlékané přes pancíř, pleskání praporců pozvedá mého ducha..." Petr z Bergeraku, 13. století
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host