Role účastníků

Oficiální fórum.

Moderátor: Zbiroh

Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Role účastníků

Příspěvek od Siegfried »

Tree napsal:No jasně secvičíme jen se nauč nejdřív bubnovat :badgrin: 8)
Skvělé, kdy dorazíš ?

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Role účastníků

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Brácha na to sere. Jedu jenom s Hawkwindem a v pátek večer přislintá ještě Petra.

Tree:
Chtěl bych tě vidět, ty kokote, jak se učíš tlouci bez učitele. :bom: Ono je něco jinýho bubnovat podle danejch rytmů a sám, než si hrát sólíčka mezi pseudo-trommelama, co si svůj rytmus vymyslej. O bubnování z dob středověku a renesance toho víš asi tolik, jako já o hraní na kytáře, neboli hovno. ;)
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Role účastníků

Příspěvek od Dášenka »

Tak a teď se v tom nevyznám...
Která Petra? Že by se konečně zase jednou ukázala Škrkavka?
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Role účastníků

Příspěvek od Radim Vaňousek »

jj, škrkavka
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Role účastníků

Příspěvek od Dášenka »

tak to jsme rádi!
a už se těšíme a že pozdravujem!
Avatar uživatele
Tree
Příspěvky: 21
Registrován: 03 Pro 2006, 14:03
Místo/Bydliště: Brodec
Kontaktovat uživatele:

Re: Role účastníků

Příspěvek od Tree »

Radim van Ousek napsal:Brácha na to sere. Jedu jenom s Hawkwindem a v pátek večer přislintá ještě Petra.

Tree:
Chtěl bych tě vidět, ty kokote, jak se učíš tlouci bez učitele. :bom: Ono je něco jinýho bubnovat podle danejch rytmů a sám, než si hrát sólíčka mezi pseudo-trommelama, co si svůj rytmus vymyslej. O bubnování z dob středověku a renesance toho víš asi tolik, jako já o hraní na kytáře, neboli hovno. ;)

Tak jenom pro tebe, ty brodecká namachrovaná Buzno 8) Jak myslíš že jsem se naučil na tu kytaru.jako samouk.Navíc, bych chtěl vidět nějaké notové záznamy z onoho století či si poslechnout original nahrávku :lol:Takže můj Profesore nemachruj a uč se třeba noty. ;) Za druhé na Zbiroh neseru, ale mám něco jiného a pro mě důležitějšího.V tomto ohledu zase nechápu já tebe :doubt:
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Role účastníků

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Tree:
Já ti ty záznamy asi otluču o makovici, frajére... :badgrin: Stačí říct, mám je doma někde vytisklé a není jich málo. Popř. je vytisknu znova a ve větším štosu, aby tě to bolelo ještě víc, chceš? :lol:
Nevkládal jsem prachy do historického householdu jenom proto, aby mi trčel doma, zatímco budu někde pařit AD&D. Akce mě bavěj a jsou pro mě numero uno. Jediného, co mě může vytrhnout je např. svatba, či úmrtí známejch.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Role účastníků

Příspěvek od Siegfried »

Radim van Ousek napsal:Tree:
Já ti ty záznamy asi otluču o makovici, frajére... :badgrin: Stačí říct, mám je doma někde vytisklé a není jich málo. Popř. je vytisknu znova a ve větším štosu, aby tě to bolelo ještě víc, chceš? :lol:
Nevkládal jsem prachy do historického householdu jenom proto, aby mi trčel doma, zatímco budu někde pařit AD&D. Akce mě bavěj a jsou pro mě numero uno. Jediného, co mě může vytrhnout je např. svatba, či úmrtí známejch.
nepovídej on jede na ADaD party ? To ještě někod hraje ? sem myslel že to je pro děcka :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Role účastníků

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Siegfried:
Ono záleží na GMku a realmu. Mordor dělá GMko dlouho, slušně a když si vezme do parády svět Ravenloftu, tak je to opravdu mazec.

Nicméně časem bych raději okusil Panskou bitvu, něco naživo.
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Role účastníků

Příspěvek od Romikov »

Siegfriede ty kopinická buzničko s hňedým ratištěm.. jsme to hráli již před deseti lety a hrajem prostě dodnes . 8) . Rozhodně Mordor to umí podat v bezva kvalitě a chlastá se přitom stejně dobře jako kdekoliv jinde ;) , jednou jsme to hráli např. v Mnichově Hradišti ve starém opatství za vichřice EmY takže atmoška skvělá :lichmalignus: , hlavně díky výpadkům proudu.
Navíc tohle fakt malý děti hrát neumí páč to není jednoduchý když musíš zvládat min. pět bichlí v anglině. :downtown:
Takže až dospěješ a naučíš se možná tě uvítáme ale bez té píky ovšem :lol:
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Role účastníků

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Romikov:
Zas meleš jak nadrženej. Nebékaj ti náhodou ovce touhou v ohradě? :p No nic. Prostě každej holduje něčemu jinýmu. Já zůstávám u historie.
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Role účastníků

Příspěvek od Romikov »

nic proti tobě každý má své priority ;)
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Josef
Příspěvky: 40
Registrován: 07 Ún 2008, 23:35

Re: Role účastníků

Příspěvek od Josef »

Přicházím se skromným přáním a zároveň výzvou pro fotografy ,zda b
y mohli věnovat trošičku :) více pozornosti dobovému táboru.
Vím, že to mnohdy nestojí za nic :roll: Ale Zbiroh, tam už se ukazuje kvalitka.Zveřejněním těchto fotek můžete inspirovat další obecný lid.....možná,snad ;)
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Role účastníků

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Josef:
Já se budu muset spoléhat i na jiné fotografy. Chybí mi totiž do setu objektiv 18-70mm/f3,5+ , který je potřeba pro klasické dokumentační potřeby a pro zhotovování snímků krajinek. Ledaže bych vzal i svoji FZ7 a předal ji škrkavce, ať pracuje paralelně se mnou (sice to je foťák horší kategorie, ale má celkem dobrou optiku). Já se budu soustředit hlavně na portréty, momentky z vystoupení a občas i makro.
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Role účastníků

Příspěvek od Dášenka »

Taky doufám, že konečně budou i jiné fotky než bitva ;-)
A hlavně bysme si měli udělat i portfolio účastníků, hezkých oděvů, nádob a jiných předmětů...no a taky zbraní a zbrojí no ;-)
Odpovědět

Vrátit se na “Rattenschwanz o.s.”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů