landsknecht - zbroje

Odpovědět
Mac
Příspěvky: 115
Registrován: 05 Pro 2006, 00:01

landsknecht - zbroje

Příspěvek od Mac »

Ahoj,

tak lidi okolo D.Vobra se začínají i vybavovat po stránce plátů, tak je čas sem dát nějaké fotky pro inspiraci ostatním zájemcům o toto období.

Přilba pro Broďana - 2,0mm zvon, lícnice 1,5mm. Materiál - černý pl.

Inspirováno dle posledního obrázku.
Přílohy
foto 007.jpg
foto 007.jpg (27.34 KiB) Zobrazeno 9484 x
foto 006.jpg
foto 006.jpg (25.21 KiB) Zobrazeno 9484 x
foto 005.jpg
foto 005.jpg (29.95 KiB) Zobrazeno 9484 x
foto 004.jpg
foto 004.jpg (30.9 KiB) Zobrazeno 9484 x
foto 003.jpg
foto 003.jpg (29.2 KiB) Zobrazeno 9484 x
foto 002.jpg
foto 002.jpg (28.31 KiB) Zobrazeno 9484 x
Lebka_1500.jpg
Lebka_1500.jpg (455.85 KiB) Zobrazeno 9486 x
Mac
Příspěvky: 115
Registrován: 05 Pro 2006, 00:01

Re: landsknecht - zbroje

Příspěvek od Mac »

rehtu napsal:Macu,ahoj,pěkná práce,ale není vzadu ten štítek řešen jako samostatný a pohyblivý?Mně to tak z toho bočního pohledu přijde.
Ahoj, díky)!
Z boku mi to taky tak přijde, ze zadu už ne. Každopádně zákazník si přál na pevno, tak je na pevno)).
Jinak takhle u jedný lamely mi to nepřijde nutné, protože je to tak "vyúhlovaný" že i když zakloníš hlavu co to dá, tak lamela se nedotýká krku. Kdyby tam bylo více lamel,osobně bych se přikláněl k pohyblivému zátylku.
Ahoj M.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: landsknecht - zbroje

Příspěvek od Broďan »

Tak jsem se chtěl svým novým kouskem pochlubit v sekci Radost a koukám, že mne výrobce předešel. :alien:
Ovšem tak hezké fotky bych večer nenadělal.
Ta helma je moc pěkná a sedí jako ulitá, člověk by v ní měl chuť dělat "berany, berany, duc".
Na ní přijde baret a jeho tkanice ještě přitlačí lícní lamely, takže to bude vzledově super.

Lamela vzadu se tváří, jakože je napevno. A jelikož je při nasazení docela vysoko nad zády, není nutné, aby se
pohybovala.
Jinak oceňuji nejen kvalitu provedení, ale i termín dodání.
Přes zimu mou výbavu obohatí kompletní landsknecht, a řekl bych, na slušné úrovni. Broda Hrr!!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: landsknecht - zbroje

Příspěvek od Pappi »

Martin Broďan napsal:Přes zimu mou výbavu obohatí kompletní landsknecht, a řekl bych, na slušné úrovni. Broda Hrr!!
Landsknecht a Broda hrrr? To snad...bratře jsme Český Brod né Německý!
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: landsknecht - zbroje

Příspěvek od Broďan »

Pappi napsal:
Martin Broďan napsal:Přes zimu mou výbavu obohatí kompletní landsknecht, a řekl bych, na slušné úrovni. Broda Hrr!!
Landsknecht a Broda hrrr? To snad...bratře jsme Český Brod né Německý!
Prostě jdu s dobou a rozšiřuji pole působnosti. To víš, je třeba zaopatřit rodinu a v Německu se hodně válčí a taky celkem dobře platí.
Půjde-li o rodné město, tam je to jasné, tam není třeba zpochybňovat, na které straně budu stát.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Odpovědět

Vrátit se na “Renesance”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti