Libušín 2011 - Budha Story

Zamčeno
Budha
BANán
BANán
Příspěvky: 1
Registrován: 08 Bře 2011, 13:17

Libušín 2011 - Budha Story

Příspěvek od Budha »

Letošní Libušín bude asi pěkná ostuda. Bureš s Lapáčkem za přispění Libušínského starosty ukradli tuto akci a chtějí se nejspíš jen obohatit. Takže varuju všechny co se chtějí zůčastnit aby byli obezřetní.
Připravuji podrobnější článek který tady bude do konce Března. Budha
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2011 - Budha Story

Příspěvek od Lazar »

To je mi ale pěkný příspěvek bez větší výpovědní hodnoty a velkou dávkou dohadů až pomluvy. Kupříkladu by mě zajímalo jak se lidé pracující na něčem zdarma obohatí, to bude asi nějaký finančně-matematický paradox.

Mno. Jestli ono to nebude trochu složitější.

Jinak hodně zdaru s nestraným článkem, doufám že obě strany dostanout stejný prostor se vyjádřit.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Žoldák
Příspěvky: 216
Registrován: 21 Črc 2010, 22:06

Re: Libušín 2011 - Budha Story

Příspěvek od Žoldák »

Koukám že na Českém šermu se na tebe už vybodli tak jdeš otravovat sem. Táhni odkud jsi vylezl a neser se mezi slušný lidi. A buď rád, že ti to mohu sdělit jen přes net, osobně by to bolelo...
Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu občas pod okny zaparkují cizí tanky.....

Kdo překove meče v pluhy bude orat pole pro ty, kteří to neudělali.
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011 - Budha Story

Příspěvek od Supík »

Vlákno zamykám + ban. Všichni ti budho děkujeme za osvětlení situlace a slibujeme, že budeme obezřetní. :banan:
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011 - Budha Story

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Supíku, přiřaď budhu do skupiny banánů, ať tam Eon není sám. Když už jsem se s tím obrázkem banánů sral, tak ať to má využití :D
Zamčeno

Vrátit se na “Starší Libušíny”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti