Dotazy

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
kure
Příspěvky: 181
Registrován: 24 Zář 2007, 17:10
Místo/Bydliště: Brno, občas Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od kure »

Tak jo pokud to zvládneš vymyslit bude to fajn.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Mám tu jednu nekompatibilitu mainpage s Operou. Často mi jí to zobrazí jako stránku s html kódem, nikoliv user interfacem.

Další věc je ta, že do User name se nesmí vkládat slova oddělená mezerou. (tedy nejen diakritika)

Supík: kdyžtak mě prosímtě smázni z oné databáze, já se zaregistruju znova, krátkým nickem. Díky
Avatar uživatele
Čapin
Příspěvky: 194
Registrován: 24 Lis 2008, 00:24
Místo/Bydliště: Pardubice / Ondřejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Čapin »

Dnes jsem zaslal nový příspěvek do svého tématu v Salonu krásy a když dám "Zobrazit nové příspěvky", (nebo Zobrazit aktivní témata), tak nikde nic. Asi je to tím, že od mého posledního příspěvku 9.12.2009 nikdo nereagoval a tak se oba spojili do jednoho.

Asi by stálo za to udělat úpravu aby se i v takovýchto případech příspěvek zobrazoval jako nový. Takhle si toho nikdo nevšimne a já se odpovědi nedočkám :(
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Random »

Vítej v klubu. Úpravu "anti-double" žádáme soustavně už od dob minulého admina (tzv. od jeho zavedení), ale holt to není priorita ...

Pravidelně aktualizuji seznam akcí ŠP, a jen doufám, že si občas někdo dá tu práci, aby si ho našel, protože nahoru to zkrátka nedostanu. Cestou je požádat jiného uživatele, ať ti tam tvůj příspěvek zavěsí sám, pak můžeš "reagovat".

Supíku, vidíš, tohle téma tady zůstane, dokud to nevypneš. Tak to, opravdu moc prosím, už konečně vypni.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Dotazy

Příspěvek od Siegfried »

Pánové, rád bych vás upozornil, že anti-double má problém, a to pokud se sem dostane spambot, tak to zahltí masově, takhle jen po jednom příspěvku do každého fora :) A že se sem dostal s estalo někdy před 10ti dny...
Takže bych zde velice opatrně postupoval...

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Random »

Já vím, všiml jsem si.

Co chceme - je nás opravdu víc - je funkce, kteoru jako prostí uživatelé považujeme za prostý úkon: když si aktualizuji vlastní příspěvek (poslední nebo ne), tak aby se téma posunulo nahoru, jako kdyby se tam objevil nový přípsěvek, protože - z mého úhlu pohledu - to prostě je nový přípsěvek.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Mně by se líbilo, kdyby se anti-double dal libovolně vypínat a zapínat při odesílání příspěvku. Defaultně bych jej samozřejmě nechal zapnutý, aby omezoval dementy, co nedokáží odpovědět v jednom jediném příspěvku. Ale těžko říct, zdali k tomu nějaký modder PHPBB dospěje.
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Random »

Já tomu nerozumím, ale pořád se mi zdá, že mluvíme o dvou různých věcech. Mě nevyhovuje, že editace staršího příspěvku (nebo posledního) není považovaná za nový příspěvek. Spojování dvou za sebou jdoucích (posledního a předposledního) mi nevadí, protože to nedělám :badgrin: .
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Dotazy

Příspěvek od Siegfried »

Mluvíte o tomtéž. Pokudnapíšeš příspěvek pod druhý tak se díky této funkci spojí do jednoho, respektive top zafunguje jako že si tamten doplnil editací o další text. A díky tomu se nestane novým, leč má datum toho starého. A nevím jestli to jde změnit aby se použilo aktuální datum, docel ase obávám že ne, protože by to pak rozbordelilo editace starých příspěvků, jako že si v něm opravíš třeba hrubku a najednou je poslední v diskuzi.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Datum se myslím mění, ale pořadí v databázi a indexu fór podle změněného data příspěvku nikoliv. A to je problém. Větší problém by však nastal, kdyby se podle data uspořádala celá diskuse, nejen index. Byl by v tom strašnej mrdník.
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Random »

Přátelé, kamarádi, mám dobrou zprávu - konečně jsem přechcal antidouble!!!

Váš poslední příspěvek, je-li irelevantní, smažte. Vypněte prohlížeč, znovu zapněte, atd ... a napište nový příspěvek. Objeví se jako opravdu nový (aktuální) a celá diskuse půjde nahoru.

Pokud chcete jen editovat, musíte ho zkopírovat a vložit opět jako nový.


Je to nějaké to klikání navíc, ale Supík nemusí nic měnit na anti-double a my přesto dosáhneme svého. Teda pokud se nepojistí proti výše uvedenému. :badgrin:
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Já nevím, proč to prostě a jednoduše nedeaktivuje. Ta možnost tam je a nejedná se o zásah do kódu stránek. Dával jsem to tam jako přídavný modul. Je to někde v administračním panelu, nastavení jednotlivých fór. :?:
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Dotazy

Příspěvek od Siegfried »

Aby běloruská kravka nemohla pak zahnojit forum XY příspěvky do každého vlákna?
řešení by Random není systémové ale pro to menší množství případů kdy to je potřeba je celkem problém řešící....

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Bilajz »

Co je to fialove zbarveni u Sigiho, Dasenky a Vanouse?
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Dotazy

Příspěvek od Mahy »

Bilajz napsal:Co je to fialove zbarveni u Sigiho, Dasenky a Vanouse?
No přece, že se pěkně vybarvili! :)
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Odpovědět

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti