Anti-double

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
Odpovědět
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Anti-double

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Supíku, házíš nám hračky do kanálu. :lol: Potřebujeme opravit, nebo zlikvidovat ten antidouble. Nevím z jakého důvodu přestal fungovat, jak by měl, ale teď je to prostě na hovno. Příspěvky se sice spojí, ale vůbec neupdatujou.
Avatar uživatele
sherchan
Příspěvky: 500
Registrován: 27 Říj 2008, 01:03

Re: Anti-double

Příspěvek od sherchan »

Ano, ano, ano!
Stalo se mi v poslední době dvakrát že jsem napsal příspěvek, tím se atualizoval můj poslední - několik týdnů starý - ale v ikoně diskuze nebylo vidět že něco přibylo.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Anti-double

Příspěvek od Siegfried »

sherchan napsal:Ano, ano, ano!
Stalo se mi v poslední době dvakrát že jsem napsal příspěvek, tím se atualizoval můj poslední - několik týdnů starý - ale v ikoně diskuze nebylo vidět že něco přibylo.
Tak si přečti co napsal Random a udělej to tak.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Anti-double

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Já jenom trochu nechápu, proč tu administrace vázne. Titulní stránka je sice super (ikdyž v Opeře nefunguje jak má), ale funkčnost tohoto fóra je přednější. Aktualizace byla taky provedena kdoví kdy. Docela mě sere, že musím dělat úmorný rituál jen proto, abych mohl krátce informovat lidi o tom, že se v diskusi něco děje. :?
To máme stále jenom jednoho admina?
Odpovědět

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti