!!!Důležitá informace!!!

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
Odpovědět
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

!!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Radim Vaňousek »

:banan:
Přátelé,

o předání projektu brodec.org jsem se poprvé zmiňoval asi už před rokem a půl, abyste s tím byli smíření. A nyní bych vám chtěl oznámit, že celý brodec.org včetně jeho subdomén, má ode dneška nového majitele -Martina Vorla. Včera se nám povedlo si ujasnit, co je cílem Brodce a jak má být veden (tudíž že se téměř měnit nebude) a dnes je oficiálně všechno přepsané na Martina. Jsem si jist, že za jeho a SSB "vlády" tento projekt neupadne, ba naopak pokvete. Nicméně bych mu rád přenechal slovo, ať se trochu představí...
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Pappi »

Vhů is The Vorel :angel8: ? Znám-me ?
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Supík »

děkuji Radimovi za mé uvedení. Rád bych se vám představil. Jmenuji se Martin Vorel, šermíři mi říkají Supík.
Šermu se věnuji od roku 1998, kdy jsem začínal u SHŠ "Řád rytířů Zlatého draka" následně jsem přešel k SHŠ Pancharti. Obě dvě skupiny již neexistují a v případě Panchartů je mi to dvojnásob líto, přesto můj zájem o šerm a historii nepolevil a i proto se chci nyní věnovat Brodci. Mým cílem bude pokračování ve vedení fóra stejným směrem, jako to dosud dělal Radim a SSB. Zároveň nehodlám konat nic proti vůli SSB a adminů.

K vedení fóra po technické stránce mám dostatečné zázemí a dlouholeté zkušenosti. Mé ostatní "šermířské" projekty budu zároveň korigovat tak aby nevznikali nějaké třecí plochy. Těmi projekty jsou:
- šermířský bazar: bazar.arms.cz
- šermířské fórum: sermovani.cz
Jak bazar tak i sermovani.cz jdou svým zaměřením po jiné linii, takže nehrozí, že by brodec byl nějak ovlivněn.
(v následné diskuzi, pokud bude zájem, tuto problematiku rád proberu podrobněji.)

Rád bych vás všechny nyní poprosil: pokud chcete, tak mi prosím napište do fóra či přes SZ všechno co to by mohlo Brodci do budoucna pomoci. Může to být něco, co jen nosíte v hlavě a nenašli jste si čas to někomu napsat.
Sestavím bodový plán pro další potřebné činnosti, které je potřeba nějakým způsobem podchytit a udělat. Po následné diskuzi bych ho realizoval. Postupně vytvořím technické a metodické zázemí pro jakousi ucelenou encyklopedii správných postupů či rad jak řešit jednotlivé problematiky.

Děkuji ti Radime za předání fóra, tvá zmínka o rušení fóra byla poněkud alamující. Prosím také SSB, aby se mnou měli alespoň ze začátku trpělivost, když něco pochopím až na podruhé ;)
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Romikov »

Vítám tě Supíku - osobně nemám žádné návrhy, jsem rád že to zvládám všechno číst.
Radime jinak gratuluji nadělil jsis k narozkám hezký dáreček. - to bys moh zase začít hrát adad ;)
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Siegfried »

SUPÍK:
Mezi základní rulezz SSB patří říkat věci jasně a bez omáčky, takže neřeš formu, ale obsah mých slov. Vždy jsi se ke mě choval slušně takže s tebou nemám problém. Ale mám problém s ochranou mé investice v podobě času vloženého do Brodce. Což znamená, že respektuji, že jsi majitel, ale nehodlám investovat čas do něčeho co se může bez garance změnit v cokoliv, viz tento prodej. Vnímám tento systém jako jistý open source, čili ho tvoří všichni kdo se aktivně podílejí na tvorbě. Proto do toho strkám nos a položím několik otázek.
1. Budou interní diskuzní fora fungovat tak jako doposud, tedy že si je budou naprosto nezávisle adminovat jejich adminové a nikdo kdo od nich nedostane přístup (tedy i Ty) tam nebude chodit? Probírají se v nich i čistě interní věci stejně jako třeba na schůzi skupiny. Neber to osobně, ale ani moji nejlepší kamarádi se mno nechoděj na hajzlu srát do jedné kabinky:) Tedy nejsi v projektu není důvod chodit do fora. Mluvím o tom konkrétně, protože chci ty věci slyšet jasně a dopředy aby pak nebyly spory kdo co jak myslel. Protože Transparentnost patří mezi další principy na kterých stojí SSB.
2. Budeš případné zásahy do designu předem konzultovat? Mě se systém na kterém běží sermovani.cz nebo livinghistory.cz nelíbí a v případě LH ho považuji i za neergonomický. Tedy pokud by Brodec měl vypadat v budoucnu takhle, nechci s tím nic mít. Já nepotřebuji složité forum plné zbytečnejch sračiček a cool grafických prvků, ale stabilní systém kde rychle uděláme co potřebujem - tedy si sdělíme potřebné informace pro náš koníček pomocího podpůrného nástroje, kterým forum je.
3. Jsem principielně skeptický k provozování dvou obdobných for jedním majitelem, tedy budeš toho mít stejně dost. Tak doufám, že nebudeš jedno šidit kvůli druhému. Jak si vlastně představuješ směřování a koncepci Brodce? To samozřejmě nemusíme probírat zde ale třeba někde interněji. Nemusí na to čumět každej kolemjdoucí. Není tajemstvím, že jádro SSB mělo a má na některé věci jiné názory než Radim Vaňousek, takže nás opět zajímá co bude.
4. Se běžnou denní správou fora samozřejmě pomohu jak budu moci, protože si stejně přes všechno čtu :)
5. Pokud bys z nějakých důvodů nestíhal, nebo nechtěl s Brodcem pokračovat, můj zájem podílet se na financování, který mi nebylo umožněno vyjádřit, stále trvá.
SiG

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Indy »

Připojuji se k dotazům č.1 a 2 a také tě vítám. Doufám že se budeme potkávat k oboustranné spokojenosti.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Kuno »

Já tomu nerozumím,tak tě jen Supíku zdravím.
Ostatní vyřídil Sigi. :D :D :D
Wir wissen was wir sollen machen und niemand wird uns kommandieren!!!
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Supík »

Romikov: díky za přivítání :) malý návrh jak lépe a snadněji stíhat čtení fóra je rss :) viz ssb fórum

Sigfried: Ahoj Sigi , rád s tebou vše proberu! Myslím, že se určitě dohodneme. Nejdůležitější je pro mne pochopit jak to myslíš. Jinak myšlenku GPL pro dokumenty bych na brodci postupně rozvinul tak aby právě tvá investice byla trvalá a nezpochybnitelná. Nerad bych zabíhal do detailů napíšu ti SZ.
Jinak součástí podmínek, za kterých přešel brodec.org na mne byl slib, že brodec.org a žádnou jeho aktivní část nesmažu. A to včetně interních fór. A mé slovo platí.

tedy 1. interní fóra budou fungovat jako doposud. Do fóra kam nemám co lézt (pošli mi pak v SZ jaká fora myslíš) prostě nepolezu. V zásadě mi stačí tvé slovo, že tam nebude dělat nějaký orgie se svlíkacíma párkama. ;) Se soukromyma data zacházim deno denně už 15 let. Mám extra vyvinutý smysl pro soukromí!.. nekecám.

2. změny v designu budu s tebou a ostatními konzultovat. V každém případě nehodlám měnit současný styl, barvy atd. Dopředu říkám, že bych rád udělal aspoň nějaké iluminované relativně nenápadné logo :)

3. souhlasím s tebou, že to nebudu mít jednoduchý. V každém případě to ber tak, že když nebudeš chtít nějakou cool ptákovinu na brodec.org , tak si s ní upustim páru na sermovani.cz . Sernovani.cz je děláno s úplně jinou ideou.

Vývoj a směrování Brodce nechám právě na nějaké interní fórum či osobní diskuzi. (téma už bylo založeno)

4. díky moc!

5. SZ


Kuno, Indy: ahoj ! díky za přivítání! Kdyžtak proberme vše v interním fóru.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Ondro, byl bych rád, kdyby ses v budoucnu nesnažil si Supíka přetáhnout na vlastní stranu. Pořád cítím takové to "Vaňousi pičo, smazals SSB pranýř".
Admin má být nestranný a má dbát prioritně na svoje dílo a svoji pověst především. Pokud by se stalo, že na Brodci zavládne totalita SSB, tak půjde veškerý můj původní záměr projektu do hajzlu a keckaři vás vyfakujou. Pak se s osvětou nikam nedostaneme. Rozumíme si? Už jsem vám to vysvětloval. Vy ty výhrůžky keckařů číst nemusíte... Jenom tě preventivně prudím, aby se to nezvrhlo... :p

Stačí se podívat na obrovský nárůst příspěvků v Salonu krásy, který je jasně viditelný od dob promazání pranýře.

Toť vše, co bych dodal. S ostatním souhlas.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Pája1111 »

Tož vítaj Supíku. Jsem tu jen malá myš a nerozumím technickým věcem do hloubky, ale určitě se ozvu, když se mi něco nebude líbit :badgrin:
Logo klidně udělej, na to se nekliká..... Jinak to co napsal Sigi je v podstatě to, co bych buranským způsobem napsal i já, tak to ber i jako moje dotazy.....

Radime: Mažu tě! :evil: :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Siegfried »

Supíku, díky za jasné a přehledné info. Jsem velmi rád, že se soukr. daty máš podobný styl zacházení jako já z podstaty mé práce :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od Broďan »

Supík napsal:děkuji Radimovi za mé uvedení. Rád bych se vám představil. Jmenuji se Martin Vorel, šermíři mi říkají Supík.
Šermu se věnuji od roku 1998, kdy jsem začínal u SHŠ "Řád rytířů Zlatého draka" následně jsem přešel k SHŠ Pancharti. Obě dvě skupiny již neexistují a v případě Panchartů je mi to dvojnásob líto, přesto můj zájem o šerm a historii nepolevil a i proto se chci nyní věnovat Brodci. Mým cílem bude pokračování ve vedení fóra stejným směrem, jako to dosud dělal Radim a SSB. Zároveň nehodlám konat nic proti vůli SSB a adminů.
Ahoj Supíku, také se připojuji k uvítací delegaci. K tomu, co napsal SiG výše, nemám skoro co dodat.
Aktivních přispěvatelů, tj. lidí, co táhnou zdejší diskuse a bez kterých by fórum brzy zaniklo, tady sice není mnoho, nicméně je tady skoro celá "alternativní scéna". Tedy lidi, co odmítají allgothický, keckařský šerm a rovněž tak pokrytecké a nevěrohodné "LH". Bohužel náš přístup k historii generuje určité množství internetových a snad i skutečných odpůrců. S tím je třeba se smířit a neposr.t se z jejich kritiky, jak učinil předchozí admin. Pokud se ti stane, že tě osloví někdo zvenčí, koho třeba neznáš a udělá bububu kvůli nějaké ironické narážce, kritice či srandičce, je vždy třeba kontaktovat původce a účastníky příslušné diskuse. Určitě se nebudou bránit objasnění, smazání, znepřístupnění apod. problematických příspěvků, pokud k tomu bude závažný důvod. Měli by však dostat prostor na vysvětlení, a taky čas na zkopírování věcí, jejichž napsání jim zabralo hodiny času a ne se jen potom dočíst o nastolené krutovládě.
Doufám, že jsi názorově stabilní a přiměřeně tolerantní, abys to tady všechno ustál.
Broda Hrr!!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: !!!Důležitá informace!!!

Příspěvek od hawkwind »

Supíku, opravdu doufám, že se nebudeš snažit z toho udělat "little mis Nice" fórum. Jinak hodně úspěchů.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Odpovědět

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti