Lukostřelecká jednotka

Avatar uživatele
Pike
Příspěvky: 65
Registrován: 06 Pro 2006, 10:48

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od Pike »

Melkel: S těmito pravidly nemám problém, naopak, vidím je jako velmi rozumná a rád je takto na nácviku vyhlásím.

Jen musím napsat, že možnost zásahu oka šípem se bohužel zcela eliminovat nedá, ale to platí i o jiných zbraních. Rozhodně je vhodné snažit se to riziko co možná nejvíc redukovat.
melkel
Příspěvky: 1443
Registrován: 04 Ún 2010, 15:14

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od melkel »

Povídej mi o tom :? 8)
Josh
Příspěvky: 107
Registrován: 05 Pro 2006, 13:54

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od Josh »

melkel napsal:Pike, bych byl velmi rád, aby byla domluvena jasná pravidla "střelecké podpory" hradeckých, proti kterým máme jít.
Na mé straně je to velice podobné, ale nějaké maníky už taky mám (doufám, že si to na poslední chvíli nerozmyslí). V každém případě se pokusíme být přinejmenším protiváhou Pikových střelců, tedy pokud Melkel u svého homogenního šiku snese heterogenní a dobově ne zcela příslušné jedince :D
Žádný terč není tak velký, aby se nedal minout ...
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od trener »

Tesáci budou na 90% podporovat Pražany :salute: Proti komu jdou oni?
melkel
Příspěvky: 1443
Registrován: 04 Ún 2010, 15:14

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od melkel »

trener: proti Karlovcům.

Josh: není to můj šik, a stačí se domluvit se mnou a Dagfarim :-)
pavelH
Příspěvky: 32
Registrován: 20 Bře 2009, 12:37

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od pavelH »

melkel napsal:Povídej mi o tom :? 8)
:oops:
nečte se mi to moc dobře. Snažil jsem se dodržet všechna tebou napsaná pravidla a přesto se to stalo. Jsem zatím nahlášený do Pikeovy jednotky, ale jak zjišťuju, že bych měl jít proti raným, tak si to asi rozmyslím
melkel
Příspěvky: 1443
Registrován: 04 Ún 2010, 15:14

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od melkel »

Neblbni, shit happens. Aler u RS je lépe, jdi k Joshovi .-)
Avatar uživatele
Pike
Příspěvky: 65
Registrován: 06 Pro 2006, 10:48

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od Pike »

Žádné takové! :evil: :p

Jen s námi tě čeká vítězství, sláva, žold, chlastu a ochotných děvčat dost. :badgrin:
Avatar uživatele
Itazipa
Příspěvky: 37
Registrován: 06 Pro 2006, 00:37
SHŠ: Thorax
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od Itazipa »

Pavle netrhej partu a pojď k Pikeovy, budeme mít alespoň kvalitní nepřátele.
Jiří z Holohlav
Příspěvky: 161
Registrován: 05 Pro 2006, 11:26
Místo/Bydliště: Rumburk

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

A teď se řeší sobota nebo neděle ?Já asi určitě nedokážu dát bitvu ,turnaj a ještě bitvu v těžkým ,takže medituju na neděli nad nějakou lehkou verzí.
melkel
Příspěvky: 1443
Registrován: 04 Ún 2010, 15:14

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od melkel »

Jiří: sobota. Na neděli nevím, co s lučišníky (myslím v bitvě), protože uznávání zásahů je vcelku problém. Musíme se pobavit s Joshem, jestli to pojmeme čistě turnajově, nebo zkusíme i pokus o volnou bitvu včetně střelecké podpory.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od Siegfried »

Mě by se lukostřelba do bitvy líbila, jako kdybychom tam měli judge s klackem jak v polsku, tak můžou vynucovat uznávání zásahů od šípů :) Ale asi to je spíše nerealizovatelné.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od Pája1111 »

Musíte do nich střílet tak, aby to věděli... :badgrin: ( cítili ) Na WB to funguje docela dobře, po té co postřílíme lehké, kropíme těžkooděnce a světe div se, docela dost jich po zásahu padne, třebas Krok si myslel, že dostal mečem, ale byl to šíp :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
melkel
Příspěvky: 1443
Registrován: 04 Ún 2010, 15:14

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od melkel »

Siegfried napsal:Mě by se lukostřelba do bitvy líbila, jako kdybychom tam měli judge s klackem jak v polsku, tak můžou vynucovat uznávání zásahů od šípů :) Ale asi to je spíše nerealizovatelné.
Uvažuji o tom, protože Pražané i Švýcaři mají na střelbě postavenou taktiku. Ale uvidíme, domluvíme se asi toho 16.
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukostřelecká jednotka

Příspěvek od Indy »

jenže vyžadovat padání po zásahu palnou bude fakt oříšek.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Odpovědět

Vrátit se na “Starší Libušíny”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host