Brodec.org se bude měnit

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Siegfried »

A to mě zajímáš, protože švajcáry na konec 15tého století budeme teď dávat dohromady také :) Napiš mi na mail siegfried(zavináč)barbarossa(tečka)cz

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Olaff
Příspěvky: 303
Registrován: 10 Pro 2006, 23:53
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Olaff »

Radim: A este aj taketo cosi som splasil v Kosiciach, nevedel som, ze maju stranku: www.samov.szm.sk ;)
"Humor je boj s lidskou hloupostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme ustat. Ovšem pozor na zmýlenou - ten, koho považujeme za blbce, považuje za blbce nás. Jde o to nevyvraždit se." Jan Werich
Avatar uživatele
Raiden
Příspěvky: 8
Registrován: 01 Kvě 2008, 16:42
Místo/Bydliště: Písek

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Raiden »

Skromný dotaz - Švýcarská pěchota je interní fórum? Chtěl jsem tam nakouknout, ale nemám oprávnění.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Siegfried »

Neskromná odpověď: Jo je to interní forum, projektu švýcarské pěchoty z konce 15tého století .)
Máš zájem se účastnit?

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Michal Medvěd
Příspěvky: 19
Registrován: 28 Led 2008, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Michal Medvěd »

Teda, přeju pevný nervy, pane! Moje databáze humusózních skupin hysterickýho tance mě málem položila na lopatky a nebejt Ajny, která se v těch kýblech hnusu přehrabuje dobrovolně, asi bych ji neměl nervy aktualizovat. Každopádně pokud se chceš angažovat i v tanečních věcech, můžu se zamyslet a doporučit všechny (oba?) soubory, co to dělají řekněme kloudně.

A samozřejmě nás, že.
http://www.rond.cz
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Ano, rozepiš se. Díky...

Smutně koukám, jak mám fórum rozpracované, asi ho dnes večer zase pošteluju. Teď se jdu odreagovat hrabáním listí.
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Random »

Ahoj Radime,

co se týče změn fóra, tak jen takový malý návrh - nešlo by dát ten link "zobrazit aktivní témata" taky dolů, tedy tam co končí příspěvky? Je to sice nehorázná lenost stěžovat si na to, že se dočte stránka a pak se musí vyrolovat až nahoru, aby se člověk přesunul o dveře vedle, ale některé stránky (s obrázky) jsou docela dlouhé a ono by mi to tak nějak zpříjemnilo užívání diskuse.

Samozřejmě se nebudu zlobit, pokud to nejde, zabere moc místa, práce, času atd ...

Díky.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Bilajz »

Radime, ja bych tedy taky mel jeden napad, tedy pokud neni moc slozity. U nekterych phpBB for byva dole umisteno "oznacit vsechna fora jako prectena". Je to funkce nejakych vyssi verzi, nebo to jde i u te co pouzivas ty?
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Nazdárek! Jen se mrkni napravo nahoru a jistě tuhle funkci uvidíš. Samozřejmě musíš být v "obsahu", či nějaké kategorii, aby se ti funkce zobrazila.
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Brodec.org se bude měnit

Příspěvek od Supík »

Ahoj mam male oznameni: budu testovat nove prostredi pro administraci budouciho obsahu na homepage brodce. Tedy na adrese http://brodec.org (vcetne varianty s www.). Muze se tam chvilema ukazovat vselicos, takze to prosím neberte jako chybu ;) jednotliva fora brodce vcetne tohoto budou tim absolutne nedotknuta. (vse bude samozrejme predem pro jistotu 2x zazalohovano (znám se ;) )

Pokud nekdo pouziva pro vstup na toto forum url adresu http://brodec.org tak bude muset bud pouzivat spravnou adresu http://forum.brodec.org (coz jak mam pocit stejne valna vetsina z nas dela) a nebo na http://brodec.org si bude muset jednou kliknout na odkaz.

Veskere dotazy prosim na PM (SZ) nebo mail (martin@arms.cz)

----------------------- 31 pro 2009, 12:11 ---------------------

Takze plan na novou homepage a encyklopedii docasne rusim protoze na tomto hostingu prozatim neni dost prostredku pro beh zvoleneho reseni. Pro beh je hostingovou spolecnosti povoleno pouze 32MB pameti coz pro WPMU s BuddyPress rozsirenim bohuzel nestaci.. a to jsem se jeste nezkousel zadnou galerii typu NextGen. Napisu na podporu jestli se s tim da neco delat. V kazdem pripade je to jednoznacny impuls presunout brodec na jiny server.. zvlast kdyz jeden vlastni mam na 1Gbits/1Gbits lince na pateri do nixu s pingem pod 2ms ;) (+zalozni server na 65Mbits/65Mbits). Vyhod vlastniho serveru je spousta (ssh,zadny diskovy limit,pameti tam mam 8GB jen pro me aplikace, zadne realne omezeni na prenesena data po CR, .. atd)
Rozmyslim se jak to vsechno udelat co nejlepe a pak to udelam :) Doufam ze to bude rychhle, drzte mi peste

----------------------- 31 pro 2009, 13:23 ---------------------

Nakonec mi hostingova spolecnost nastavila o 16MB pameti vice takze pokracuju dal :)

----------------------- 31 pro 2009, 18:45 ---------------------

HomePage je v první verzí funkční a diskuze k tomto tématu je zde: viewtopic.php?f=5&t=958
Encyklopedie je také funkční a diskuze k tomuto tématu je zde: viewtopic.php?f=5&t=957
Odpovědět

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti