Úprava fotek na fóru.

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
Zamčeno
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Úprava fotek na fóru.

Příspěvek od Romikov »

Doteď to řeším neustálými SZ a již mne to nebaví, tím chci říci nevkládejte obrázky a fota širší jak textová tabule dělá to totiž bordel v přehlednosti a zasírá to témata obříma rozmněrama což je nevzhledné a nepraktické! Děkuji HL.M.
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava fotek na fóru.

Příspěvek od Supík »

Já jen dodám, že by šířka obrázku měla být do cca 730px (s ohledem na stále ještě velmi rozšířené rozlišení 1024x768) Větší obrázky je možné linkovat jako odkaz. Až se vrátim z dovolený, tak na brodci rozjedu nějaký img uploader co bude dělat vhodné velikosti automaticky..

----------------------- 07 srp 2009, 09:20 ---------------------

Dnes ve 4 rano se stal brodec opet cilem utoku cinskych virovych robotu. Bohuzel utok byl uspesny, takze jsem musel obnovit vsechna fora ze zalohy. (bez ztraty dat) Tentokrat mi absolutne neni jasny mechanismus jak se sem utocnici dostali. Nove heslo k ftp neni nikde napsano (nosim ho v hlave do ktere mi snad cinani jeste nevidi). Takze jedine co me napada je to ze nekde po prenosove trase nekdo odposlechnul heslo a nasledne ho zneuzil. Zacinam mit pochyby o hostingove spolecnosti onebit, protoze i kdyz se snazi vylepsit ftp pristupy moznosti deaktivace ftp uctu, tak to moc velky efekt nema.

Pokud ma kdokoli nejaky problem s brodcem, tak at mi napise zpravu.
Zamčeno

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti