Zbiroh 2010

Oficiální fórum.

Moderátor: Zbiroh

Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Zbiroh 2010

Příspěvek od Dášenka »

S čočkama je švanda. Taky jsem myslela, že prostě přijdu, změřej, zkusíme a jdu. No ale moje očka jsou poněkud živější než je zdrávo a dokážu v jednu chvíli tvrdit, že to vidím líp s 2,5 dipotrií a pak že s 0,5 dipotrií a pak už ze mě okoměřoč nemohl a poudal, že musím někde najít lékaře, co se mi bude věnovat, nakape mi pěkně do oček atropin a změří mě pořádně :)
Avatar uživatele
Bratr Gregor
Příspěvky: 8
Registrován: 18 Kvě 2010, 21:24

Re: Zbiroh 2010

Příspěvek od Bratr Gregor »

Dášenka napsal:S čočkama je švanda. Taky jsem myslela, že prostě přijdu, změřej, zkusíme a jdu. No ale moje očka jsou poněkud živější než je zdrávo a dokážu v jednu chvíli tvrdit, že to vidím líp s 2,5 dipotrií a pak že s 0,5 dipotrií a pak už ze mě okoměřoč nemohl a poudal, že musím někde najít lékaře, co se mi bude věnovat, nakape mi pěkně do oček atropin a změří mě pořádně :)
Atropin doma máme... Chceš? Používalo se to na zkrášlení. Na dobrýho očaře se ti můžu poptat, jestli chceš. Kamarádka dělá už leta na očním na bulovce, tak by mohla vědět.;)
Odpovědět

Vrátit se na “Rattenschwanz o.s.”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti