Dotazy

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Dotazy

Příspěvek od Spakona »

aha :D tak to ti pěkně děkuji :D
tak já to udělám a uvidíme :)

----------------------- 19 srp 2009, 13:59 ---------------------

hm a sem v péérdeli milostivý pane hrábě jako baťa s dřevákama - už mě to ani nenaloguje, rovnou mi to tam hodí eror.. se na to ale .... takže to nezměním ... co včil? mám to zkoušet?
budu to zkoušet... třeba se mi to povede později

ha tak se to povidlo - chtělo to ranec trpělivosti, a být rychlejší než tenhle server, ale je to tam :D
tak snad už to pojde bez problémů :)
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Já věděl, že to dokážeš! :love4: ........ :violent1: :evil4:
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Pája1111 »

Supíku, nešlo by zařídit, aby, když píšu za svůj příspěvek nový se zobrazil jako nový příspěvek a ne vepsaný do toho předchozího? Ughhh, doufám, že to jde pochopit..... :doubt:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Supík: To je způsobeno MODem Anti-double post. Je možné ho deaktivovat i pro jednotlivá fóra. Jenže Pája je držka ukecaná, a tak by ti zachvíli jakýkoliv fórum zaspammoval. Věř mi. :D :badgrin:
Avatar uživatele
Drak
Dietolog
Dietolog
Příspěvky: 214
Registrován: 24 Ún 2007, 21:07
Místo/Bydliště: Myjava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Drak »

Nepochopils co tím Pája myslel. Chtěl tím říct, aby když přidá příspěvek a poslední příspěvek je od něj, aby to oznámilo že tam něco bylo připsáno.
Drak
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Ty si běž taky vymáchat lofase ve studený vodě, ať se probereš! :badgrin:
Zagoogluj a uvidíš, jak antidouble funguje ;)
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Random »

Radim Vaňousek napsal:Zagoogluj a uvidíš, jak antidouble funguje ;)
Funguje nevhodným způsobem - a musím říct, že mně to taky nevyhovuje.

Vadí mi, že když aktualizuji svůj příspěvek v rámci témata X, téma se NEPOSUNE na první pozici aktivních témat, ale zůstane utopené tam, kde bylo před mým novým příspěvkem. Například moje průběžné aktualizace seznamu lidí, co jedou na Humburky.

Navíc, pokud je můj přípsěvek poslední v tématu, nemám šanci ho oživit tím, že bych něco připsal a tím ho posunul nahoru v seznmu aktivních témat.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Třeba vyjde nová verze tohoto MODu. Ale to už je mimo mě. Jsou místa, kde je takového MODu zapotřebí, když jsou lidé lajdáci a nedokáží 1 myšlenku nacpat do méně než 3 příspěvků.

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1054155
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Pája1111 »

Supíku, nešlo by zařídit, aby, když píšu za svůj příspěvek nový se zobrazil jako nový příspěvek a ne vepsaný do toho předchozího? Ughhh, doufám, že to jde pochopit..... :doubt:

Dávám to sem znovu, protože jsi to Supíku nejspíš přehlídnul......
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Supík »

Pája1111 napsal:Dávám to sem znovu, protože jsi to Supíku nejspíš přehlídnul......
jojo uteklo mi to :) kuju. Promyslim co je mozne a hlavne bezpecne pro ostatni funkce fora. jeste dneska napisu jak to bude.

----------------------- 07 říj 2009, 07:31 ---------------------

No musel bych ten anti double mod vypnout. Spis ale zkusim dat dotaz nekam na forum podpory.. uvidime co mi reknou.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Pája1111 »

Něco nového Supíku?? Ten double mod budeš nějak řešit? Fakt jsou s tím problémy a občas lidi přehlídnou, že je nový termín a tak..... prosííííímmmmm....
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Královák
Příspěvky: 41
Registrován: 28 Lis 2009, 10:16

Re: Dotazy

Příspěvek od Královák »

Měl bych dotaz, když kliknu na některé téma např. u švýcarské pěchoty tak se objeví hláška, že nejsem opráněn pro čtení fora. Je možnost získat oprávnění? Nejsem členem žádné skupiny, ale toto období mne zajímá.Děkuji.
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Indy »

Ahoj. Forum švýcarské pěchoty je pro lidi, kteří v ní jsou. Tudíž pokud se chceš stát členem, oprávnění jistě dostaneš.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
kure
Příspěvky: 181
Registrován: 24 Zář 2007, 17:10
Místo/Bydliště: Brno, občas Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od kure »

Nazdar nestálo by za to rozšířit trochu husitské války aby tam lidi mohli volně řešit oděv, výstroj výzbroj?
Ono místní kališnický zeman parazituje na střídačku v Karlovcích a případně se doptává pomoci tady v salonu krásy tak aby to bylo někam sjednoceno kam to bude oficiálně patřit?
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Dotazy

Příspěvek od Siegfried »

kure:
Smysluplný nápad. promyslím jak na to.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Odpovědět

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti