Kápě

Odpovědět
jirilucius
Příspěvky: 22
Registrován: 04 Lis 2008, 14:52
Kontaktovat uživatele:

Kápě

Příspěvek od jirilucius »

Jelikoz nemam na pc ceske znaky nebudu pouzivat diakritiku. Pokud se to nekomu nebude libit at to necte.

Po dlouhe dobe jsem se rozhodnul pomalu se vratit zpet k sermu. Takze jsem si zacal sit vlastni hadry.
Zde je kape delana dle strihu ze stranek http://www.kostym.cz
Obrázek

Zde je muj vytvor, jeste to neni na krajich zalozene a obsite. Musel jsem na zadech vsadit klin protoze to dle nakresu nesedelo, asi byly trochu mensiho vzrustu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kápě

Příspěvek od Romikov »

Jen tak dál - nevypadá to špatně. A k tomu vzrůstu - oni byli vážně malý, na naše poměry.
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Kubák
Příspěvky: 72
Registrován: 27 Kvě 2007, 00:06
Místo/Bydliště: praha

Re: Kápě

Příspěvek od Kubák »

Mě se osvědčilo vsazovat klíny do nástřihů na ramenech, je to doložené a mnohem lépe to sedí, než když jsem to střihnul jen ze dvou polovin. A pak také doporučuju podšít lnem...
I will kill you so hard you will die to death.
jirilucius
Příspěvky: 22
Registrován: 04 Lis 2008, 14:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Kápě

Příspěvek od jirilucius »

Kubák napsal:Mě se osvědčilo vsazovat klíny do nástřihů na ramenech, je to doložené a mnohem lépe to sedí, než když jsem to střihnul jen ze dvou polovin. A pak také doporučuju podšít lnem...
Podsit se to da klidne uz i hotove, v tom nevydim problem, a az mi v tom zacne byt zima tak to hned podsiju.
Jo o tech nastrihach jsem premyslel ale tady na tom nakresu to nebylo, ale ano to co mam ja na zadech. Urcite to pomuze.

----------------------- 13 črc 2009, 12:54 ---------------------

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Vrátit se na “Oděvy, boty a doplňky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host