Bitevní řád

Josef
Příspěvky: 40
Registrován: 07 Ún 2008, 23:35

Re: Bitevní řád

Příspěvek od Josef »

Zajímalo by mě zda budou přísnější pravidla také pro táboření?Mám na mysli
zejména dobovost tábora a auta v táboře.Díky.
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Bitevní řád

Příspěvek od hejtman »

S touhle informací jsem chtěl ještě počkat,až to bude na tuty,ale předběžně:
tábor bude rozdělený na
"ten s barevnými stany"- od příjezdové cesty nahoru k Rotyka Hillu a k Údolí sviní.Zde je zákaz parkování
"ten s civilními stany" - od cesty dolů ke krčmě.Zde auta parkovat mohou.
Hlavní parkoviště by mělo být na škvárovém hříšti.Tohle je zatím s otazníkem,protože vedu jednání se starostou a fotbalovým klubem jestli nám to dají k disposici a není to jednoduché dohadování.
Avatar uživatele
sroub
Příspěvky: 8
Registrován: 06 Ún 2009, 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitevní řád

Příspěvek od sroub »

Jen sem se chtěl zeptat ke scénáři, jaká doba uplyne od konce střílení k vypuštění psů? Ne všichni psi snášej dobře tu kanonádu a nerad bych aby si to místo na oběť zamířili mezi diváky..... :?
Non multi, sed multa
www.haljaruna.com
Polák
Příspěvky: 3
Registrován: 17 Ún 2009, 12:30
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitevní řád

Příspěvek od Polák »

To vážně neprojdou dřevcovky?! Jako lehkooděnci-kopiníkovi jste mi poněkud vypálili rybník. (Čerte jeden! :evil: :D ) Tak k věci - projde mi moje oblíbené kopí s kuličkou?
Pro Deo Fide
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitevní řád

Příspěvek od Indy »

Polák napsal:To vážně neprojdou dřevcovky?! Jako lehkooděnci-kopiníkovi jste mi poněkud vypálili rybník. (Čerte jeden! :evil: :D ) Tak k věci - projde mi moje oblíbené kopí s kuličkou?


Čti to pořádně, dřevce projdou, problém je s ostrým hrotem atd. :)
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Polák
Příspěvky: 3
Registrován: 17 Ún 2009, 12:30
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitevní řád

Příspěvek od Polák »

Indy napsal:
Polák napsal:To vážně neprojdou dřevcovky?! Jako lehkooděnci-kopiníkovi jste mi poněkud vypálili rybník. (Čerte jeden! :evil: :D ) Tak k věci - projde mi moje oblíbené kopí s kuličkou?


Čti to pořádně, dřevce projdou, problém je s ostrým hrotem atd. :)

Pardon, moc se stydím. :oops: Ale jinak je to fajn, bez kopí ani ránu - a to doslova! :D
Pro Deo Fide
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Bitevní řád

Příspěvek od hejtman »

Ti psi přijdou spolu se zadním vojem.
Ten by měli tvořit ženský coby markytánky,manželky,družky,lehké děvy,obchodnice atd.
Spolu s nimi by přišla ta vlčí smečka,odsouzenci a malý ozbrojený doprovod.
Snad se mi podaří sehnat i povoz s koněm.Tam by bylo naloženo různé harampádí (bedny,rance ap.).
Celý tenhle doprovod přijde hned po skončení první srážky a jeho příchod doplní mezihru mezi prvním a druhým střetnutím.Čili,střelba,třesk zbraní a křik by se v tuto chvíli neměl ozývat.
Ten vůz by se potom použil jako vyvýšené stanoviště hlavního velitele k řízení boje.
Avatar uživatele
sroub
Příspěvky: 8
Registrován: 06 Ún 2009, 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitevní řád

Příspěvek od sroub »

Kdyby se nepovedlo sehnat vůz tak je tam spousta dřeva na jeho výrobu, ten pekelnej kočár z loňska tam ještě pořád stojí, má sice opadanej ten thérák co kryl boky ale dřeva by z něj bylo víc než dost :badgrin:
Non multi, sed multa
www.haljaruna.com
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Bitevní řád

Příspěvek od hejtman »

Řešili jsme dnes to proklaté parkoviště.Obec nám to škvárové hříště zatím nechce poskytnout,že ho potřebují pro návštěvníky.Tak zkusíme udělat menší teréní úpravy v areálu koupaliště.Těžká technika by měla srovnat všechny krtince,koryto vyschlého potůčku a podobné nerovnosti.Prosekáme křoviny a ostatní nálety mezi stromy.Tím vzniknou další,volná místa pro stany.
Co se samotného parkování týče,tak bych byl pro,udělat následnou záškodnickou akci.
Auta zaparkujete po příjezdu pěkně za sebou a spořádaně na louce.V sobotu před nácvikem se tato auta přesunou na škvárové hříště.Zde zaplatíte 20Kč parkovné a tento parkovací lístek vám pořadatel proplatí.
Jinou možnost,jak dostat auta z tábora nevidím.
Je tu sice ještě jedna možnost,a to nechat určitý počet aut parkovat ve vypuštěném bazénu,ale zde bych radši postavil dlouhé stoly s lavicemi a ten prostor využil k zábavě po bitvě.
Každý další parkovací nápad je vítán.
Avatar uživatele
Hugo
Příspěvky: 167
Registrován: 07 Říj 2008, 11:20

Re: Bitevní řád

Příspěvek od Hugo »

Byl jsem se ted o vikendu podivat jak pokracuji pripravy na Libusine. U vjedzu se zacalo s likvidaci naletoveho porostu a uz ted je tam misto pro pozarni techniku, ktera vzdy zavadzala nekde na ceste. Areal jako takovy je ale jeste porad plny ruzneho bordelu jako je nejruznejsi ostruzini a dalsi podobne hnus slahouny. Na naekterych mistech znacne prebujele a bez vysekani jakoukoli stavbu stanu totalne znemoznujici. Chtelo by to tedy, aby v ramci pripravy terenu nekdo prosel s elektrickou kosou komplet cely areal od plotu k plotu a opravdu zodpovedne vysekal veskery tento prekazejici porost. Rovnez jsem tam potkal Vaska Jandu a hodili jsme rec o parkovani aut. Napad s bazenem se mi vzhledem k uspore mista celkem zamlouva, ale mam strach z onoho parkovani primo pod hospodou. Postavit auta do prvni rady v bazenu co je primo pod nalevnou je podle meho extremni riziko, ze se nejaky ozraly idiot po tech autech kuprikladu probehne, nebo na ne neco hodi. O daslich vecech ani nemluve. Takze bych se zamyslel asi nad tim, zda nenechat treba ctyri rady v bazenu u hospody volne z bezpecnostnich duvodu. Alespon. Jinak by samozrejme bylo nejlepsi oba bazeny pro pristi, jubilejni rok zlikvidovat. Steny strhnout dovnitr, zavezt zeminou a srovnat teren do roviny. Pak by byl problem s parkovanim aut lehce vyresen a diky zarovnanemu terenu by se i znacne zmensilo riziko poskozeni zaparkovanych vozu.

Hugo alias Heinrich von Rheinhausen
www.johanite.cz
Hugo alias Heinrich von Rheinhausen
www.johanite.cz
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Bitevní řád

Příspěvek od hejtman »

Dobrá zpráva je,že kopálisti mají v ten den mistrák a nemají lidi na péči o parkoviště.V.Janda to má tedy pronajaté a tudíž je škvárové hříště jako parkoviště k disposici nám.(pokud se to na poslední chvíli zase nezmění)
Avatar uživatele
Hugo
Příspěvky: 167
Registrován: 07 Říj 2008, 11:20

Re: Bitevní řád

Příspěvek od Hugo »

Nicmene i tak te poprosim Tomasi, zda by jsi mohl dohlednout na to dusledne vykaceni a vysekani porostu mezi stromy v arealu taboriste. Kdyz bude mista pro stany nazbyt, jen lepe. Opacna situace bude mnohem horsi.

Hugo alias Heinrich von Rheinhausen
www.johanite.cz
Hugo alias Heinrich von Rheinhausen
www.johanite.cz
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Bitevní řád

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Nj, já si pro jistotu vezmu srp. Nevím jak a kam až bude marketplace vysekanej. :dontknow:
Avatar uživatele
Hugo
Příspěvky: 167
Registrován: 07 Říj 2008, 11:20

Re: Bitevní řád

Příspěvek od Hugo »

Radim Vaňousek napsal:Nj, já si pro jistotu vezmu srp. Nevím jak a kam až bude marketplace vysekanej. :dontknow:

Tak to mozna i pilku. ;) Na spouste mist bylo taboriste zarostle mladymi proutky zvicimi tloustky malicku. :doubt:
Hugo alias Heinrich von Rheinhausen
www.johanite.cz
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Bitevní řád

Příspěvek od hejtman »

Výkonná technika prosekala porosty jak na louce,tak v táboře mezi stromy.Alespoň tam,kam se traktorista dostal,než unavený na mol,usnul u traktoru.
Odpovědět

Vrátit se na “Starší Libušíny”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host