Termíny střílení v Brně Medlánkách

Luky, šípy, kuše atp. -moderovaná diskuse.

Moderátoři: hawkwind, lasky, Pája1111

Avatar uživatele
Nicolas77
Příspěvky: 9
Registrován: 29 Črc 2009, 13:20

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Nicolas77 »

Tak po delší odmlce se taky hlásím. Jako mají turistí svých prvních jarních 100, já měl svých prvních jarních kdysi 110#. Myslím že ten můj luk trochu, stejně jako já, pozbyl na síle. Nicméně bylo dobré, že i přes všechny veselé taškařice proběhla i nezbytná kontrola techniky a když to někomu nešlo, tak pája ochotně vysvětlil a předvedl jak na to. Jako důkaz přikládám foto:
IMG_0293crp.JPG
IMG_0293crp.JPG (440.2 KiB) Zobrazeno 8948 x
P.S.: Moc děkujeme Pájo!
"Jen mrtví viděli konec války." Platon
Obrázek
kovi
Příspěvky: 34
Registrován: 16 Říj 2009, 14:02

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od kovi »

Zopár foto z nedele http://picasaweb.google.com/martin.kova ... nky2742010#
Ale taký krásny moment ako Nicolas77 tam nemám :D
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od hawkwind »

Super!

J.

Kášo ty máš svaly na břiše? Já myslel, že tě tam něco pobodalo :badgrin: Kdy si doděláš tamten luk? Dal jsem ti super tyč, už zhoblovanou, dal jsem ti spokeshave, všechno co musíš udělat je hodit to na tiler. Tak chop chop chop ty líná kůže!
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od hawkwind »

Kdyby tam alespon´do kříže natloukl ty anglické lvy, tak se to nechá pochopit, ale takhle! Grrr!

Nebo by tam mohl být janovec že ano, ale neee, pán to musí mít strašně nóblhóch! :crazy:

Jenže on ho vlastně začal nosit na klobouku Geoffrey z Anjou.....ach jo.... :oops:

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Siegfried »

Jak se říká tomu účesu? Kainhead?

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Kain
přirozený pluralista
přirozený pluralista
Příspěvky: 133
Registrován: 17 Srp 2008, 20:15

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Kain »

Jak vypadá účes Kainhead ti ukážu na rejčce, jen si někde seženu sekeru :-)) Tohle je úplně normální...krátký...sestřih holícím strojkem:-)
"Všude je základním krokem vyjít ke kořenům své krajiny, svého etnika, svého dědictví. To není žádný nacionalismus, to je přirozený pluralismus, ve kterém vyrůstal druh homo sapiens sapiens." Egon Bondy
Tlapa
Příspěvky: 3
Registrován: 21 Črv 2010, 12:31
Místo/Bydliště: Brno-Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Tlapa »

Zdravím všechny. Střílím už nějáký ten rok, ale teď jsem měl asi dva roky pauzu. Přestěhoval jsem se do Brna a zatím jsem nebyl schopný najít místo a partu, se kterou bych mohl chodit střílet. Nerad bych se nějak vnucoval, ale začínám bejt zoufalej. :?
Střílím s jasanovou replikou anglického dlouhého luku, tětiva umělá, šípy cedrové (terčovej hrot, péřové letky, umělohmotný končík)
Myslíte, že bych se někdy mohl zastavit? ;) Teď sice nebudu mít dva víkendy za sebou čas, ale v týdnu určitě jo. Ostatní víkendy bych už měl mít volné
Tlapa

"Vyměním háčka za flašku rumu !!!!!!"
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Pája1111 »

Stavit se určitě můžeš. Píšeme zde termíny střílení a není to nijak uzavřený klub....
Chodíme na letiště do Medlánek, tak si zjisti kde to je a klidně doraž.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Drak
Dietolog
Dietolog
Příspěvky: 214
Registrován: 24 Ún 2007, 21:07
Místo/Bydliště: Myjava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Drak »

Obrázek


Občas berem střílet i chovance z ústavu. Je to od nás hezké...



Jen tak z nudy jsem projížděl fórum a tohle musím posunout dopředu :D :D :D :D
Drak
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Pája1111 »

Ano, má nejlepší fotka ze střílení....

Jinak v neděli bychom mohli jít střílet...... Viděl bych to tak na půl třetí u mě.....
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Pája1111 »

Tak se brzy uzdrav :p Jo a na lukostřelci z nás teď dělá Alwarez kvůli tomu blbce, tak mu napiš svůj názor :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Rivan
Příspěvky: 35
Registrován: 06 Ún 2009, 13:13
Místo/Bydliště: Brno/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Rivan »

Ajeeej, to jsem zvedav co se dozvim :-D A kde konkretne? nejaky patek jsem tam nebyl a netusim v jake diskuzi to tam resi :-D
Always aim for the centre. The centre of the aspirine tablet is exactly the same size as the centre of beach ball.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Pája1111 »

V tlachárně a vlákno se jmenuje Alwarez...jak jinak:o))
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Itazipa
Příspěvky: 37
Registrován: 06 Pro 2006, 00:37
SHŠ: Thorax
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Itazipa »

Alwarez je kretén a šíp v ruce je na hovno. Kamarádovy se v létě rozlít a zastavil o kloub ukazováku, vytahovali mu to na třikrát. Nebylo to vidět ani na rengenu a vědět o sobě to dalo zánětem. Ať se ti na to pořádně kouknou, není to nic příjemného.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Termíny střílení v Brně Medlánkách

Příspěvek od Pája1111 »

Zítra ráno v Medlánkách na 7:30. Jde se střílet!! :badgrin:

P.S. Rivane, moc se omlouvám, ale lehce jsem nalomil tyčku u vlajky :drunken: Praštil jsem s ní čokla, který napadnul Močíka. :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Odpovědět

Vrátit se na “Historická střelba”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů