Turnaje Medlánky 2009,2010

Luky, šípy, kuše atp. -moderovaná diskuse.

Moderátoři: hawkwind, lasky, Pája1111

Avatar uživatele
chano
Příspěvky: 168
Registrován: 03 Říj 2009, 20:16
Místo/Bydliště: Vyškov

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od chano »

Já sem pro prohibici. Budete používat zbraně, které v historii zabíjeli lidi.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Pája1111 »

Turnaj se kvapem blíží a proto zde nyní vypíšu poslední upozornění pro účastníky. Prosím, pečlivě si je přečtěte, aby potom nedocházelo k organizačním problémům. Díky

1. Cesta k letišti bude od kruhového objezdu v Medlánkách značena šipkami.
2.Začátek akce je v 9:00, snažte se proto být na místě s předstihem, ať nezačneme pozdě.
3. Všichni střelci musí mít dva BLBS šípy a šest dřevěných šípů s kovaným hrotem.
4. Luky jsou povoleny pouze ELB celodřevo nebo lepené z více dřev. Žádný laminát atp.
5.Kdo přijede již v pátek, najde nás přímo na letišti. Ubytování je zajištěné, je však nutné počítat se 150,-Kč za další noc.
6.Jak jsem již psal, došlo k nezapočítání ceny oběda u těch, kteří platili pouze kurz, nebo kurz a spaní. Vyjímkou je Klíma Petr, tomu budu 50 Kč ještě vracet :D Porcí je objednáno dostatek, kdo z vás bude chtít oběd, vyřešíme to na místě.
Pro jistotu, týká se to těchto lidí:Čapek,Skála (2 obědy, pokud nechce být Dášenka hladem ),Appel,Kašova Buchta :D
7.Večerní útratu a ranní snídani si platí každý sám, s vyjímkou Marka, kterému jsme se na jídlo, nocleh a letenku všichni společně složili ;)
8.Pokud máte zájem, vemte si sebou i nějaké penízky na hroty od Marka, jak již avizoval Jarda dříve.
9.Nezapomeňte na teplé oblečení.
10.Všichni si s sebou vezměte spacák!!!!!!

V pátek již nebudu na netu, tak pokud budete mít někdo něco na srdci, volejte na tel.: 732429158.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Pája1111 »

Iwaz napsal:Já přijedu už v pátek, i když za luk, který beru sebou se pekelně stydím.
Buď v naprostém klidu, všichni ostatní sice budou mít profesionální nářadí a budou se naprosto neomylně trefovat, ale i takové jako jsi ty potřebujeme :badgrin:
A navíc, když přijedeš už v pátek, budeme mít čas si na tvůj luk zvyknout :D

Buď v klidu, však proto jsou takové akce, aby člověk nejen poznal jiné lidi, ale viděl i to vybavení a někam ho to posunulo.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1694
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Kaša »

Drak(Drakobijec) napsal:Já sem se s Pájou vsadil že natáhnu tu 150#. :badgrin:
:lol:
Avatar uživatele
Janek
Příspěvky: 26
Registrován: 21 Črc 2009, 10:39

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Janek »

Hawku a co říkal Mark na ten víkend tady? Nám se to všem sice líbilo z velké části kvůli němu, ale co říkal on? Dokážu si představit, že byl v životě už asi na stovkách turnajů a přednášek, tak doufám, že se mu u nás aspoň trochu líbilo?
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od hawkwind »

Janku, Mark měl jen loni asi 50 pozvánek na semináře. Vzhledem k tomu, že se zaměstnává sám, tak mohl jet na 2 - jedno z toho ten náš - a udělal to jenom kvůli mě. Jinak byl moc spokojenej, pochvaloval si jídlo i celkovou úroven´, některý výrobky jako šípy co děláme. A samozřejmě se bavil při večerní zábavě, říkal, že takovou sbírku drzounl už dlouho neviděl. Samozřejmě, že po tom těm lidem s kocovinou ráno rád zazvonil na kovadlinu apod.
Navíc všechno vyšlo podle plánu, takže myslím, že byl taky spokojený a zajímá ho feedback, jak to celé zpětně hodnotí účastníci.

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
kure
Příspěvky: 181
Registrován: 24 Zář 2007, 17:10
Místo/Bydliště: Brno, občas Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od kure »

Tak jo taky děkuji všem za organizaci turnaje a tady je moje troška fotek http://picasaweb.google.cz/101201712874 ... rkStretton# Hlavně jsem fotil na semináři venku se mi potom už nechtělo aby mi nemrzly ruce :-D
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Pája1111 »

Jardo, myslím, že všem se akce líbila a že můžeš Markovi vyřídit velké díky. Určitě jeho přítomnost tady byla inspirativní, jak pro zájemce o kování hrotů, tak pro střelce ze silných luků.
V každém případě je to skvělý člověk bez předsudků, nafoukanosti nějakého "šampiona" a má krásný cit pro drobnou zlomyslnost, což je velice osvěžující.
A navíc jsem neviděl nikdy nikoho tolik sežrat :D Myšleno v dobrém!
Vzkaž mu, že bude kdykoli u nás vítán s otevřenou náručí, kterou ho sice nikdo neobejme, ale určitě se o to pokusí.
Doufám, že i Mark byl spokojen....
Fotku s ním si dám do rámečku do dílny :D

P.S. Právě jsem sečetl všechny peníze a mám zde vzkaz pro ty, co nepřijeli. Siegfried dostane zpět za ubytování 300,- a Rivan 200,-
Za kurz a turnaj nemůžeme peníze vracet, protože to byly celkové náklady na provoz akce a na Marka.
Díky za pochopení.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Sumira
Příspěvky: 140
Registrován: 15 Říj 2008, 20:24

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Sumira »

Chtěl bych také poděkovat oraganizátorům za skvělou akci a Pájovi za půjčení luku. Nebyl jsem úplně dobře na soutěž nachystaný, ale jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit.
Účast Marka byla skvělým kořením celé akce, stejně jako Chilli-papričky ve všem víkendovém jídle :bom:
Děkuji

Jako hudbu k videu i prezentaci bych doporučil tuhle: http://www.youtube.com/watch?v=qGyPuey-1Jw ,nemůžu se jí pořád zbavit :occasion5:
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1694
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Kaša »

Pája1111 napsal:Kašo, voda to není, jenom tenhle foťák řádkuje z prava do leva. Není ti divné, že šíp je na luku a stejně tak je vidět jak letí??? :badgrin:
Nemusí to být divné, když ten šíp letí z jiného luku :badgrin: .
Ale třeba máš pravdu,.... nevím.
Avatar uživatele
sherchan
Příspěvky: 500
Registrován: 27 Říj 2008, 01:03

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od sherchan »

Pája1111 napsal:Se na ten šíp pořádně podívej.... Nemůže to být z jiného luku ;)
Nemáš oči z kašparové krávy??? :badgrin:
Je to tak. Taky jsem na to koukal...
Avatar uživatele
Nicolas77
Příspěvky: 9
Registrován: 29 Črc 2009, 13:20

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Nicolas77 »

Tak prdi, po dloooouhé absenci se hlásím a rovnou s fotkama :-), video bude zřejmě po víkendu, ale asi jej udělám jako upoutávku, reportáž to nebude. Takže fotky sem rozdělil na dvě části.
Tady je kování:
http://pepialto.rajce.idnes.cz/Medlanky ... trettonem/
A tady střílení:
http://pepialto.rajce.idnes.cz/Medlanky ... ky_turnaj/
Fotky ze střílení jsou spíš kvůli technice, vzal jsem všechny co tam měli sekvenci aby se viděli co u toho dělají.
Za kvalitu fotek se omlouvám, tak na hovno světlo... No prostě zdrbal sem co šlo, ale snad to bude stačit.

K tomu terči 30m nad plochou: Když tam můžou lítat modeláři... Navrhoval bych ten balónek naplněnej heliem a ukotvenej na 2-3 místech. Terč zavěšenej na něm a pokud možno nějakej papírovej ať v něm nezůstaávají šípy. A taky jak psal Kain... Takže Pájo velkou zásobu balónků a helia :-D
"Jen mrtví viděli konec války." Platon
Obrázek
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1694
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Kaša »

Zdar, tady je tabulka k prostřelování v Medlánkách 2010 a pár poznámek.
http://kashan.sweb.cz/Medlanky_2010-prostrelovani.docx

..a tady ve starším wordu ;)
http://kashan.sweb.cz/Medlanky_2010-pro ... ani.01.doc
Naposledy upravil(a) Kaša dne 21 Lis 2010, 15:13, celkem upraveno 1 x.
Avatar uživatele
Drak
Dietolog
Dietolog
Příspěvky: 214
Registrován: 24 Ún 2007, 21:07
Místo/Bydliště: Myjava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Medlánky 2010 s Markem Strettonem

Příspěvek od Drak »

Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá


Tady je video :D :D :D http://www.youtube.com/watch?v=z10r3AXffVs
Drak
Odpovědět

Vrátit se na “Historická střelba”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů