Brodec - I. roční­k (2007)

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Mne to sere taky, ale v podstatě se s tím nedá nic dělat. Zvláště plémě proradné má výbavu dosti tristní, ale osobně nemám nervy na to, se s nimi hádat. Na téměř historický stůl, kde má většina lidí solidní dobový vybavení, je lecjaká fiflena schopna vyvalit svoje cigára se zapalovačem, mobil futuristického vzhledu (na kterej asi nikdo jinej nemá) a navrch kabelku či pouzdro se zrcátkem, manikůrou a dalšíma jánevímjakejmapíčovinama.
Jinak cigára na stole bych bez řečí zabavoval a vracel na konci školního roku, stejně tak pet-lahve. Jedna úžasná sloužila v Brodcích jako popelník. Ale pravdou je, že nikdo nestanovil pravidla slušného historického chování. Spíše se předpokládalo určité historické cítění každého jedince. Příště by to chtělo stanovit konkrétní podmínky.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Mordor
Válka
Válka
Příspěvky: 75
Registrován: 03 Pro 2006, 22:16
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvek od Mordor »

Radim van Ousek napsal:Fotil jsem to záměrně. Z takovýho bordelu je mi na blití. Možná prásknu jednu vejplatu do keramickejch a skleněnejch nádob.

Co jsem zjistil, tak někteří účastníci si doteď nesehnali ani misku na jídlo, natož pak korbel na chlastání. Nebudu tu osobu jmenovat, už takhle jsem byl na ni dost zlej. Ale když ona si to Verča v tomhle směru zaslouží :badgrin: :lol:
Ty vole, tak si mi to mohl pomoct uklízet, byl jsem jedinej kdo se o to staral, pak jsem zjistil, že je to k hovnu a nechal jsem toho.
Zlo přichází z východu...buhehe
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

No vidíš... jde o to, že nemůžeš každýmu dělat služku. Z toho bychom se za chvíli :pottytrain5:

Každopádně za ten den jsi udělal hodně práce, což oceňuji. :)

Na Malešově podebatíme ;)
Avatar uživatele
Kozlí­k
Šikula :)
Šikula :)
Příspěvky: 140
Registrován: 14 Pro 2006, 16:45
SHŠ: Civitas Pragensis/Guardia BB
Místo/Bydliště: Český Brod

Příspěvek od Kozlí­k »

Tak mě napadá, když už padlo slovo o tom dobovém nádobí, není to tak dlouho, co jsem (stejně jako Pappi) obdržel od někoho z ČŠ mejlový katalog keramiky, poměrně slušné a za fajn ceny. Celkem vzato bych byl pro, aby jsme se, třeba jako garda, popřípadě další domluvili a objednali toho víc najednou, ať ušetříme na poštovným a balným. Třeba bychom dostali i množstevní slevu :roll:

Případným zájemcům katalog přepošlu. Vytisknul bych to a vzal na Malešov, ale to by mě v práci ťali latí...
Moje nenávist zestárla, stala se pohrdání­m...
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Přesně na to jsem myslel, keramiku měl docela levnou. PDFko jsem shlédnul -ještě ho mám schovaný (heh, brekeke).
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Ono už objednáno je a tak čekáme na první dodávku a jsem zvědav jak to bude vypadat v reálu. Na fotkách to docela šlo. Na Malešov beru vše co mám od misek, lahví, džbánu až po mísu na objednané maso.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host